dnes je 22.01.2020 a svátek má Slavomír

Ralph Lauren přenesl newyorský týden módy na večírek Velkého Gatsbyho

Přidat na Seznam.cz
Jaké by to asi bylo zajít na jeden z legendárních večírků pana Gatsbyho? Tak to si vyzkoušeli účastníci letošního newyorského týdne módy. Návrhář Ralph Lauren překvapil strhující show i nádhernou podzimní kolekcí 2019 .

Pozvánka do Ralph's Clubu

Když se jedná o amerického návrháře Ralpha Laurena, víme, že nemáme čekat žádné troškaření. Na letošním týdnu módy v New Yorku ale návrhář překonal všechna očekávání a možná jsme byli svědky nejlepší módní přehlídky, kterou letos na NYFW uvidíme. Ralphovi Laurenovi bylo přehlídkové molo malé, a tak si pro přehlídku pronajal celou budovu, konkrétně bývalou bankovní centrálu na Wall Street. Tu vyzdobil do stylu 20. let minulého století, do doby Fitzgeraldova Velkého Gatsbyho. A opravdu to tak vypadalo, nádherná výzdoba, boa, pérka ve vlasech a zlato. Strop pak zaplnily obrovské křišťálové lustry. Celá výzdoba byla laděna do Art Deco černobílé barvy a vynecháno nebylo ani 230 hostů, kteří na pozvánce měli výslovně nařízený dresscode.

Bella Hadid v krvavě rudé

A tak zatímco se hvězdní hosté jako například Cate Blanchett, Mandy Moore nebo Henry Golding usazovali na svá místa se svými drinky, přehlídka pomalu ale jistě začala. Na molu se prostřídaly modelingové hvězdy jako Gigi Hadid a Bella Hadid. Ty se mezi stoly za zvuků klasického jazzu procházely v krásných gentlemanských košilích s flitrovanými saky a motýlky. Saka a motýlky byly vlastně hlavními hrdiny celého večera. Došlo však i na krásné večerní róby, které byly též zanesené do doby Velkého Gatsbyho. Jednu z nich měla na sobě právě Bella Hadid v překrásné červené barvě. Ralph Lauren prostě na letošní podzimní kolekci nešetřil se třpytkami ani ostrými střihy.  

"Byl to prostě ten správný čas. Oslavujeme. Na tomhle světě je hodně věcí, které nejsou tak skvělé. A občas je krásné si jen tak zatančit," řekl agentuře AP Ralph Lauren.

 

 

Překvapení večera

A konečně na hosty v sále na Wall Street čekalo i jedno pořádné překvapení. Na přehlídce vystoupila i známá jazzová zpěvačka Janelle Monae. A zůstala poplatná atmosféře přehlídky, tedy svým outfitem i vystupováním umocnila pocit, že se návštěvníci opravdu vyskytli v nočním klubu v minulém století.

The Washington Post; NY Post

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY RALPH LAUREN BELLA HADID GIGI HADID NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Ralph Lauren má svůj film: o jeho cestě k budování módního giganta vypráví dokument HBO "Very Ralph"

Velký fanoušek filmů návrhář Ralph Lauren se konečně dočkal. Byl o něm natočen celovečerní dokumentární film, který vypráví o životní cestě businessem, ale i osobními výhrami a prohrami. Film bude mít premiéru 12. listopadu na HBO.

Celý článek

Beauty trendy pařížského fashion weeku

Nejlepší beauty trendy z přehlídkových mol pařížského fashion weeku, které si zamilujete, ale také hravě vykouzlíte i v domácích podmínkách. Slibujeme!

Celý článek

Přehlídka Balenciaga v Paříži byla inspirována političkami a Evropským parlamentem

Originální a trochu zvláštní, tak hodnotí kritici přehlídku Balenciaga jarní a letní kolekce 2020. Od doby, co značku převzal Demna Gvasalia, se toho změnilo hodně, nikdy však kolekci nepředváděli obyčejní pracovníci jako učitelé, opraváři a další. Až teď!

Celý článek

Na kolekci Alexander McQueen pracovali všichni zaměstnanci značky jako součást teambuildingu

Módní magazíny se jí nebály nazvat nejkrásnější kolekcí značky v novodobé historii. Jeden outfit lepší než druhý. Řeč je o nové kolekci Alexander McQueen jaro a léto 2020.

Celý článek

Dětské kyblíčky na pláž v kolekci Nina Ricci 2020 proměnily Paříž na jedno velké hřiště

Pařížský týden módy je v plném proudu. Svou kolekci zde představila i značka Nina Ricci pod taktovkou návrhářů Rushemyho Bottera a Lisi Herrebrugh.

Celý článek

Návrhář Pavel Berky aneb oblečte se do modrého flanelu

Talent české a slovenské módní scény Pavel Berky představuje svou novou kolekci pro letošní podzim/zimu, která je zaměřena na příjemný hřejivý materiál – FLANEL

Celý článek

Kolekce Balmain 2020 odhaluje tajnosti generace Z

Olivier Rousteing se rozhodl světu ukázat svou generaci tak, jak ji svět vnímá ve světlech největších klišé. Kritici ale čekali od této kolekce více. Objevte s námi příběh kolekce Balmain jaro-léto 2020 ready-to-wear z pařížského týdne módy.

Celý článek

Cesta do nebe a zpět s jarní a letní kolekcí Giorgio Armani 2020

Vydejte se s námi na cestu do nebe a zpět. Gorgio Armani pro přehlídku na milánském týdnu módy připravil nebeskou show. Král italského návrhářství tak zaujal nejen celosvětová média, ale také módní znalou veřejnost.

Celý článek