dnes je 25.08.2019 a svátek má Radim

Prostřete jídelní tabuli podle Tory Burch

Přidat na Seznam.cz
I tato půvabná návrhářka se vydává novým směrem. Práce v rámci navrhování ubrusů, plátěných ubrousků i keramických podšálků ji upřímně bavila. A když se práce dělá srdcem, výsledek je políbení hodný.

Tory Burch se rozhodla a spojila své síly se společností Moda Operandi, která se zabývá domácími doplňky. Mezi nimi například i sklenice či svíčky. Dva potisky z rukou nadané návrhářky nyní mohou oživit nejeden stůl.

Dva vzory korespondují s nádechem starožitného a historického výběru návrhářky, který je jí velmi blízký. Ostatně sama o sobě říká, že vždy milovala kombinaci starého a nového. Jak správně prostřít stůl, ať už na klasický oběd, nebo formální večeři, ji naučila, díky pár jednoduchým trikům, její maminka.

Rodiče Tory preferovali výrazné kousky z vlastních cest, které tak vždy zdobily jejich stůl. Návrhářka jejich myšlenku posouvá dál i k tisícům zákazníků společnosti Moda Operandi. Ta se pro spolupráci se značkou Tory Burch rozhodla na základě dokonalého propojení myšlenky, která oceňuje módu nad rámec jí samotné. Alespoň tak to uvedla v oficiální zprávě Lauren Santo Domingo, spoluzakladatelka a šéfka Moda Operandi.

modaoperandi.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN TORY BURCH JÍDELNÍ SET PROSTÍRÁNÍ KERAMICKÝ HRNEK MODA OPERANDI

Související články

Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek

Vkus není otázkou peněz, ale osobnosti, říká designérka interiéru Kateřina Šindelářová

Pro vytvoření dokonalého prostoru ať už pro rodinný život, nebo pro práci, je nezbytné vnímat první dojem z celého projektu. Pocit, který na vás daná místnost či budova dýchne, je základním stavebním kamenem. Pak už společně stavíte svůj vlastní sen…

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek