dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

PUMA se stává partnerem českého cyclingového projektu Aprés-fit blogerky Valentýny Procházkové

Přidat na Seznam.cz
Globální sportovní značka PUMA podporuje i české sportovce a nově se stává partnerem indoorového cyclingového projektu Aprés-fit, jehož zakladatelkou je mladá lifestyle blogerka, nyní i certifikovaná instruktorka spinningu, Valentýna Procházková.

Program Aprés-fit představuje cyclingový plán vhodný pro všechny, kteří milují zábavnou a energickou jízdu na spinngovém kole. Je pro všechny úrovně pokročilosti, nabízí tak mírnou, střední i vysokou obtížnost a délku. Navržený je tak, aby díky němu člověk získal fyzickou kondici, sílu, dosáhl svých vizuálních cílů a přitom si cvičení užíval. Členům programu budou každý týden  k dispozici nové lekce rozdělené podle délky jízdy i podle  náročnosti. Jednotlivá videa zůstanou přístupná po celou dobu  členství a nikdy nezmizí. Après-fit nabídne nejen indoor cyclingové lekce, ale i nekonečné množství inspirace, motivace a cvičících výzev.

 „Několik let jsem si procházela problémy s jídlem a pokřiveným vztahem ke cvičení. To pro mě představovalo pouze nástroj na spalování kalorií. Vše se začalo měnit v momentě, kdy jsem na začátku roku 2019 poprvé sedla na spinningové kolo a na konci téhož roku jsem z něj už téměř nechtěla slézt. Zamilovala jsem se do pocitu, který mi intenzivní jízda a hlasitá hudba dávají, a chci, aby měli možnost zažít stejnou euforii i ostatní,“ komentuje spuštění projektu zakladatelka Valentýna Procházková.

Jedním z dlouhodobých cílů značky PUMA je podpora lokálních tvůrců na poli umění, módy a samozřejmě i sportu. Vzhledem k tomu, že PUMA dlouhodobě spolupracuje s Valentýnou Procházkovou především v lifestyle oblasti, bylo  přirozené podpořit ji i v tomto sportovním projektu a stát se jeho hrdým partnerem.

„Se značkou PUMA spolupracuji už několik let a propadla jsem  nejen  oblečení, které mě moc baví  designem i kvalitou, ale také poselství, které značka předává. Být svá a sebevědomá za každou cenu! To je přesně něco, co bych ráda předala i skrze program Aprés-fit,“ dodává Valentýna.

 V rámci programu se také můžete těšit na pravidelné představení nejnovějších tréninkových kolekcí PUMA.

Přidat na Seznam.cz
SPORT PUMA APRÉS-FIT VALENTÝNA PROCHÁZKOVÁ

Související články

Sportovní móda

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Celý článek
Boty a obuv

SPRANDI TAKE CARE DAY S CCC KLUBEM

Být členem klubu CCC má výhody v podobě slev, ale také se můžete zúčastnit zajímavých akcí. Pojďte si prohlédnout, jaké odpoledne CCC ve spolupráci se značkou SPRANDI připravilo v rámci Take Care Day.

Celý článek

NÁVRHÁŘKA ZNAČKY PUMA HOVOŘÍ O UPCYKLACI

Návrhářka Nicole McLaughlin hovoří o své vášni pro upcyklaci v rámci platformy značky PUMA "She moves us".

Celý článek

REALITA V NOVÉM POJETÍ – DIXIE D'AMELIO NOSÍ NOVÉ PUMA KOSMO RIDER

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření.

Celý článek

PUMA x Winnie Harlow: nová kolekce plavek a spodního prádla

Puma v nové kolekci plavek a spodního prádla Radiate Boldness společně s Winnie Harlow oslavuje sebevědomí

 

Celý článek

PUMA a Modibodi představují řadu dámského spodního prádla pro období menstruační periody

Nepropustné menstruační prádlo a sportovní oblečení pro ženy pro aktivní dny vytvořily značky PUMA a Modibodi. Jejich cílem je pomoci ženám udržet se aktivní a v pohodlí i během menstruace

Celý článek

5 účinných silových cviků pro ženy. Neboj se zvedat váhy!

I v dnešní době ženy stále bojují se názorem, že při zvedání vah se z nich stane svalovec. Opak je pravdou. Silový trénink rozvíjí převážně sílu, ale také tvaruje postavu, pomáhá při prevenci zranění a zlepšuje psychiku. Jaké jsou nejlepší cviky a na co je dobré při tréninku myslet?

Celý článek

Vysoké krejčovství a inovativní design sportovního oblečení ve spojení značek PUMA a AMI

Romeo Beckham a Mia Regan se poprvé představí jako pár v globální kampani se značkami PUMA a AMI. Exkluzivní spolupráce oslavuje rodinu a přátelství.

Celý článek