dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Ralph Lauren přenesl newyorský týden módy na večírek Velkého Gatsbyho

Přidat na Seznam.cz
Jaké by to asi bylo zajít na jeden z legendárních večírků pana Gatsbyho? Tak to si vyzkoušeli účastníci letošního newyorského týdne módy. Návrhář Ralph Lauren překvapil strhující show i nádhernou podzimní kolekcí 2019 .

Pozvánka do Ralph's Clubu

Když se jedná o amerického návrháře Ralpha Laurena, víme, že nemáme čekat žádné troškaření. Na letošním týdnu módy v New Yorku ale návrhář překonal všechna očekávání a možná jsme byli svědky nejlepší módní přehlídky, kterou letos na NYFW uvidíme. Ralphovi Laurenovi bylo přehlídkové molo malé, a tak si pro přehlídku pronajal celou budovu, konkrétně bývalou bankovní centrálu na Wall Street. Tu vyzdobil do stylu 20. let minulého století, do doby Fitzgeraldova Velkého Gatsbyho. A opravdu to tak vypadalo, nádherná výzdoba, boa, pérka ve vlasech a zlato. Strop pak zaplnily obrovské křišťálové lustry. Celá výzdoba byla laděna do Art Deco černobílé barvy a vynecháno nebylo ani 230 hostů, kteří na pozvánce měli výslovně nařízený dresscode.

Bella Hadid v krvavě rudé

A tak zatímco se hvězdní hosté jako například Cate Blanchett, Mandy Moore nebo Henry Golding usazovali na svá místa se svými drinky, přehlídka pomalu ale jistě začala. Na molu se prostřídaly modelingové hvězdy jako Gigi Hadid a Bella Hadid. Ty se mezi stoly za zvuků klasického jazzu procházely v krásných gentlemanských košilích s flitrovanými saky a motýlky. Saka a motýlky byly vlastně hlavními hrdiny celého večera. Došlo však i na krásné večerní róby, které byly též zanesené do doby Velkého Gatsbyho. Jednu z nich měla na sobě právě Bella Hadid v překrásné červené barvě. Ralph Lauren prostě na letošní podzimní kolekci nešetřil se třpytkami ani ostrými střihy.  

"Byl to prostě ten správný čas. Oslavujeme. Na tomhle světě je hodně věcí, které nejsou tak skvělé. A občas je krásné si jen tak zatančit," řekl agentuře AP Ralph Lauren.

 

 

Překvapení večera

A konečně na hosty v sále na Wall Street čekalo i jedno pořádné překvapení. Na přehlídce vystoupila i známá jazzová zpěvačka Janelle Monae. A zůstala poplatná atmosféře přehlídky, tedy svým outfitem i vystupováním umocnila pocit, že se návštěvníci opravdu vyskytli v nočním klubu v minulém století.

The Washington Post; NY Post

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY RALPH LAUREN BELLA HADID GIGI HADID NEW YORK FASHION WEEK

Související články

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Vítejte v Hotelu Hennes! Gigi Hadid jako majitelka hotelu ve filmu od režiséra Bardia Zeinaliho

Únik od reality všedních dní pro všechny - i tak by se dal popsat originální a zábavný Hotel Hennes v novém kampaňovém filmu značky H&M

Celý článek

H&M odhalilo krátký film s hlavní hvězdou Gigi Hadid v popředí

Hôtel Hennes je fiktivní destinace plná míst, kde se realizují sny a kde móda nemá žádná pravidla. Gigi Hadid v něm hraje stylovou majitelku hotelu a zároveň představuje jarní i letní kousky značky H&M.

Celý článek

Jason Wu ve své podzimní kolekci na NYFW cílil na ultra-ženskou siluetu

Občas zapomínáme, že i obyčejné kousky mohou být zajímavé, což nám připomněl návrhář Jason Wu v rámci New York Fashion Weeku.

Celý článek

Přehlídku Proenza Schouler doprovázelo na New York Fashion Weeku houslové kvinteto

Pohodlí a lehkost jsou módními hesly současnosti, ale zároveň jsou určitým pozůstatkem doby, kdy jsme byli uzamčení především doma. Vše se mění k lepšímu, a tak i Proenza Schouler dělá krok kupředu.

Celý článek

Začal další New York Fashion Week. Tyto návrháře na něm můžete vidět úplně poprvé

Je odstartováno. Podzimní kolekce roku 2022 se na nás v následujících týdnech budou hrnout postupně z několika koutů světa. My vám dnes představíme pár jmen, která mají v rámci NYFW svou premiéru.

Celý článek