dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

Rachel Zoe otevřela jarní kolekci 2018 vzorem palmových listů

Palmové listy nalákaly obecenstvo na domněnku, že jarní kolekce Rachel Zoe bude plné vzorů a barev, opak se stal pravdou.

Modely návrhářky Rachel Zoe často uvidíte na červeném koberci, a proto bylo třeba do její další kolekce zařadit pár nových vjemů, které typické oblečení Rachel Zoe oživí. V první řadě se inspirovala vzorem palmových listů ze šedesátek a zároveň zapojila trochu z populární boho stylu - volánky a rozevláté sukně. Tím svůj prototyp perfektně oblečené business ženy omladila a vnesla do něj trochu volnosti.  

Barevné šaty si Zoe vystřílela hned ze začátku a zbylá téměř dvacítka modelů zůstala u neutrálních tělových, bílé a černé. Pokud jsme se bavili o červeném koberci, šaty, které na něj rozhodně patří, jsou ty v lesklé tělovo-meruňkové s řaseným véčkovým výstřihem a detailně zabraným pasem. Jsou minimalistické (až na ten materiál), a i přesto jedny z nejpůsobivějších z celé kolekce.

Opticky bílá barva pokryla jarních modelů Rachel Zoe ze všech nejvíce. Šaty i kalhoty sahaly až pod kotníky, viděli jsme dlouhé rukávy, kterých je občas mezi róbami celebrit nedostatek a jako jediné větší ozvláštnění - květ na rameni a asymetrický volán. A pokud si říkáte, že takhle vypadají vysněné svatební šaty, souhlasíme. Pro moderní minimalistickou nevěstu - naprostý skvost!

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NEW YORK FASHION WEEK JARO 2018 RACHEL ZOE

Související články

Jóga, práce, bílá a hodování - vklouzněte do našeho února 2018

Redakční únor byl plný aktivit, radostí a povinností. Jak jinak. Ne vždycky svítilo sluníčko, ale i tak jsme si ho užívaly naplno.

Celý článek

Našla jsem se ve střídmých modelech, říká Bára Sklenářová

Zatím ještě studentka, brzy už módní návrhářka. I Bára Sklenářová bude mít své modely od 22. února ve Vnitroblocku. Jak se k módě dostala a jaké má plány?

Celý článek

Podzim plný pastelových barev v podání značky Delpozo

Značka Delpozo opět nezklamala a pro své fanoušky si připravila kolekci plnou barev, výšivek a oblých tvarů.

Celý článek

Tajemná kolekce Marca Jacobse je opředena vzrušením a originalitou

Osvětlená dráha pro modelky byla tím jediným, co v širokém okolí svítilo. Hluboká temnota přidala podzimní kolekci ready-to-wear 2018 vítr do plachet.

Celý článek

Emily Ratajkowski v jarní kampani na spodní prádlo DKNY 2018

Modelka Emily Ratajowski pokračuje dál ve své spolupráci se značkou DKNY a již třetí rok v řadě pózuje v jejich spodním prádle v rámci jarní kampaně 2018.

Celý článek

Vlasové doplňky, které byste na Newyorském fashion weeku určitě nečekali

Na letošním fashion weeku bylo k vidění spoustu netradičních doplňků do vlasů. Uvidíme je letos i v podzimních ulicích?

Celý článek

Podzimní kolekce 2018 plná výšivek v podání Oscara de la Renta

Kolekce Podzim/Zima 2018-2019 v podání Oscara de la Renta přináší spoustu výšivek, transparentních materiálů a flitrů. 

Celý článek

Novinky z letošního New Yorského fashion weeku

Každý z fashion weeků s sebou přináší vždy něco překvapivého a nového. Newyorkský týden módy letos novinkami doslova překypoval!

Celý článek