dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

První vánoční kampaň v říjnu! Postaral se o ni Swarovski

Přidat na Seznam.cz
Vánoce 2017! Také máte živě v paměti ty loňské? No co, Swarovski už myslí do budoucna a v říjnu jako první uvádí svou vánoční kampaň. Uvidíte v ní i Karlie Kloss. 

Ambasadorka značky Karlie Kloss a k ní ještě pěkný zástup známých osobností -  Naomi Campbell, Jourdan Dunn, Fei Fei Sun, Andres Velencoso Segura, Ruby Rose, Maye Musk, Maggie Jiang, Daya, Chiara Ferragni, Boy George, Anthony Mackie, Nolan Funk, Eric Rutherford, Bryanboy a Nathan Owens. Ano vážně. A teď se přiznejte, kdo výčet jmen raději přeskočil a začal číst až další větu. Vůbec se nedivíme. Swarovski se parádně blýsknul co do obsazení své vánoční kampaně, o tom není pochyb. O její nápaditosti už trochu ano. Pravda, aby zaujal, bohatě mu stačí více jak deset známých jmen. Upřímně? Stačilo by mu jedno či dvě. Ale co. Ve Swarovski to chtěli na letošní Vánoce rozjet ve velkém, a to se jim podařilo. Nafotili ji před ateliérovým pozadím a hvězdné osobnosti oblékli do tradičních vánočních odstínů - červené a stříbrné. 

designscene.net

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY VÁNOCE VÁNOCE 2017 KAMPAŇ SWAROVSKI KARLIE KLOSS

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Selena Gomez v nové kampani na tenisky Cari Bold od značky Puma

Šestadvacetiletá zpěvačka Selena Gomez představila, jakožto ambasadorka značky Puma, nové sportovní tenisky s názvem Cari Bold. Ke kampani vzniklo i krátké video.

Celý článek

Karlie Kloss se podruhé vdala. Tentokrát v šatech návrháře Jonathana Simkai

Druhý svatební obřad Karlie Kloss a Joshua Kuschnera proběhl o víkendu ve Wyomingu. Mezi hosty byli k vidění Katy Perry, Orlando Bloom, Mila Kunis i Diane von Furstenberg.

Celý článek