dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Přidat na Seznam.cz
Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Nechte své oko na okamžik spočinout na jednom z nejprofesionálnějším šperkařském a hodinářském umění, které na světe existuje a přeneste se do trochu jiné reality. Nová limitovaná kolekce pěti modelů hodinek Cartier Libre vznikla z touhy pohrát si s tvary, které jsou pro francouzský dům typické. Jednotlivé tvary nespadají pod žádné přísné geometrické obrazce, namísto toho jsou protažené, zmáčknuté i úmyslně deformované do kouzelných a nespoutaných tvarů plných fantazie. Výsledek je velkolepý, troufalý a rozhodně nepřehlédnutelný. Kloubí se v něm vysoká úroveň domu Cartier s jedinečností balancující na hraně výstřednosti. 

1. Baignoire Débordante

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

2. Baignoire Infinie

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty, černými spinely a perletí, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 20 kusů.

3. Crash Radieuse

Žluté zlato, kalibr 8970 MC s ručním nátahem, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

4. Baignoire Interdite

Bílé zlato, luneta osazená diamanty, ADLC, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

5. Baignoire Etoilée

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 15 kusů.

PR Cartier CZ

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER HODINKY DÁMSKÉ HODINKY

Související články

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVOU KABELKU DOUBLE C DE CARTIER

Krásná a minimalistická. Tak lze popsat novou kabelku Double C de Cartier. Má praktický, přesto luxusní tvar s kovovou sponou zdobenou barevným lakem. Dostupná je v několika barevných odstínech. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Gabriela Dědičová bilancuje aneb jaký dárek nám TIAMI doporučí na Valentýna?

Společnost TIAMI již nemusíme dlouze představovat. Její šperky vynikají jemnou elegancí i úžasnou brilancí, která je spojená s nižší cenou díky laboratorním diamantům i udržitelnému rozvoji. Ten se stal hlavní strategií mladé české startup společnosti. 

Celý článek

Mladá modelka Fien Kloos se opět stala tváří kampaně značky Versace

Zimní kampaň pro sluneční i dioptrické brýle obsadila dvojice modelů Fien Kloos a Davide Lenoci. Nová kolekce brýlí Versace představuje zlaté detaily, nápadité tvary i jemné řetízky.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Maxi šála je stále trendy

Dlouhá šála kolem krku nejen krásně zahřeje, ale taky skvěle vypadá. Správná kombinace vykouzlí z vašeho oblečení krásný look. Jak můžete využít tuhle maxi šálu a jak ji správně uvázat?

Celý článek