dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Prudká elegance od Muglera

Přidat na Seznam.cz
Značka Mugler předvedla v nové kampani perfektní styling. A navíc - novou tváří se stala Doutzen Kroes.
Značka Mugler vytáhla do boje kampaní s velkou dávkou elegance a čím dál tím krásnější nizozemskou modelkou Doutzen Kroes. Oproti podzimní kampani se Mugler v té současné jarní posunul do ještě průmyslovější atmosféry a Doutzen v kampani nechal prezentovat své černo-bílé přiléhavé kousky. V kampani prezentovaná kolekce pro sezónu Jaro/Léto 2016 je vytvořena v militaristickém stylu, čemuž odpovídá i styling samotné Doutzen.
 
 
Doutzen reprezentuje vše, co hledáme v ženě podle Mugler,” chválí si svou novou tvář značka, která jako lokaci pro jarní kampaň vybrala prosluněnou Floridu. Nizozemská modelka v kampani uplatňuje svou ženskost a sebevědomí a i díky uhlazeným vlasům a nepříliš výraznému líčení na nás působí moderně a dokonale, stejně jako nová kolekce od Mugler. My v redakci nejvíce obdivujeme variace spodního prádla od této značky a asymetricky střižené sukně.
 
 
Foto: wwd.com
Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ KAMPAŇ JARO 2016 MUGLER DOUTZEN KROES MINIMALISMUS

Související články

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

VANS UVÁDÍ KAMPAŇ S NÁZVEM THESE PROJECTS ARE ADS FOR CREATIVITY, KTERÁ DÁVÁ PROSTOR VŠESTRANNÝM UMĚLKYNÍM ZHMOTNIT SVÉ KREATIVNÍ VIZE

Na oslavu Mezinárodního měsíce žen Vans umožnil ženám jako Rewina Beshue, Annabell Lee, Eloise Door, Lalese Stamps či Gaudmother vdechnout život svým kreativním představám.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek