dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

Rag & Bone v kolekci pro jaro 2018 prosazuje svobodu myšlení

Zastavte se na chvíli a prohlédněte si aktuální kolekci značky Rag & Bone. Uvidíte, že se vám její volnomyšlenkářství zalíbí.

I když se nedá říct, že by kolekce pro jaro 2018 byla skutečně plně jarní, ničemu to asi nevadí. Najdete v ní kousky do každého počasí, což ji dělá plně využitelnou. A pro ty, kdo Rag & Bone neznají, je to globální značka, která je na trhu již od roku 2002. Značka, která se zaměřuje na moderní design a která spojuje klasické krejčovství s ostrým, ale estetickým stylem v New Yorku.

Důležitost kvality, odborné řemeslné práce a pozornost k detailům jsou tím, co hluboce září a informuje o základní filozofii značky. Vraťme se ale k jarní kolekci, která byla svým způsobem oddělena od módního proudu. Barvy byly pojaty vesele a důrazně od veselých žlutých šatů s květinovými proužky až po neonové záblesky. Bundy inspirované vojáky, sportovní kousky i oblečení připomínající britské školní uniformy.

Designér Wainwright se v kolekci svobodomyslně vyřádil. Najdete v ní mikiny, džíny, tepláky ale také jednobarevné i strakaté košile, kotníkové boty, saka a svetry. Kolekce je nafocená ve foto ateliéru, kdy jednotliví modelové drží fotoaparát nebo dálkovou spoušť. K tomu mají různé pózy a postoje. Třemi slovy je kolekce průzkumnická, experimentální a volnomyšlenkářská. I proto ji nafotili lidé různého věku, národnosti i vyznání.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RAG & BONE JARO 2018

Související články

Jóga, práce, bílá a hodování - vklouzněte do našeho února 2018

Redakční únor byl plný aktivit, radostí a povinností. Jak jinak. Ne vždycky svítilo sluníčko, ale i tak jsme si ho užívaly naplno.

Celý článek

Našla jsem se ve střídmých modelech, říká Bára Sklenářová

Zatím ještě studentka, brzy už módní návrhářka. I Bára Sklenářová bude mít své modely od 22. února ve Vnitroblocku. Jak se k módě dostala a jaké má plány?

Celý článek

Podzim plný pastelových barev v podání značky Delpozo

Značka Delpozo opět nezklamala a pro své fanoušky si připravila kolekci plnou barev, výšivek a oblých tvarů.

Celý článek

Tajemná kolekce Marca Jacobse je opředena vzrušením a originalitou

Osvětlená dráha pro modelky byla tím jediným, co v širokém okolí svítilo. Hluboká temnota přidala podzimní kolekci ready-to-wear 2018 vítr do plachet.

Celý článek

Emily Ratajkowski v jarní kampani na spodní prádlo DKNY 2018

Modelka Emily Ratajowski pokračuje dál ve své spolupráci se značkou DKNY a již třetí rok v řadě pózuje v jejich spodním prádle v rámci jarní kampaně 2018.

Celý článek

Vlasové doplňky, které byste na Newyorském fashion weeku určitě nečekali

Na letošním fashion weeku bylo k vidění spoustu netradičních doplňků do vlasů. Uvidíme je letos i v podzimních ulicích?

Celý článek

Podzimní kolekce 2018 plná výšivek v podání Oscara de la Renta

Kolekce Podzim/Zima 2018-2019 v podání Oscara de la Renta přináší spoustu výšivek, transparentních materiálů a flitrů. 

Celý článek

Novinky z letošního New Yorského fashion weeku

Každý z fashion weeků s sebou přináší vždy něco překvapivého a nového. Newyorkský týden módy letos novinkami doslova překypoval!

Celý článek