dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

První český Pop-Up Store. EKO se nosí!

Přidat na Seznam.cz
V Centru Chodov se právě exkluzivně otevřel vůbec první český Pop-Up Store s udržitelnou módou od talentovaných designérů.

Jako první tuzemské nákupní centrum se Centrum Chodov, jenž nevzhlíží pouze a jen k aktuálním módním trendům, ale i k šetrnému přístupu k životnímu prostředí, rozhodlo otevřít vůbec první český Pop-Up Store. Centrum Chodov jde zkrátka s dobou.

Díky své poloze soustředěné na hlavním pěším koridoru Čtvercového náměstí v přízemí obchodního centra, originální Green Pop-Up Store poskládaný z použitých dřevěných bedniček nepřehlédnete.

Až do 28. srpna český unikát svým zákazníkům nabídne sortiment od talentovaných tuzemských návrhářů, jako jsou LaFormela, Dana Kleinert, Miro Sabo, ODIVI nebo Nastassia Aleinkava. Kromě české tvorby je zde ale k dostání i zahraniční ekologická tvorba značek Matt & Nat. Vybírat zde bude možno z tematicky laděných nabídek: zelených kolekcí českých a slovenských designérů, tuzemského sportovního oblečení a prázdninových oděvů nebo zbrusu nových podzimních kolekcí, oblečení v business dress code stylu a produktů charitativního projektu City Souls.

Kromě udržitelné módy z recyklovatelných materiálů se návštěvníci mohou těšit i na atraktivní doprovodný program plný tematicky laděných workshopů a přednášek nebo expozici fotografií ze Sumatry.

„Zelenou“ politiku v letních měsících ale volí i řada dalších značek centra, které nás lákají speciálními nabídkami „staré zboží za nové se slevou“, jako například Marks & Spencer, Nike, Timberland, Calzedonia či Klenoty Aurum.

Nezapomeňte, že EKO se nosí!

 

Zdroj: centrumchodov

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI DESIGNÉŘI EKOLOGIE CENTRUM CHODOV CALZEDONIA NIKE MARKS & SPENCER ODIVI LAFORMELA MIRO SABO

Související články

Sportovní ikonické tenisky mají zelenou, jsou stále oblíbenější nejen u mladé generace

Dříve se tenisky nosily spíše na sport, ale dnes je to minulostí. Už dávno neplatí stereotyp, že si elegantní žena musí vzít jen podpatky. Tenisky už zaujímají místo v botníku každé moderní ženy. Jaké tenisky nosí slavní a které značky vedou na plné čáře?

Celý článek

Móda pro teenagery v Sizeer. Poznejte nejpopulárnější značky, od Converse až po Nike či adidas!

Jejich výrobky jsou módní, pohodlné, funkční, odolné a speciální pozornost je u nich věnována poutavému designu. Pokud váš junior již nějakou dobu koketuje s osvěžením svého šatníku, anebo jste to právě vy, kdo se v poslední době zbláznil do streetwearu a chtěli byste jej lépe poznat, abyste mohli později ukázat svým rodičům v současnosti nejpopulárnější značky, potom opravdu doporučujeme přečíst si dnešní článek, v němž vám přiblížíme historii čtyřech kultovních brandů.

Celý článek

Jarní sportovní restart: Vyberte si reálný cíl a prostě začněte

Trenéři a koučové se shodují v jednom: Ať už se jedná o jakýkoliv sport, nejdůležitější je, vybrat si cíl. Bez něho totiž nevíme, kam směřujeme. Tyhle věci vám pomůžou, abyste se při sportování cítili dobře.

Celý článek

Vánoční průvodce, se kterým pod stromeček letos nakoupíte bez větších starostí

Představujeme vám dárkového průvodce, který vám letošní Vánoce maximálně usnadní. Alespoň co se dárků týče. Myslíme totiž nejenom na ženy, které milují módu, ale také na jejich "Božské" polovičky, na maminky, tatínky, děti, vášnivé kuchaře i domácí mazlíčky.

Celý článek

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Se svetrem napříč létem? Rozhodně ano s novou letní kolekcí Marks & Spencer

Svetry a pletené topy nepatří jenom k zimě. Důkazem jsou nejnovější kousky z letní dámské kolekce Marks & Spencer.

Celý článek

PUMA bude pomáhat chránit pralesy a lesy prostřednictvím partnerství s ekologickou organizací Canopy

Globální sportovní značka PUMA se zavázala, že bude chránit pralesy a lesy po celém světě, a to šetrným získáváním papíru, lepenky a viskózy prostřednictvím nového partnerství s neziskovou ekologickou organizací Canopy.

Celý článek

Marks & Spencer čeká pravděpodobně až 90% propad zisků

Až 90% propad zisků podle analytiků čeká M&S. Ikonická britská firma je jednou z nejzasaženějších korporací v Evropě. Kvůli pandemii ji zasáhl především propad prodeje oblečení.

Celý článek