dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

Rachel Zoe s podzimem 2016 přinese sněhově bílou i ohnivé odstíny

Přidat na Seznam.cz
Čistota v podobě nadpozemských barev bílé, stříbrné a zlaté přinesly podzimní kolekci Ready-to-wear návrhářky Rachel Zoe.

Tahle podívaná stála opravdu za to! I když jste si doposud možná nemyslela, že ve vašem šatníku chybí sněhově bílá, po zhlédnutí několika fotek ze včerejší přehlídky Zoe na newyorském týdnu módy, budete uvažovat naprosto odlišně.

Neocenitelná a každodenní formální bílá je něčím, co podzim letošního roku rozhodně rozzáří. Zoe pracuje s myšlenkou na konečné zákaznice a dodává jim přesně to, po čem touží. Přinesla tak lehkou romanci připomínající třicátá i devadesátá léta.

Zasněžené oblečení, pletené roláky místy poseté perlami. Úzký střih sukně, vrstvy kovového hedvábí s kožíškem i zdobené švy představují podzim 2016. Mongolské jehněčí a kabáty z vlny chytnou za srdce ženy, které si v tomto stylu libují, naopak ale musí designérka očekávat i vlnu nevole za práva zvířat.

Zákaznice Zoe může proniknout do nadpozemské smyslnosti v hedvábných šatech s korálky a krajkou nebo v černém sametu, který od pohledu působí velice příjemným dojmem. Ohnivé odlesky zlaté a vínové jdou ruku v ruce s elegancí, která všechny modely provází od začátku až do konce.

vogue.com/fashion-shows

Přidat na Seznam.cz
RACHEL ZOE NEW YORK FASHION WEEK FALL 2016

Související články

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

JW Anderson na londýnském fashion weeku

V rámci London Fashion week se předvedla jedna ze stálic britského luxusního odívání, značka JW Anderson. Kolekce podzim/zima 2020 je naprosto úchvatná a moderní, pojďme se podívat na modely, které londýnské smetánce předváděla třeba i světoznámá modelka Kaia Gerber.

Celý článek

Záplava energie v nové kolekci Cynthie Rowley

Když do minimalistického prostředí přivezete barvy, rozmanité materiály a hravé potisky, nemůže takový nápad zůstat bez odezvy, potlesku a spokojených úsměvů.

Celý článek

New York fashion week a jeho street style

Jeden z nejvýznamnějších módních svátků, módní týden odehrávající se v New Yorku, je za námi. Inspiraci nemusíme hledat vždy jen na molech, ale i na návštěvnících této významné události. Pojďme se podívat na to, jak vypadaly v tomto čase ulice, kde se konaly nejlepší přehlídky světa.

Celý článek

Marc Jacobs předvedl na NYFW strhující taneční show

Marc Jacobs doslova elektrizoval celý New York svou novou podzimní kolekcí ready-to-wear 2020. Jeho show měla všechno, co si na přehlídce v týdnu módy můžete přát.

Celý článek

Prabal Gurung zabodoval luxusem a nadčasovostí

Prabal Gurung, kreativní ředitel a ikona newyorského módního průmyslu, se v nové kolekci snaží přenést módní prvky 70. let minulého století do současnosti. 

Celý článek

Kolekce Zimmermann byla inspirována věštbami, pověrami a kouzly

Nicky Zimmermann předvedla na newyorském týdnu módy pozitivní kolekci. Světlé odstíny barev, důraz na ženskost i hravé nášivky - to vše bylo možné shlédnout.

Celý článek