dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Ralph Lauren oslaví v září zlaté výročí na NYFW

Oficiální oslava započne 7. září v rámci New Yorku Fashion Weeku. Není totiž žádným tajemstvím, že tento módní velikán oslaví 50 let podnikání.

Půl století je skvělý důvod k oslavě. Módní týden v New Yorku je navíc ideální akcí, kde toto výročí zhodnotit a celé podnikání zrekapitulovat. Místo konání sice ještě není přesně známé, jako pár dalších detailů k akci, ale skutečnost, že se akce zkombinuje s Ralph Lauren módní přehlídkou, ta už je zřejmá teď.

Potřebné kouzlo a optimismus by mohly být tím, co tahle oslava na Newyorský týden módy přinese. Ostatně je to právě Lauren, který své přátele i fanoušky dokáže stále překvapovat. Módní přehlídka v jeho vlastní garáži v loňském roce nebo oficiální slavnost pořádaná k 40. výročí založení značky, která zahrnovala přehlídku i zahradní večírek ve velmi luxusním stylu, jsou přesnou ukázkou toho, jak rozdílné akce umí tento návrhář pořádat.

Potřebným uznáním jeho kariéry je i to, že letos získal ocenění od amerických designérů v rámci předávání CFDA Awards. Mezi nimi byli Thom Browne, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Jason Wu i Donna Karan. Před pár dny navíc vyšla kniha ve spolupráci s magazínem WWD s názvem WWD: Padesát let Ralpha Laurena. Kniha o 192 stránkách vypráví příběh posledních desetiletí tohoto jedinečného návrháře. Najdete v ní spoustu fotek a ilustrací z archivu magazínu.

wwd.com

ZE SPOLEČNOSTI RALPH LAUREN VÝROČÍ NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Meghan Markle vs. Harry Styles - kdo získá ocenění největší teenagerská ikona?

První člen královské rodiny, který byl kdy nominován na cenu módní ikona mládeže. Meghan ale nemá nic vyhráno. Šance má například i zpěvák Harry Styles. Kdo podle vás vyhraje?

Celý článek

Starbucks, Ikea i Lidl jdou vstříc obnovitelným zdrojům a recyklaci

Představte si 600 miliard papírových a plastových kelímků, který každý rok oběhnou celý svět. 1 procento z nich představují kelímky Starbucks. A to se společnost rozhodla změnit.

Celý článek

Hailey Baldwin a Justin Bieber se zasnoubili

Čeká nás tedy pořádná svatba. Zpěvák a idol dívek Justin Bieber si vezme topmodelku Hailey Baldwin. Zasnoubení oznámili na Instagramu.

Celý článek

Kreativní ředitel Burberry Riccardo Tisci vybral pro první oficiální spolupráci Vivienne Westwood

Módní svět obletěla v posledních dnech další novinka. Chystá se jedna z nejzajímavějších spoluprací za poslední desetiletí - Riccardo Tisci a Vivienne Westwood pro Burberry.

Celý článek

Pohled na pařížský street style v rámci Haute Couture fashion weeku

Týden té nejluxusnějí Haute Couture módy je za námi. Známý fotograf Phil Oh zachytil ty nezajímavější pouliční outfity, které stojí za prohlédnutí. 

Celý článek

Ve věku 74 let zemřel Carlo Benetton

Nejmladší ze čtyř sourozenců, kteří založili proslulou italskou módní značku United Colors of Benetton, zemřel v úterý 10. 7. 2018.

Celý článek

Batika - opět v módě?

Často si spojujeme batikované oblečení se stylem pro hippies, trampy, vegetariány atd. Tento trend však letos hlásí velký comeback, a to až na módní mola předních světových návrhářů.

Celý článek

Heidi Klum navrhla vlastní plavky

Herečka Heidi Klum už si snad splnila všechna dětská přání. Vlastní řada kosmetiky, oblečení, doplňků a teď i plavek. Představila je v magazínu Ocen Drive.

Celý článek