dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Psí šance z.s. pořádá již druhý charitativní ples

Přidat na Seznam.cz
Druhý ročník plesu, který pořádá nezisková organizace Psí šance je za dveřmi. Svou účastí přispějete na vybraný psí útulek.

Charitativní ples, jehož první ročník se uskutečnil právě před rokem, měl úspěšný ohlas. Jeho výtěžek činil 11 460 Kč a ten organizace poslala na podporu psího azylu Voříškov z.s. Letos si pro svůj ples vybrala psí útulek v Klášterci nad Ohří, kam tedy po odečtení nákladů plesu poputuje každá zbývající korunka.

Psí šance má za sebou v loňském roce nejenom ples, ale také akci věnovanou dětem, kde se malí i velcí učili, jak se ke psům (ne)chovat a dále pak již třetí vánoční sbírku na podporu psů v útulcích. Nezanedbávají ani informovanost veřejnosti v rámci kvalitního stravování psů či důvodů, proč nekupovat psy z množírny.

Nyní je čas na uspořádání druhého ročníku charitativního plesu, na kterém se letos podílí kromě hotelu Bobycentrum také Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje.

Na plese zahraje kapela NOVA BAND, čeká vás bohatá tombola, kde můžete vyhrát například týdenní pobyt v Chorvatsku, pár dní v Krkonoších, pánové si najdou zajímavé nářadí značky Fiskars či Bosh a dámy vstupenky do divadla, kosmetické ošetření, focení u profi fotografa, zajímavé knížky či přímo něco pro jejich čtyřnohé miláčky.

Ples proběhne příští sobotu 11. 2. 2017 v hotelu Bobycentrum v Brně, sál Cafe de Paris, kde si ke vstupence vychutnáte lahodný raut a welcome drink. Na akci vám koktejly namíchá zkušený barman se svou show a možná přijde i kouzelník… Více o akci najdete na stránkách Psí šance, nebo na jejich facebookové události zde. Vstupenky jsou až do dne konání plesu k dostání na recepci hotelu Bobycentrum.

psisance.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PLES PLESOVÁ SEZÓNA 2017 PSÍ ŠANCE CHARITATIVNÍ AKCE

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek