dnes je 19.06.2021 a svátek má Leoš

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Přidat na Seznam.cz
Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Nechte své oko na okamžik spočinout na jednom z nejprofesionálnějším šperkařském a hodinářském umění, které na světe existuje a přeneste se do trochu jiné reality. Nová limitovaná kolekce pěti modelů hodinek Cartier Libre vznikla z touhy pohrát si s tvary, které jsou pro francouzský dům typické. Jednotlivé tvary nespadají pod žádné přísné geometrické obrazce, namísto toho jsou protažené, zmáčknuté i úmyslně deformované do kouzelných a nespoutaných tvarů plných fantazie. Výsledek je velkolepý, troufalý a rozhodně nepřehlédnutelný. Kloubí se v něm vysoká úroveň domu Cartier s jedinečností balancující na hraně výstřednosti. 

1. Baignoire Débordante

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

2. Baignoire Infinie

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty, černými spinely a perletí, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 20 kusů.

3. Crash Radieuse

Žluté zlato, kalibr 8970 MC s ručním nátahem, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

4. Baignoire Interdite

Bílé zlato, luneta osazená diamanty, ADLC, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

5. Baignoire Etoilée

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 15 kusů.

PR Cartier CZ

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER HODINKY DÁMSKÉ HODINKY

Související články

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Na všechny vaše cesty vybírejte z kvalitních zavazadel a batohů Wittchen

Už balíte? My pomalu ano! Těšíme se na cesty po Česku, stejně jako do zahraniční. A tak jsme pro vás vybrali jedny z nejkvalitnějších, ale také praktických a designových zavazadel vůbec.

Celý článek

Věnujte ke Dni matek styl se značkou Wittchen

Radost z módy překračuje generace. A proto letos věnujte mamince ke Dni matek drobnost do jejího šatníku. Slaďte své kabelky, doplňte své outfity stejnými šátky a dejte světu elegantně najevo, že patříte k sobě.

 

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek