dnes je 29.02.2020 a svátek má Horymír

Psí šance z.s. pořádá již druhý charitativní ples

Přidat na Seznam.cz
Druhý ročník plesu, který pořádá nezisková organizace Psí šance je za dveřmi. Svou účastí přispějete na vybraný psí útulek.

Charitativní ples, jehož první ročník se uskutečnil právě před rokem, měl úspěšný ohlas. Jeho výtěžek činil 11 460 Kč a ten organizace poslala na podporu psího azylu Voříškov z.s. Letos si pro svůj ples vybrala psí útulek v Klášterci nad Ohří, kam tedy po odečtení nákladů plesu poputuje každá zbývající korunka.

Psí šance má za sebou v loňském roce nejenom ples, ale také akci věnovanou dětem, kde se malí i velcí učili, jak se ke psům (ne)chovat a dále pak již třetí vánoční sbírku na podporu psů v útulcích. Nezanedbávají ani informovanost veřejnosti v rámci kvalitního stravování psů či důvodů, proč nekupovat psy z množírny.

Nyní je čas na uspořádání druhého ročníku charitativního plesu, na kterém se letos podílí kromě hotelu Bobycentrum také Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje.

Na plese zahraje kapela NOVA BAND, čeká vás bohatá tombola, kde můžete vyhrát například týdenní pobyt v Chorvatsku, pár dní v Krkonoších, pánové si najdou zajímavé nářadí značky Fiskars či Bosh a dámy vstupenky do divadla, kosmetické ošetření, focení u profi fotografa, zajímavé knížky či přímo něco pro jejich čtyřnohé miláčky.

Ples proběhne příští sobotu 11. 2. 2017 v hotelu Bobycentrum v Brně, sál Cafe de Paris, kde si ke vstupence vychutnáte lahodný raut a welcome drink. Na akci vám koktejly namíchá zkušený barman se svou show a možná přijde i kouzelník… Více o akci najdete na stránkách Psí šance, nebo na jejich facebookové události zde. Vstupenky jsou až do dne konání plesu k dostání na recepci hotelu Bobycentrum.

psisance.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PLES PLESOVÁ SEZÓNA 2017 PSÍ ŠANCE CHARITATIVNÍ AKCE

Související články

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek