dnes je 05.06.2020 a svátek má Dobroslav

První vánoční kampaň v říjnu! Postaral se o ni Swarovski

Přidat na Seznam.cz
Vánoce 2017! Také máte živě v paměti ty loňské? No co, Swarovski už myslí do budoucna a v říjnu jako první uvádí svou vánoční kampaň. Uvidíte v ní i Karlie Kloss. 

Ambasadorka značky Karlie Kloss a k ní ještě pěkný zástup známých osobností -  Naomi Campbell, Jourdan Dunn, Fei Fei Sun, Andres Velencoso Segura, Ruby Rose, Maye Musk, Maggie Jiang, Daya, Chiara Ferragni, Boy George, Anthony Mackie, Nolan Funk, Eric Rutherford, Bryanboy a Nathan Owens. Ano vážně. A teď se přiznejte, kdo výčet jmen raději přeskočil a začal číst až další větu. Vůbec se nedivíme. Swarovski se parádně blýsknul co do obsazení své vánoční kampaně, o tom není pochyb. O její nápaditosti už trochu ano. Pravda, aby zaujal, bohatě mu stačí více jak deset známých jmen. Upřímně? Stačilo by mu jedno či dvě. Ale co. Ve Swarovski to chtěli na letošní Vánoce rozjet ve velkém, a to se jim podařilo. Nafotili ji před ateliérovým pozadím a hvězdné osobnosti oblékli do tradičních vánočních odstínů - červené a stříbrné. 

designscene.net

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY VÁNOCE VÁNOCE 2017 KAMPAŇ SWAROVSKI KARLIE KLOSS

Související články

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Piercingy v uších jako módní trend

Zdobení těla není v dnešní době nic neobvyklého a k tomu patří i propichování uší. Klasickou náušnici má asi každá žena, ale co pár děr přidat? Existuje několik možností a my vám je představíme.

Celý článek

Co o vás prozradí šperky?

Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Celý článek

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Celý článek

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek