dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

Přidat na Seznam.cz
O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Miuccia i Raf budou mít oba stejnou odpovědnost za tvůrčí rozvoj značky Prada. Budou spolu navrhovat kolekce i kampaně. První kolekci na sezonu jaro a léto 2021 představí v září letošního roku v Miláně. Už nyní je jasné, že se bude jednat o nezapomenutelný zážitek a že spojení těchto dvou jmen bude více než skvělé.

„Máme rádi jeden druhého a vzájemně se respektujeme. Uvidíme, kam nás to zavede,” nechala se slyšet Miuccia Prada.

Raf Simons není na poli módy žádným nováčkem. Nejdříve byl kreativním ředitelem minimalistické značky Jil Sanders a v roce 2012 nastoupil do Diora, což byl veliký krok vpřed. Na Simonse byl vyvíjen neuvěřitelný nátlak a o čtyři roky později se rozhodl odejít a stát se kreativním ředitelem Calvin Klein. Zde působil až do prosince 2018. Poté z vlastní vůle odešel, aby se mohl věnovat vlastním projektům. 

Raf Simons a jeho debutová couture kolekce pro Dior (Podzim/zima 2012) 

Přidat na Seznam.cz
RAF SIMONS PRADA MIUCCIA PRADA AKTUÁLNĚ MÓDNÍ NOVINKY DIOR NÁVRHÁŘI ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Dramatická podzimní kampaň značky Dior vyzařuje pohádkovým tématem

Francouzský módní dům nechal svou kampaň pro nadcházející podzim a zimu plně inspirovat pohádkovými designy.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek