dnes je 25.06.2018 a svátek má Ivan

Rachel Zoe otevřela jarní kolekci 2018 vzorem palmových listů

Palmové listy nalákaly obecenstvo na domněnku, že jarní kolekce Rachel Zoe bude plné vzorů a barev, opak se stal pravdou.

Modely návrhářky Rachel Zoe často uvidíte na červeném koberci, a proto bylo třeba do její další kolekce zařadit pár nových vjemů, které typické oblečení Rachel Zoe oživí. V první řadě se inspirovala vzorem palmových listů ze šedesátek a zároveň zapojila trochu z populární boho stylu - volánky a rozevláté sukně. Tím svůj prototyp perfektně oblečené business ženy omladila a vnesla do něj trochu volnosti.  

Barevné šaty si Zoe vystřílela hned ze začátku a zbylá téměř dvacítka modelů zůstala u neutrálních tělových, bílé a černé. Pokud jsme se bavili o červeném koberci, šaty, které na něj rozhodně patří, jsou ty v lesklé tělovo-meruňkové s řaseným véčkovým výstřihem a detailně zabraným pasem. Jsou minimalistické (až na ten materiál), a i přesto jedny z nejpůsobivějších z celé kolekce.

Opticky bílá barva pokryla jarních modelů Rachel Zoe ze všech nejvíce. Šaty i kalhoty sahaly až pod kotníky, viděli jsme dlouhé rukávy, kterých je občas mezi róbami celebrit nedostatek a jako jediné větší ozvláštnění - květ na rameni a asymetrický volán. A pokud si říkáte, že takhle vypadají vysněné svatební šaty, souhlasíme. Pro moderní minimalistickou nevěstu - naprostý skvost!

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NEW YORK FASHION WEEK JARO 2018 RACHEL ZOE

Související články

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Celý článek

Karen Walker představila velmi jemnou a ženskou Resort kolekci 2019

Karen Walker se rozhodla udělat ženy opět ženami. Její kolekce je plná šatů, mini délek a decentních barev.

Celý článek

Ralph Lauren oslaví v září zlaté výročí na NYFW

Oficiální oslava započne 7. září v rámci New Yorku Fashion Weeku. Není totiž žádným tajemstvím, že tento módní velikán oslaví 50 let podnikání.

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Delpozo Resort kolekce 2019 opět hýří výraznými barvami

Barvy, volány a výrazné střihy. Delpozo je zpět se svojí resort kolekcí pro jaro 2019.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek