dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Proužky jsou stále módním trendem

Přidat na Seznam.cz
Proužky tu byly, jsou a stále budou trendem

Pruhované mohou být kalhoty, sukně, šatičky, trička, svetry i punčochové kalhoty. Ty nejmenší děti mohou obléknout pruhované dupačky či bodyčko, stejně tak kamaše, které zahřejí i v chladných dnech.

Dle barevných kombinací může být pruhovaný vzor velmi pestrý nebo naopak spíše jemný a nepříliš výrazný. To v případě kombinace černé s tmavě šedou či například kombinace podobných odstínů stejné barvy nepůsobí nijak výrazně. Avšak co se týká dětí, nemusíte se výrazných barev vůbec bát. Ocení ji totiž jak samotné děti, tak i vy. Na pruhovaném oblečení nebudou hned vidět případné skvrny či pozůstatky po jídle, a pokud by se náhodou ani po vyprání flíčky úplně neztratily, proužky je šikovně schovají a rozhodně nebudou vidět na první pohled, ale až na detailní prozkoumání. Což v případě malých dětí není vůbec špatné, protože je pak nebudete muset tolik hubovat.

Co se týká optických efektů proužků, tak ty vodorovné a široké opticky rozšiřují. Tím pádem se nehodí na tričko či svetr pro silnější děti a na kalhotách nebudou slušet vůbec nikomu. Naopak proužky svislé zeštíhlují, nohy navíc efektně prodlouží, proto se uplatní nejen na dětském oblečení, ale pro své dobré optické efekty je velmi rádi nosí i dospělí. Proužky se dají velmi dobře kombinovat s jednobarevnými kousky oblečení, které jsou v dětském šatníku jistě k dostání. Velmi hezky vypadají na proužkách potisky a různé aplikace, které překvapivě velmi vyniknou a celkový vzhled daného kousku oblečení vkusně doplní a doladí.

 

Zdroj fotografií: Fabulouskids.co.uk

Přidat na Seznam.cz
OBLEČENÍ TRIČKO TREND MODNI PROUŽKY POTISKY

Související články

Jaké jsou módní trendy pro nový rok 2022

Fashion trendy na letošní módní sezónu jsou už známé. Jaké barvy, materiály a styly budou v kurzu? A na co se můžete těšit v tomto roce? To a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Nejhorší módní přešlapy

Řekli jsme si o tom, jaké oblečení nám nejvíce sluší a že skrze módu také ukazujeme svoji osobnost. Jak to je, když někdo přestřelí? Na to se můžete podívat v dnešním článku.

Celý článek

Jak si najít svůj styl oblékání?

Znáte své tělo dobře? Co vám nejvíce sluší a co lichotí vaší postavě? Vybírejte si oblečení podle typu vašich proporcí i dobrého pocitu. Je jedno, jestli máte velikost XS nebo XL, žena může být krásná v jakékoliv velikosti.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek

Přes noc trendem: hranatá špička

Hranatá špička? Že jste takové boty nosila v devadesátých letech? Tomu věříme. A pokud jste prozíravě tento pár schovala - je ten pravý čas je ze dna skříně znovu oprášit. 

Celý článek