dnes je 25.06.2018 a svátek má Ivan

Rag & Bone v kolekci pro jaro 2018 prosazuje svobodu myšlení

Zastavte se na chvíli a prohlédněte si aktuální kolekci značky Rag & Bone. Uvidíte, že se vám její volnomyšlenkářství zalíbí.

I když se nedá říct, že by kolekce pro jaro 2018 byla skutečně plně jarní, ničemu to asi nevadí. Najdete v ní kousky do každého počasí, což ji dělá plně využitelnou. A pro ty, kdo Rag & Bone neznají, je to globální značka, která je na trhu již od roku 2002. Značka, která se zaměřuje na moderní design a která spojuje klasické krejčovství s ostrým, ale estetickým stylem v New Yorku.

Důležitost kvality, odborné řemeslné práce a pozornost k detailům jsou tím, co hluboce září a informuje o základní filozofii značky. Vraťme se ale k jarní kolekci, která byla svým způsobem oddělena od módního proudu. Barvy byly pojaty vesele a důrazně od veselých žlutých šatů s květinovými proužky až po neonové záblesky. Bundy inspirované vojáky, sportovní kousky i oblečení připomínající britské školní uniformy.

Designér Wainwright se v kolekci svobodomyslně vyřádil. Najdete v ní mikiny, džíny, tepláky ale také jednobarevné i strakaté košile, kotníkové boty, saka a svetry. Kolekce je nafocená ve foto ateliéru, kdy jednotliví modelové drží fotoaparát nebo dálkovou spoušť. K tomu mají různé pózy a postoje. Třemi slovy je kolekce průzkumnická, experimentální a volnomyšlenkářská. I proto ji nafotili lidé různého věku, národnosti i vyznání.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RAG & BONE JARO 2018

Související články

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Celý článek

Karen Walker představila velmi jemnou a ženskou Resort kolekci 2019

Karen Walker se rozhodla udělat ženy opět ženami. Její kolekce je plná šatů, mini délek a decentních barev.

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Delpozo Resort kolekce 2019 opět hýří výraznými barvami

Barvy, volány a výrazné střihy. Delpozo je zpět se svojí resort kolekcí pro jaro 2019.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek

Široká spodnička je hlavním gró svatební kolekce Elie Saab 2019

Milujete svatební šaty? Tahle kolekce vás dostane dvojnásob. Z větší části myslí na hojnost a výrazné detaily.

Celý článek