dnes je 22.09.2021 a svátek má Darina

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Přidat na Seznam.cz
Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Nechte své oko na okamžik spočinout na jednom z nejprofesionálnějším šperkařském a hodinářském umění, které na světe existuje a přeneste se do trochu jiné reality. Nová limitovaná kolekce pěti modelů hodinek Cartier Libre vznikla z touhy pohrát si s tvary, které jsou pro francouzský dům typické. Jednotlivé tvary nespadají pod žádné přísné geometrické obrazce, namísto toho jsou protažené, zmáčknuté i úmyslně deformované do kouzelných a nespoutaných tvarů plných fantazie. Výsledek je velkolepý, troufalý a rozhodně nepřehlédnutelný. Kloubí se v něm vysoká úroveň domu Cartier s jedinečností balancující na hraně výstřednosti. 

1. Baignoire Débordante

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

2. Baignoire Infinie

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty, černými spinely a perletí, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 20 kusů.

3. Crash Radieuse

Žluté zlato, kalibr 8970 MC s ručním nátahem, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

4. Baignoire Interdite

Bílé zlato, luneta osazená diamanty, ADLC, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

5. Baignoire Etoilée

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 15 kusů.

PR Cartier CZ

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER HODINKY DÁMSKÉ HODINKY

Související články

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek

Osvěžující spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou pestrobarevných trendy pláštěnek K-WAY®.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Česká značka FOLBEUR zahalila kabelku MACARON GRAND ORO do zlatého kování

Kabelka ze zlata? Přesně takovou si teď můžete pořídit z řady menších kabelek v kolekci Folbeur Macaron Grand. Tato česká značka zná touhy žen velice dobře.

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek