dnes je 14.08.2022 a svátek má Alan

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

Přidat na Seznam.cz
PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.
Sportovní móda

Nespoutané barvy

Nespoutaná estetika Flutur přináší pestré barvy a přiléhavé tvary inspirované oldschoolovou rave kulturou. Kolekce je plná zářivých odstínů, holografických detailů a retro siluet. Z pruhovaných dresů a retrospektivních siluet sportovního oblečení a střihů inspirovaných teplákovými soupravami je cítit sportovní DNA značky PUMA. Odstíny růžové, fialové a oranžové definují barevnou paletu dropu dva, který přináší oblečení, obuv a doplňky. Samotná Dua Lipa představuje nový růžový účes, který ladí s barevným schématem kolekce.


Zdroj: se svolením Puma

Transformace

Celý drop 2 provází motýlí nápis Dua Lipa inspirovaný vintage rave letáky. Motýl je symbolickým vyjádřením transformace, která představuje přechod ze starého do nového. Téma transformace se stalo klíčovým v životě londýnské umělkyně ve chvíli, kdy ona sama procházela vlastní tvůrčí metamorfózou. Ústředním designem kolekce je proto symbol motýla a jeho kombinace s ikonickým kočičím logem značky PUMA.


Zdroj: se svolením Puma

"Motýl představuje přechod, metamorfózu a nové začátky. Již při práci na prvním dropu kolekce jsem cítila, jak velký význam pro mě symbolika motýla má. Při práci na dropu číslo dva se všechno ještě více ukotvilo a symbol motýla se stal v mém životě ještě důležitějším. Mám pocit, že byl přirozenou součástí toho všeho již od počátku spolupráce," popisuje Dua Lipa.

Produkty v kolekci

Flutur Drop 2 zahrnuje více než 30 kousků. Mezi jeho highlighty patří cool zvonová tepláková souprava T7 a jedinečné boty CELL Dome King, které vytvořila sama Dua Lipa. Unisex kolekce je k dostání také v řadě inkluzivních velikostí. Série světlých teplákových souprav byla koncipována na základě zpěvaččiny vize nostalgické teplákové soupravy v rave stylu, která je pohodlná a nositelná. Kompletní nabídka bot zahrnuje modely jako CELL Dome King a tři varianty siluety Mayze: klasické černé Mayze s červenými tkaničkami, Mayze Boot a Mayze Metallic. Při tvorbě Dua Lipa úzce spolupracovala s dlouholetým spolupracovníkem značky PUMA, designérem a skladatelem Billym Walshem, který pomohl kolekci plně realizovat.


Zdroj: se svolením Puma

Kampaň vytvořili

V kampani, kterou nafotil Jordan Hemingway a choreografii vytvořil John Byrne, vystupuje taneční parta z turné Dua Lipa 'Future Nostalgia': Samantha Grover, Didde-Mie From, Jason Nguyen, Zaccary Mile, Fatou Bah, Robyn Laud, Sharon Mangoendinomo, Demi Mensah, Kane Horn, Lamaar Manning a Shawarah Battles.


Zdroj: se svolením Puma

 

 

Přidat na Seznam.cz
PUMA MÓDA SPORTOVNÍ MÓDA DUA LIPA BOTY A OBUV

Související články

LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek
Boty na léto

NADČASOVÁ KAPSULOVÁ KOLEKCE CCC JENNY FAIRY

Trendy řetízky a holografické sandálky nejsou jen záležitostí jednoho léta. Nadčasová kapsulová kolekce Janny Fairy Soft Chains a Rainbow Forever je další letní must have.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek
Doplňky a šperky

BVLGARI NA FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Hvězdy 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech doplnily své krásné róby a outfity jedinečnými šperky a doplňky od značky BVLGARI. Zářily tak nejen šperky, ale i celebrity.

Celý článek
Boty a obuv

SPRANDI TAKE CARE DAY S CCC KLUBEM

Být členem klubu CCC má výhody v podobě slev, ale také se můžete zúčastnit zajímavých akcí. Pojďte si prohlédnout, jaké odpoledne CCC ve spolupráci se značkou SPRANDI připravilo v rámci Take Care Day.

Celý článek