dnes je 31.10.2020 a svátek má Štěpánka

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

Přidat na Seznam.cz
O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Miuccia i Raf budou mít oba stejnou odpovědnost za tvůrčí rozvoj značky Prada. Budou spolu navrhovat kolekce i kampaně. První kolekci na sezonu jaro a léto 2021 představí v září letošního roku v Miláně. Už nyní je jasné, že se bude jednat o nezapomenutelný zážitek a že spojení těchto dvou jmen bude více než skvělé.

„Máme rádi jeden druhého a vzájemně se respektujeme. Uvidíme, kam nás to zavede,” nechala se slyšet Miuccia Prada.

Raf Simons není na poli módy žádným nováčkem. Nejdříve byl kreativním ředitelem minimalistické značky Jil Sanders a v roce 2012 nastoupil do Diora, což byl veliký krok vpřed. Na Simonse byl vyvíjen neuvěřitelný nátlak a o čtyři roky později se rozhodl odejít a stát se kreativním ředitelem Calvin Klein. Zde působil až do prosince 2018. Poté z vlastní vůle odešel, aby se mohl věnovat vlastním projektům. 

Raf Simons a jeho debutová couture kolekce pro Dior (Podzim/zima 2012) 

Přidat na Seznam.cz
RAF SIMONS PRADA MIUCCIA PRADA AKTUÁLNĚ MÓDNÍ NOVINKY DIOR NÁVRHÁŘI ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

První dojem je bezesporu velmi důležitý. Zvláště pak pokud se jedná o potenciální budoucí práci. Poradíme, jak zaujmout svým outfitem na pracovním pohovoru. Na módních trendech může záviset i váš dojem!

Celý článek

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Nejnovější kolekce značky Dior odráží nový životní styl nakupujících

Maria Grazia Chiuri předvedla v rámci pařížského týdne módy kolekci domu Dior, která byla zaměřena na komfort a intimitu. Chiuri sbírkou zároveň oslavila kvalitní řemeslné zpracování.

Celý článek

Hana Podolská: Královna české módy

Tato žena se zapsala do dějin jako královna české módy v meziválečném období a druhé světové války. Její život byl bohužel jedna velká zkouška. Chcete vědět více? Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek