dnes je 23.11.2017 a svátek má Klement

Rachel Zoe otevřela jarní kolekci 2018 vzorem palmových listů

Palmové listy nalákaly obecenstvo na domněnku, že jarní kolekce Rachel Zoe bude plné vzorů a barev, opak se stal pravdou.

Modely návrhářky Rachel Zoe často uvidíte na červeném koberci, a proto bylo třeba do její další kolekce zařadit pár nových vjemů, které typické oblečení Rachel Zoe oživí. V první řadě se inspirovala vzorem palmových listů ze šedesátek a zároveň zapojila trochu z populární boho stylu - volánky a rozevláté sukně. Tím svůj prototyp perfektně oblečené business ženy omladila a vnesla do něj trochu volnosti.  

Barevné šaty si Zoe vystřílela hned ze začátku a zbylá téměř dvacítka modelů zůstala u neutrálních tělových, bílé a černé. Pokud jsme se bavili o červeném koberci, šaty, které na něj rozhodně patří, jsou ty v lesklé tělovo-meruňkové s řaseným véčkovým výstřihem a detailně zabraným pasem. Jsou minimalistické (až na ten materiál), a i přesto jedny z nejpůsobivějších z celé kolekce.

Opticky bílá barva pokryla jarních modelů Rachel Zoe ze všech nejvíce. Šaty i kalhoty sahaly až pod kotníky, viděli jsme dlouhé rukávy, kterých je občas mezi róbami celebrit nedostatek a jako jediné větší ozvláštnění - květ na rameni a asymetrický volán. A pokud si říkáte, že takhle vypadají vysněné svatební šaty, souhlasíme. Pro moderní minimalistickou nevěstu - naprostý skvost!

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NEW YORK FASHION WEEK JARO 2018 RACHEL ZOE

Související články

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Zoe Kravitz a Laetitia Casta v nespoutané jarní módě Saint Laurent

Zoe Kravitz a Laetitia Casta jsou nové tváře jarní kampaně značky Saint Laurent. Nafotil je známý fotograf David Sims.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek

Giorgio Armani má jaro 2018 v mlze

Fotografku Sarah Moon si pro své kampaně volají slavné domy jako například Dior, Chanel, Issey Miyake a nyní i Giorgio Armani. Možná právě proto, že je skutečnou umělkyní.

Celý článek

Britský herec Joe Alwyn v kampani Prada

Jarní kampaň s názvem „Ascension“ pro pánskou módu přináší doposud ne příliš známého britského herce.

Celý článek

Temná i plná života - podzimní kolekce Terezy Sabáčkové Female Heart

V sobotu 28. října módní návrhářka Tereza Sabáčková uvedla svou kolekci večerních a svatebních šatů v prostorách křížové chodby Dominikánského kláštera v Českých Budějovicích.

Celý článek