dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Prosincovým Must Haves padla červená

Poslední měsíc roku 2017. Nejvyšší čas zastavit. Proto ta červená. Také jako symbol Vánoc, protože ty k prosinci neodmyslitelně patří! A my si je ani odmýšlet nechceme...

Ponožky Lindex 199 Kč ; Svetr Lindex 699 Kč ; Svíčka s vůní rybízu WoodWick 509 Kč ; Kniha Vánoce po francouzsku 232 Kč ; Utěrky Cooksmart  299 Kč ; Kalhotky Ella M. 249 Kč ; Pyžamové kalhoty Lindex 399 Kč 

Zachumlejte se pod deku, natáhněte svetr se sobem nebo vzorované ponožky, vezměte horkou čokoládu zasypanou marshmallow a zapalte první svíčku. Přivítejte Vánoce. A taky prosinec. Must Have je dobrá knížka, se kterou strávíte všechny volné chvilky, které jen budete chtít. Must Have je pořádný chundelatý župan nebo svetr, který váš zahřeje venku i vevnitř. A Must Have je červená. Ono trochu toho amerického entuziazmu neuškodí. 

Červená nesymbolizuje jen Santa Clause, ale i tradiční českou tradici. Navíc dává jednoznačný signál - zpomalte. Nejdříve trochu, abyste si vůbec všimli, že je další rok pryč. Potom trochu víc, aby vám Vánoce neutekly mezi prsty. Zpomalujte, až zastavíte. Zůstaňte stát. Ve vzduchu voní skořice a jablko, v rádiu hraje Vánoční, na náměstích svítí majestátní stromy, občas mrzne a poletují vločky a zase je konec. Šťastná sedmnáctka přinesla mnohé, ale ani ona není silnější než její předchůdkyně. Ani ona nemůže zůstat déle. A tak máváme do rytmu oblíbených koled až po bradu zachumláni v oblíbené šále, usrkáváme k tomu horký punč a loučíme se a děkujeme.

Vítej osmnáctko. Troufni si být ještě lepší. 

PS: POZOR - máte červenou!

lindex.com ; zoot.cz ; knihydobrovsky.cz ; bonami.cz

MUST HAVES LIFESTYLE NEZBYTNOSTI FASHION MUST HAVES PROSINEC ZIMA VÁNOCE 2017 LINDEX BONAMI

Související články

Cestovní outfity, které budete chtít hned obléknout

Vyrážíte na dovolenou a nevíte, jak se obléct pohodlně, ale stylově? My vám s tím pomůžeme! Připravili jsme 7 inspirativních cestovních outfitů, které si zamilujete.

Celý článek

Pasovali jsme zlatou na červencový MUST HAVE

Paprsky se opřou o skla slunečních brýlí a léto vypukne naplno. Konečně. A zlatá by u toho startu léta 2018 neměla chybět.

Celý článek
udržitelná móda

Jak z fast-fashion udělat módu udržitelnou

Udržitelná móda nutně neznamená, že musí být výhradně od návrhářů, co šijí za etických podmínek a která nepodléhá tzv. fast fashion. Tyto dva pojmy lze perfektně kombinovat. 

Celý článek

Červnové Must Haves? Vzdušnost a svoboda

Horké červnové dny, které se blíží, si žádají své. Třeba vyměnit těžké materiály za lehčí nebo se jen zastavit a svobodně se nadechnout.

Celý článek

Stylové sportování - raději jógu, běh nebo plavání?

S teplejším počasím se nám také otevírá více možností ku sportování. Z pásu můžete seběhnout do parku a z bazénu pod zářivkami vyplavat pod širé nebe. 

Celý článek

Květnové Must Haves na modré vlně

Modrá ve spojení s bílou tvoří dokonalou harmonii. Jejich síly jsme využili, abychom vytvořili květnové Must Haves.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. IV

Náš dubnový výběr inspirativních instagramových profilů je plný cestování, tajemna a přírody.

Celý článek

Jaké trendy vládly světu v uplynulých měsících?

Jaké lifestylové trendy ovládly loňskou sezónu? Na prvních příčkách se umístil wellness ale také denim.

Celý článek