dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

První oficiální portréty královské rodiny po svatbě Harryho a Meghan

Vítejte v královské rodině. Tady jsou první snímky novomanželů Meghan Markle a prince Harryho.

První oficiální portréty, které právě teď oblétají svět, přinášejí pocit štěstí, spokojenosti a semknuté rodiny. Ostatně jsou to téměř klasické rodinné portréty, jen s více známými osobnostmi.

Tři fotky, které dnes vydal Kensingtonův palác, nafotil známý anglický fotograf Alexi Lubomirski. Ten již s novomanželským párem spolupracoval před svatbou a zachytil tolik známé fotky jejich milostného příběhu.

Na fotkách můžete vidět nejenom zamilovaný pár ale také prince Williama s manželkou Kate Middleton, královnu Alžbětu II., prince Philipa, prince Charlese s vévodkyní Camillou a rovněž matku Meghan, Doriu Ragland. Nechybí ani roztomilé družičky a chlapci, kteří nesli nevěstě závoj, mezi nimi jistě najdete prince George a princeznu Charlotte.

fashionista.com

ZE SPOLEČNOSTI KRÁLOVSKÁ RODINA MEGHAN MARKLE PRINC HARRY KRÁLOVSKÁ SVATBA KATE MIDDLETON PRINC WILLIAM KRÁLOVNA ALŽBĚTA II

Související články

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Vlasová inspirace podle Meghan Markle

To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek