dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Michaela Hriňová v pražském Queens Flagship Store již za pár dní

I když v sortimentu společnosti Queens najdete zejména streetwear světových značek, na českou a slovenskou módní scénu nedá v žádném případě dopustit. Právě ve spolupráci s Michaelou Hriňovou a její značkou AiM chystá na přelomu srpna a září společný pop up v Queens Fagship Store v Praze.

Heslo aktuální kolekce Michaely Hriňové je „Tell me something about my future... NO FUTURE, FUTURE IS NOW.“ Od 29. srpna do 4. září se ní můžete seznámít v pražském Queens Flagship Store, kde návrhářka představí i novinky na jaro a léto 2020. A k tomu budete moct zkouknout originální šperky Terezy Otáhlíkové, které skvěle doplňují Michaeliny modely. V plánu jsou i dvě party – o hudbu se postarají Explicit crew a BABYPOOL Djs v čele s rapperem Indigem, který je hlavní tváří chystané přehlídky AiM na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Milujete lokální módu? Sortiment Queensu v tomto směru jednoznačně vzkvétá 

A právě novinky z dílny českých designérů se již na podzim objeví ve stálé nabídce Queensu. Od září tedy kromě české značky ODIVI budete moct v obchodech Queens pořídit také jedinečné kousky značek Tilak a NAUT. Prémiová kolekce Poutník by Tilak je určena hlavně pro japonský trh a Queens je jedním ze dvou prodejců, kteří budou toto vysoce kvalitní outdoorové oblečení nabízet i u nás. Všechny kousky vznikají v České republice a jsou vyrobené z těch nejprogresivnějších materiálů. Na jejich návrzích se kromě českého studia Boa podílela jména jako Errolson Hugh, zakladatel berlínského studia Acronym nebo Joanna Schneider, hlavní dámská designerka firmy Nike.

I značka NAUT má svá specifika. Zaměřuje se na modulární zavazadla, která lze pomocí pásků a magnetických spon upravovat dle svých potřeb. Dvojice designerů Filip Nguyen a Lukáš Procházka je začala vyrábět v roce 2016. Nápad na univerzální batohy, tašky a ledvinky na cesty i do města za tu dobu dovedla k dokonalosti. Na letošním MBPFW bude mít NAUT svou první samostatnou přehlídku v historii značky a zavazadla doplní i pánské a dámské oblečení inspirované Asií.

 

queens.cz

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA QUEENS.CZ QUEENS MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MBPFW 2019 AIM BY MICHAELA HRIŇOVÁ TILAK NAUT LOKÁLNÍ MÓDA

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek