dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Rachel Zoe otevřela jarní kolekci 2018 vzorem palmových listů

Palmové listy nalákaly obecenstvo na domněnku, že jarní kolekce Rachel Zoe bude plné vzorů a barev, opak se stal pravdou.

Modely návrhářky Rachel Zoe často uvidíte na červeném koberci, a proto bylo třeba do její další kolekce zařadit pár nových vjemů, které typické oblečení Rachel Zoe oživí. V první řadě se inspirovala vzorem palmových listů ze šedesátek a zároveň zapojila trochu z populární boho stylu - volánky a rozevláté sukně. Tím svůj prototyp perfektně oblečené business ženy omladila a vnesla do něj trochu volnosti.  

Barevné šaty si Zoe vystřílela hned ze začátku a zbylá téměř dvacítka modelů zůstala u neutrálních tělových, bílé a černé. Pokud jsme se bavili o červeném koberci, šaty, které na něj rozhodně patří, jsou ty v lesklé tělovo-meruňkové s řaseným véčkovým výstřihem a detailně zabraným pasem. Jsou minimalistické (až na ten materiál), a i přesto jedny z nejpůsobivějších z celé kolekce.

Opticky bílá barva pokryla jarních modelů Rachel Zoe ze všech nejvíce. Šaty i kalhoty sahaly až pod kotníky, viděli jsme dlouhé rukávy, kterých je občas mezi róbami celebrit nedostatek a jako jediné větší ozvláštnění - květ na rameni a asymetrický volán. A pokud si říkáte, že takhle vypadají vysněné svatební šaty, souhlasíme. Pro moderní minimalistickou nevěstu - naprostý skvost!

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NEW YORK FASHION WEEK JARO 2018 RACHEL ZOE

Související články

Zasněná a romantická kolekce Delpozo jaro 2018

Již desátá kolekce, která spatřila světlo světa na newyorském týdnu módy. Josep Font si dal opravdu záležet a vytvořil jedinečnou energii s optimismem.

Celý článek

Designérka klobouků Sofya Samareva sklidila se svou tvorbou úspěch za hranicemi

Sofya Samareva na dvou renomovaných událostech v zahraničí představila své klobouky a na obou akcích uspěla.

Celý článek