dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

První český Pop-Up Store. EKO se nosí!

Přidat na Seznam.cz
V Centru Chodov se právě exkluzivně otevřel vůbec první český Pop-Up Store s udržitelnou módou od talentovaných designérů.

Jako první tuzemské nákupní centrum se Centrum Chodov, jenž nevzhlíží pouze a jen k aktuálním módním trendům, ale i k šetrnému přístupu k životnímu prostředí, rozhodlo otevřít vůbec první český Pop-Up Store. Centrum Chodov jde zkrátka s dobou.

Díky své poloze soustředěné na hlavním pěším koridoru Čtvercového náměstí v přízemí obchodního centra, originální Green Pop-Up Store poskládaný z použitých dřevěných bedniček nepřehlédnete.

Až do 28. srpna český unikát svým zákazníkům nabídne sortiment od talentovaných tuzemských návrhářů, jako jsou LaFormela, Dana Kleinert, Miro Sabo, ODIVI nebo Nastassia Aleinkava. Kromě české tvorby je zde ale k dostání i zahraniční ekologická tvorba značek Matt & Nat. Vybírat zde bude možno z tematicky laděných nabídek: zelených kolekcí českých a slovenských designérů, tuzemského sportovního oblečení a prázdninových oděvů nebo zbrusu nových podzimních kolekcí, oblečení v business dress code stylu a produktů charitativního projektu City Souls.

Kromě udržitelné módy z recyklovatelných materiálů se návštěvníci mohou těšit i na atraktivní doprovodný program plný tematicky laděných workshopů a přednášek nebo expozici fotografií ze Sumatry.

„Zelenou“ politiku v letních měsících ale volí i řada dalších značek centra, které nás lákají speciálními nabídkami „staré zboží za nové se slevou“, jako například Marks & Spencer, Nike, Timberland, Calzedonia či Klenoty Aurum.

Nezapomeňte, že EKO se nosí!

 

Zdroj: centrumchodov

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI DESIGNÉŘI EKOLOGIE CENTRUM CHODOV CALZEDONIA NIKE MARKS & SPENCER ODIVI LAFORMELA MIRO SABO

Související články

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

Nový český projekt Reknihy, založený skupinou mladých nadšenců, kteří vymysleli ekologické online knihkupectví

Chcete dát knihám druhou šanci a zároveň šetřit přírodu i svoji peněženku? Tak neváhejte a podpořte tento krásný projekt. Reknihy jsou tu pro ty, kteří chtějí udělat něco pro naši planetu, ale zároveň nechtějí ztratit požitek z kouzla papírových knih.

Celý článek

Fashion must have: prosinec ve znamení pravých Vánoc

Horké svařené víno, pohádkové odpoledne, zasněžené ulice a domy kolem vás. K tomu krásné drobnosti, huňatý svetr a z každého okna zářící světýlka. To je prosinec. To jsou ty pravé Vánoce, ať se děje cokoliv.

Celý článek

Užijte si pyžamovou party ve stylovém pyžamku

Mrknout na oblíbený film, zahrát si karetní hru, nebo si u skleničky povídat o tom, jaké to bylo, když jste chodila na střední? Pyžamová party je skvělý nápad ať je vám patnáct nebo pětatřicet, a pokud na takovou akci jdete, nebo ji dokonce pořádáte, nezapomeňte si vybrat stylové pyžamko!

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek