dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Ralph Lauren přenesl newyorský týden módy na večírek Velkého Gatsbyho

Přidat na Seznam.cz
Jaké by to asi bylo zajít na jeden z legendárních večírků pana Gatsbyho? Tak to si vyzkoušeli účastníci letošního newyorského týdne módy. Návrhář Ralph Lauren překvapil strhující show i nádhernou podzimní kolekcí 2019 .

Pozvánka do Ralph's Clubu

Když se jedná o amerického návrháře Ralpha Laurena, víme, že nemáme čekat žádné troškaření. Na letošním týdnu módy v New Yorku ale návrhář překonal všechna očekávání a možná jsme byli svědky nejlepší módní přehlídky, kterou letos na NYFW uvidíme. Ralphovi Laurenovi bylo přehlídkové molo malé, a tak si pro přehlídku pronajal celou budovu, konkrétně bývalou bankovní centrálu na Wall Street. Tu vyzdobil do stylu 20. let minulého století, do doby Fitzgeraldova Velkého Gatsbyho. A opravdu to tak vypadalo, nádherná výzdoba, boa, pérka ve vlasech a zlato. Strop pak zaplnily obrovské křišťálové lustry. Celá výzdoba byla laděna do Art Deco černobílé barvy a vynecháno nebylo ani 230 hostů, kteří na pozvánce měli výslovně nařízený dresscode.

Bella Hadid v krvavě rudé

A tak zatímco se hvězdní hosté jako například Cate Blanchett, Mandy Moore nebo Henry Golding usazovali na svá místa se svými drinky, přehlídka pomalu ale jistě začala. Na molu se prostřídaly modelingové hvězdy jako Gigi Hadid a Bella Hadid. Ty se mezi stoly za zvuků klasického jazzu procházely v krásných gentlemanských košilích s flitrovanými saky a motýlky. Saka a motýlky byly vlastně hlavními hrdiny celého večera. Došlo však i na krásné večerní róby, které byly též zanesené do doby Velkého Gatsbyho. Jednu z nich měla na sobě právě Bella Hadid v překrásné červené barvě. Ralph Lauren prostě na letošní podzimní kolekci nešetřil se třpytkami ani ostrými střihy.  

"Byl to prostě ten správný čas. Oslavujeme. Na tomhle světě je hodně věcí, které nejsou tak skvělé. A občas je krásné si jen tak zatančit," řekl agentuře AP Ralph Lauren.

 

 

Překvapení večera

A konečně na hosty v sále na Wall Street čekalo i jedno pořádné překvapení. Na přehlídce vystoupila i známá jazzová zpěvačka Janelle Monae. A zůstala poplatná atmosféře přehlídky, tedy svým outfitem i vystupováním umocnila pocit, že se návštěvníci opravdu vyskytli v nočním klubu v minulém století.

The Washington Post; NY Post

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY RALPH LAUREN BELLA HADID GIGI HADID NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Móda dává každé ženě neomezené možnosti vyjádřit sebe samu

Na módě mám ráda její hravost a možnost ukázat naši individualitu a krásu, říká venezuelská módní návrhářka žijící v Praze a zakladatelka značky Gianni di Leo.

Celý článek

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

Karl Lagerfeld důvěrně

Uběhl již rok od momentu, kdy módní svět ztratil jednoho z největších velikánů. Karl Lagerfeld nebyl znám jen vzkříšením a novým pojetím značky Chanel ale také jako umělec a inteligentní člověk. Proto se ve Francouzském Institutu konal vzpomínkový večer nesoucí název Karl Lagerfeld Tribute.

Celý článek
Nová kolekce Max Mara

Max Mara Fall 2020: romantická plavba za dobrodružstvím

Na milánském týdnu módy představil návrhář a kreativní ředitel značky Max Mara Ian Griffith novou podzimní kolekci 2020 v námořnickém stylu. Držte si klobouky, vyplouváme napříč dobrodružstvím z Maroka až na sever Ruska.

Celý článek