dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

Prostřete jídelní tabuli podle Tory Burch

Přidat na Seznam.cz
I tato půvabná návrhářka se vydává novým směrem. Práce v rámci navrhování ubrusů, plátěných ubrousků i keramických podšálků ji upřímně bavila. A když se práce dělá srdcem, výsledek je políbení hodný.

Tory Burch se rozhodla a spojila své síly se společností Moda Operandi, která se zabývá domácími doplňky. Mezi nimi například i sklenice či svíčky. Dva potisky z rukou nadané návrhářky nyní mohou oživit nejeden stůl.

Dva vzory korespondují s nádechem starožitného a historického výběru návrhářky, který je jí velmi blízký. Ostatně sama o sobě říká, že vždy milovala kombinaci starého a nového. Jak správně prostřít stůl, ať už na klasický oběd, nebo formální večeři, ji naučila, díky pár jednoduchým trikům, její maminka.

Rodiče Tory preferovali výrazné kousky z vlastních cest, které tak vždy zdobily jejich stůl. Návrhářka jejich myšlenku posouvá dál i k tisícům zákazníků společnosti Moda Operandi. Ta se pro spolupráci se značkou Tory Burch rozhodla na základě dokonalého propojení myšlenky, která oceňuje módu nad rámec jí samotné. Alespoň tak to uvedla v oficiální zprávě Lauren Santo Domingo, spoluzakladatelka a šéfka Moda Operandi.

modaoperandi.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN TORY BURCH JÍDELNÍ SET PROSTÍRÁNÍ KERAMICKÝ HRNEK MODA OPERANDI

Související články

Tip na výlet: Budapešť

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit na výlet za hranice, jedním z našich redakčních typů je maďarská metropole Budapešť. Okouzlující hlavní město, které si zamilujete i vy.

Celý článek
Cestování

Östersund: srdce Švédska

Malebné město ve středu Švédska v provincii Jämtland. Proč navštívit právě tuto oblast? Důvodů je hned několik!

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Celý článek

Globální výzva k boji proti klimatickým změnám v podobě výstavy designu

Ožehavé a čím dál více řešené téma globálních klimatických změn se promítá do všech odvětví a oborů. I výstava Cooper Hewitt Design Triennial má poukázat na důležitost daného tématu!

Celý článek

Soukromé letadlo Elvise Presley jde do dražby

Mohli bychom hádat, že oblíbenou barvou Krále Rock 'n' Rollu byla red velvet. Tou se obklopil ve svém domě v podobě červených koberců na zdech, ale také do ní stylizoval své soukromé letadlo.

Celý článek

Šest značek, jejichž potištěné látky budete milovat po celé léto

Značek, které vás doopravdy osloví a vy si je už nadobro zapamatujete, není mnoho. My vám však zaručíme, že pokud patříte mezi milovníky letních potisků, pak si tyto značky zapamatujete už jednou pro vždy.

Celý článek

Inspirace: Jak zorganizovat vstupní prostor domu i bytu

Vstupní chodba do domu či bytu by měla být světlým útulným prostorem, který vás přivítá. Často v něm ale překypuje hromada svršků a bot. Jak takové místo lépe zorganizovat?

Celý článek