dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Rag & Bone v kolekci pro jaro 2018 prosazuje svobodu myšlení

Zastavte se na chvíli a prohlédněte si aktuální kolekci značky Rag & Bone. Uvidíte, že se vám její volnomyšlenkářství zalíbí.

I když se nedá říct, že by kolekce pro jaro 2018 byla skutečně plně jarní, ničemu to asi nevadí. Najdete v ní kousky do každého počasí, což ji dělá plně využitelnou. A pro ty, kdo Rag & Bone neznají, je to globální značka, která je na trhu již od roku 2002. Značka, která se zaměřuje na moderní design a která spojuje klasické krejčovství s ostrým, ale estetickým stylem v New Yorku.

Důležitost kvality, odborné řemeslné práce a pozornost k detailům jsou tím, co hluboce září a informuje o základní filozofii značky. Vraťme se ale k jarní kolekci, která byla svým způsobem oddělena od módního proudu. Barvy byly pojaty vesele a důrazně od veselých žlutých šatů s květinovými proužky až po neonové záblesky. Bundy inspirované vojáky, sportovní kousky i oblečení připomínající britské školní uniformy.

Designér Wainwright se v kolekci svobodomyslně vyřádil. Najdete v ní mikiny, džíny, tepláky ale také jednobarevné i strakaté košile, kotníkové boty, saka a svetry. Kolekce je nafocená ve foto ateliéru, kdy jednotliví modelové drží fotoaparát nebo dálkovou spoušť. K tomu mají různé pózy a postoje. Třemi slovy je kolekce průzkumnická, experimentální a volnomyšlenkářská. I proto ji nafotili lidé různého věku, národnosti i vyznání.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RAG & BONE JARO 2018

Související články

Zasněná a romantická kolekce Delpozo jaro 2018

Již desátá kolekce, která spatřila světlo světa na newyorském týdnu módy. Josep Font si dal opravdu záležet a vytvořil jedinečnou energii s optimismem.

Celý článek

Designérka klobouků Sofya Samareva sklidila se svou tvorbou úspěch za hranicemi

Sofya Samareva na dvou renomovaných událostech v zahraničí představila své klobouky a na obou akcích uspěla.

Celý článek