dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

PROTOŽE nosit Sophistic znamená být ženou

Přidat na Seznam.cz
Nová městská kolekce značky Sophistic by Veronika vás provede tím, jak bude vypadat letošní jaro a léto. Protože život je inspirace a protože je zkrátka krásné být ženou!

Veronika Štěrbová je v městské módě už kovaným expertem. Důkazem toho je i její nová kolekce PROTOŽE pro blížící se období Jaro/Léto 2016. Městská žena podle Sophistic je jak jinak než sophisticovaná, stylová a má šarmu na rozdávání. S novou kolekcí ale taková žena i jezdí na skútru, cítí se svobodně a užívá si života plnými doušky. Veroničinu tvorbu musíte jako žena zkrátka milovat.

Nová kolekce přichází s potiskem exotických květin a ptáků a kombinací barev, které byste si vedle sebe možná běžně nedovedla představit. Ale ano, mentolová, růžová, oranžová a trocha modré k sobě ladí naprosto dokonale. Jako by se člověk při pohledu na kolekci díval na ztělesnění jara. Teď se ho ještě víc nemůžeme dočkat!

U Veroniky Štěrbové jsme zvyklí na variabilitu. Její oboustranný kabát má zase naprosto jinou podobu a díky němu se tak z kolekcí Sophistic by Veronika nevytrácí variabilita, na kterou se u téhle značky pokaždé těšíme a jsme zvědaví, co Veronika zase vymyslí. V novém oboustranném kabátu budete, dámy, nepřehlédnutelné.

Inspiraci k nové kolekci Veronika čerpala z jízdy na skútru, jehož je už několik let hrdou majitelkou. Žádná vzdálenost pro něj není dost velká, při jízdě na něm člověk vnímá svět kolem plnými doušky a cítí se svobodný. Ještě si představte, že na takovém skútru jedete oblečená v šatech od Sophistic by Veronika. No, není to paráda? V kolekci s názvem PROTOŽE si zodpovíte všechny své otázky o módě.

Foto: Eva Neužilová, Sophistic by Veronika

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA SOPHISTIC SOPHISTIC BY VERONIKA VERONIKA ŠTĚRBOVÁ VERONIKA BENEŠOVÁ PROTOŽE JARO 2016 LÉTO 2016 JARNÍ TRENDY

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek