dnes je 23.11.2017 a svátek má Klement

Rag & Bone v kolekci pro jaro 2018 prosazuje svobodu myšlení

Zastavte se na chvíli a prohlédněte si aktuální kolekci značky Rag & Bone. Uvidíte, že se vám její volnomyšlenkářství zalíbí.

I když se nedá říct, že by kolekce pro jaro 2018 byla skutečně plně jarní, ničemu to asi nevadí. Najdete v ní kousky do každého počasí, což ji dělá plně využitelnou. A pro ty, kdo Rag & Bone neznají, je to globální značka, která je na trhu již od roku 2002. Značka, která se zaměřuje na moderní design a která spojuje klasické krejčovství s ostrým, ale estetickým stylem v New Yorku.

Důležitost kvality, odborné řemeslné práce a pozornost k detailům jsou tím, co hluboce září a informuje o základní filozofii značky. Vraťme se ale k jarní kolekci, která byla svým způsobem oddělena od módního proudu. Barvy byly pojaty vesele a důrazně od veselých žlutých šatů s květinovými proužky až po neonové záblesky. Bundy inspirované vojáky, sportovní kousky i oblečení připomínající britské školní uniformy.

Designér Wainwright se v kolekci svobodomyslně vyřádil. Najdete v ní mikiny, džíny, tepláky ale také jednobarevné i strakaté košile, kotníkové boty, saka a svetry. Kolekce je nafocená ve foto ateliéru, kdy jednotliví modelové drží fotoaparát nebo dálkovou spoušť. K tomu mají různé pózy a postoje. Třemi slovy je kolekce průzkumnická, experimentální a volnomyšlenkářská. I proto ji nafotili lidé různého věku, národnosti i vyznání.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RAG & BONE JARO 2018

Související články

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Zoe Kravitz a Laetitia Casta v nespoutané jarní módě Saint Laurent

Zoe Kravitz a Laetitia Casta jsou nové tváře jarní kampaně značky Saint Laurent. Nafotil je známý fotograf David Sims.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek

Giorgio Armani má jaro 2018 v mlze

Fotografku Sarah Moon si pro své kampaně volají slavné domy jako například Dior, Chanel, Issey Miyake a nyní i Giorgio Armani. Možná právě proto, že je skutečnou umělkyní.

Celý článek

Britský herec Joe Alwyn v kampani Prada

Jarní kampaň s názvem „Ascension“ pro pánskou módu přináší doposud ne příliš známého britského herce.

Celý článek

Temná i plná života - podzimní kolekce Terezy Sabáčkové Female Heart

V sobotu 28. října módní návrhářka Tereza Sabáčková uvedla svou kolekci večerních a svatebních šatů v prostorách křížové chodby Dominikánského kláštera v Českých Budějovicích.

Celý článek