dnes je 17.09.2021 a svátek má Naděžda

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Michaela Hriňová v pražském Queens Flagship Store již za pár dní

I když v sortimentu společnosti Queens najdete zejména streetwear světových značek, na českou a slovenskou módní scénu nedá v žádném případě dopustit. Právě ve spolupráci s Michaelou Hriňovou a její značkou AiM chystá na přelomu srpna a září společný pop up v Queens Fagship Store v Praze.

Heslo aktuální kolekce Michaely Hriňové je „Tell me something about my future... NO FUTURE, FUTURE IS NOW.“ Od 29. srpna do 4. září se ní můžete seznámít v pražském Queens Flagship Store, kde návrhářka představí i novinky na jaro a léto 2020. A k tomu budete moct zkouknout originální šperky Terezy Otáhlíkové, které skvěle doplňují Michaeliny modely. V plánu jsou i dvě party – o hudbu se postarají Explicit crew a BABYPOOL Djs v čele s rapperem Indigem, který je hlavní tváří chystané přehlídky AiM na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Milujete lokální módu? Sortiment Queensu v tomto směru jednoznačně vzkvétá 

A právě novinky z dílny českých designérů se již na podzim objeví ve stálé nabídce Queensu. Od září tedy kromě české značky ODIVI budete moct v obchodech Queens pořídit také jedinečné kousky značek Tilak a NAUT. Prémiová kolekce Poutník by Tilak je určena hlavně pro japonský trh a Queens je jedním ze dvou prodejců, kteří budou toto vysoce kvalitní outdoorové oblečení nabízet i u nás. Všechny kousky vznikají v České republice a jsou vyrobené z těch nejprogresivnějších materiálů. Na jejich návrzích se kromě českého studia Boa podílela jména jako Errolson Hugh, zakladatel berlínského studia Acronym nebo Joanna Schneider, hlavní dámská designerka firmy Nike.

I značka NAUT má svá specifika. Zaměřuje se na modulární zavazadla, která lze pomocí pásků a magnetických spon upravovat dle svých potřeb. Dvojice designerů Filip Nguyen a Lukáš Procházka je začala vyrábět v roce 2016. Nápad na univerzální batohy, tašky a ledvinky na cesty i do města za tu dobu dovedla k dokonalosti. Na letošním MBPFW bude mít NAUT svou první samostatnou přehlídku v historii značky a zavazadla doplní i pánské a dámské oblečení inspirované Asií.

 

queens.cz

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA QUEENS.CZ QUEENS MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MBPFW 2019 AIM BY MICHAELA HRIŇOVÁ TILAK NAUT LOKÁLNÍ MÓDA

Související články

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

ALEXMONHART představuje svou podzimní novinku

O české značce ALEXMONHART jsme vám psali již několikrát a stále nás překvapuje svou neutuchající kreativitou a novinkami, se kterými přichází. 

Celý článek

Manifest mladých návrhářů z UMPRUM na Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Co se děje v hlavách mladých pražských návrhářů? Tuto otázku zodpověděla část kolekce, kterou prezentovali studenti UMPRUM na letošním podzimním Mercedes Benz Prague Fashion Week.

Celý článek

Návrháři Michael Kováčik i Dominika Kozáková pražskému týdnu módy představili dvě diametrálně odlišné kolekce. V obou případech však hlavní roli hrají ženy plně vytížené, silné a přitom citlivé zároveň

Ne zřídka spojí jedna přehlídka dva návrháře. V tomto případě se pražský týden módy na chvíli zahalil do šatníků žen vytížených pracovním i osobním životem stejně jako žen, které inspiruje tradice a osobitý styl.

Celý článek

Kolekce FULL TIME DIVA CLAN slovenské návrhářky Vanda Janda přinesla na prvním dnu pražského týdne módy velký ohlas

Ženy sebevědomé, které chtějí být nejlepší verzí sebe sama i takové, které nejenom svůj vzhled, ale i intelektuální stránku považují za své životní poslání, jsou tím, co v této kolekci můžete najít. První den Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představil více než sílu ženského ducha.

Celý článek