dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

Přidat na Seznam.cz
O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Miuccia i Raf budou mít oba stejnou odpovědnost za tvůrčí rozvoj značky Prada. Budou spolu navrhovat kolekce i kampaně. První kolekci na sezonu jaro a léto 2021 představí v září letošního roku v Miláně. Už nyní je jasné, že se bude jednat o nezapomenutelný zážitek a že spojení těchto dvou jmen bude více než skvělé.

„Máme rádi jeden druhého a vzájemně se respektujeme. Uvidíme, kam nás to zavede,” nechala se slyšet Miuccia Prada.

Raf Simons není na poli módy žádným nováčkem. Nejdříve byl kreativním ředitelem minimalistické značky Jil Sanders a v roce 2012 nastoupil do Diora, což byl veliký krok vpřed. Na Simonse byl vyvíjen neuvěřitelný nátlak a o čtyři roky později se rozhodl odejít a stát se kreativním ředitelem Calvin Klein. Zde působil až do prosince 2018. Poté z vlastní vůle odešel, aby se mohl věnovat vlastním projektům. 

Raf Simons a jeho debutová couture kolekce pro Dior (Podzim/zima 2012) 

Přidat na Seznam.cz
RAF SIMONS PRADA MIUCCIA PRADA AKTUÁLNĚ MÓDNÍ NOVINKY DIOR NÁVRHÁŘI ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek