dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Prosincovým Must Haves padla červená

Poslední měsíc roku 2017. Nejvyšší čas zastavit. Proto ta červená. Také jako symbol Vánoc, protože ty k prosinci neodmyslitelně patří! A my si je ani odmýšlet nechceme...

Ponožky Lindex 199 Kč ; Svetr Lindex 699 Kč ; Svíčka s vůní rybízu WoodWick 509 Kč ; Kniha Vánoce po francouzsku 232 Kč ; Utěrky Cooksmart  299 Kč ; Kalhotky Ella M. 249 Kč ; Pyžamové kalhoty Lindex 399 Kč 

Zachumlejte se pod deku, natáhněte svetr se sobem nebo vzorované ponožky, vezměte horkou čokoládu zasypanou marshmallow a zapalte první svíčku. Přivítejte Vánoce. A taky prosinec. Must Have je dobrá knížka, se kterou strávíte všechny volné chvilky, které jen budete chtít. Must Have je pořádný chundelatý župan nebo svetr, který váš zahřeje venku i vevnitř. A Must Have je červená. Ono trochu toho amerického entuziazmu neuškodí. 

Červená nesymbolizuje jen Santa Clause, ale i tradiční českou tradici. Navíc dává jednoznačný signál - zpomalte. Nejdříve trochu, abyste si vůbec všimli, že je další rok pryč. Potom trochu víc, aby vám Vánoce neutekly mezi prsty. Zpomalujte, až zastavíte. Zůstaňte stát. Ve vzduchu voní skořice a jablko, v rádiu hraje Vánoční, na náměstích svítí majestátní stromy, občas mrzne a poletují vločky a zase je konec. Šťastná sedmnáctka přinesla mnohé, ale ani ona není silnější než její předchůdkyně. Ani ona nemůže zůstat déle. A tak máváme do rytmu oblíbených koled až po bradu zachumláni v oblíbené šále, usrkáváme k tomu horký punč a loučíme se a děkujeme.

Vítej osmnáctko. Troufni si být ještě lepší. 

PS: POZOR - máte červenou!

lindex.com ; zoot.cz ; knihydobrovsky.cz ; bonami.cz

MUST HAVES LIFESTYLE NEZBYTNOSTI FASHION MUST HAVES PROSINEC ZIMA VÁNOCE 2017 LINDEX BONAMI

Související články

Barevné a stylové příbory oživí vaše stolování

Nejen u talířů a hrnečků můžete střídat barvy a vzory. Obohaťte své kuchyňské vybavení i o barevnou sadu příborů Jean Dubost.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

Celý článek

Březnové MUST HAVES zastínila šedá

Mrazivá rána postupně přinesla březen. Možná více než o jednotlivých produktech a oblečení budou MUST HAVES o barvě, která je spojuje. O šedé. 

Celý článek

Britská modelka Adwoa Aboah je vizí nové kampaně Chanel

Kampaň pro jaro a léto 2018 představující dioptrické i sluneční brýle v černobílém podání s modelkou Aboah popisuje rozmanitost.

Celý článek

Superfoods znali už ve starověku, říká zakladatel značky se super potravinami ISWARI

O super potravinách jsme si popovídali se zakladatelem české značky prodávající superfoods Františkem Lomským. 

Celý článek

Jóga, práce, bílá a hodování - vklouzněte do našeho února 2018

Redakční únor byl plný aktivit, radostí a povinností. Jak jinak. Ne vždycky svítilo sluníčko, ale i tak jsme si ho užívaly naplno.

Celý článek

Jaký módní magazín v Česku prodá nejvíce výtisků?

Jaký módní časopis v České republice měsíčně vytiskne nejvíce? A kolik to je? Kdo má největší čtenost a pro jaké věkové skupiny jsou časopisy určené? 

Celý článek

Oslava v zimě? Zkuste upéct vlastní Raffaello dort!

Čeká vás v nejbližších dnech oslava narozenin někoho blízkého? Věřte, že vlastnoručně upečeným dortem mu uděláte jedinečnou radost.

Celý článek