dnes je 19.11.2018 a svátek má Alžběta

Ralph Lauren oslaví v září zlaté výročí na NYFW

Oficiální oslava započne 7. září v rámci New Yorku Fashion Weeku. Není totiž žádným tajemstvím, že tento módní velikán oslaví 50 let podnikání.

Půl století je skvělý důvod k oslavě. Módní týden v New Yorku je navíc ideální akcí, kde toto výročí zhodnotit a celé podnikání zrekapitulovat. Místo konání sice ještě není přesně známé, jako pár dalších detailů k akci, ale skutečnost, že se akce zkombinuje s Ralph Lauren módní přehlídkou, ta už je zřejmá teď.

Potřebné kouzlo a optimismus by mohly být tím, co tahle oslava na Newyorský týden módy přinese. Ostatně je to právě Lauren, který své přátele i fanoušky dokáže stále překvapovat. Módní přehlídka v jeho vlastní garáži v loňském roce nebo oficiální slavnost pořádaná k 40. výročí založení značky, která zahrnovala přehlídku i zahradní večírek ve velmi luxusním stylu, jsou přesnou ukázkou toho, jak rozdílné akce umí tento návrhář pořádat.

Potřebným uznáním jeho kariéry je i to, že letos získal ocenění od amerických designérů v rámci předávání CFDA Awards. Mezi nimi byli Thom Browne, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Jason Wu i Donna Karan. Před pár dny navíc vyšla kniha ve spolupráci s magazínem WWD s názvem WWD: Padesát let Ralpha Laurena. Kniha o 192 stránkách vypráví příběh posledních desetiletí tohoto jedinečného návrháře. Najdete v ní spoustu fotek a ilustrací z archivu magazínu.

wwd.com

ZE SPOLEČNOSTI RALPH LAUREN VÝROČÍ NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Celý článek

Balmain se vrací k mistrovské práci vysoké módy

Dvorní návrhář Olivier Rousteing vrátí luxusní značku Balmain mezi Couture domy.

Celý článek

Herci Václav Neužil, Kristýna Podzimková a Karel Zima pokřtili charitativní kalendář

Jedinečný kalendář plný známých herců a sportovců přináší mnohem více než jen sympatický úmysl a neotřelý vzhled.

Celý článek