dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Rebecca Minkoff v kolekci Fall 2016 vsadila na smysl pro detail

Přidat na Seznam.cz
Podzimní kolekce Ready-to-wear oblíbené návrhářky Rebeccy Minkoff přinesla mnohé důvěrně známé prvky. Ty nás však zatím neomrzely.

První modely nastoupily v čistém designu. Kombinace bílé s tmavým odstínem béžové učarovala všem přihlížejícím. Barevné variace na sebe však nenechaly dlouho čekat. I když tentokrát se Rebecca přeci jen držela spíše zkrátka, co se barevných odstínů týče.

Třásně a vesty, kolekce evidentně z části inspirovaná westernem pro podzim roku 2016 přinesla mnoho rozporuplných prvků. Nijak jí to však neublížilo.

Lila šaty na čokoládové pleti modelek půvabně vynikly. Tato barva se v menší míře proplétala celou kolekcí. Drobné vzory na šatech, výrazné šněrování košil, sklady, různobarevné mašle i knoflíky hrály důležitou roli.

Notná dávka stylu a elegance, černo bílé kombinace, zřídka prvek kůže, semiš i bavlna. Lehká saka, vesty i sukně budou provázet podzim 2016 pod jménem Rebecca Minkoff. Těšit na své se však mohou i sportovně založené dámy.

I když tentokrát použila návrhářka méně výrazných odstínů, pořád je zřejmé, že jde o návrhy jedné a té stejné ženy. Rebecca se nebojí vlastního podpisu napříč svými kolekcemi a zejména pro nositelnost a smysl pro detail má od nás velkou pochvalu.

thefashionspot.com

Přidat na Seznam.cz
REBECCA MINKOFF NEW YORK FASHION WEEK FALL 2016 SMYSL PRO DETAIL

Související články

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

Podzim klepe na dveře. Jaké trendy ho ovládnou?

Babí léto je v plném proudu, a jestli se stejně jako my těšíte na podzim, který už klepe na dveře, věříme, že po tom, co vám ukážeme několik trendů následujících měsíců, se budete těšit mnohem víc.

Celý článek

JW Anderson na londýnském fashion weeku

V rámci London Fashion week se předvedla jedna ze stálic britského luxusního odívání, značka JW Anderson. Kolekce podzim/zima 2020 je naprosto úchvatná a moderní, pojďme se podívat na modely, které londýnské smetánce předváděla třeba i světoznámá modelka Kaia Gerber.

Celý článek

Záplava energie v nové kolekci Cynthie Rowley

Když do minimalistického prostředí přivezete barvy, rozmanité materiály a hravé potisky, nemůže takový nápad zůstat bez odezvy, potlesku a spokojených úsměvů.

Celý článek

New York fashion week a jeho street style

Jeden z nejvýznamnějších módních svátků, módní týden odehrávající se v New Yorku, je za námi. Inspiraci nemusíme hledat vždy jen na molech, ale i na návštěvnících této významné události. Pojďme se podívat na to, jak vypadaly v tomto čase ulice, kde se konaly nejlepší přehlídky světa.

Celý článek

Marc Jacobs předvedl na NYFW strhující taneční show

Marc Jacobs doslova elektrizoval celý New York svou novou podzimní kolekcí ready-to-wear 2020. Jeho show měla všechno, co si na přehlídce v týdnu módy můžete přát.

Celý článek

Prabal Gurung zabodoval luxusem a nadčasovostí

Prabal Gurung, kreativní ředitel a ikona newyorského módního průmyslu, se v nové kolekci snaží přenést módní prvky 70. let minulého století do současnosti. 

Celý článek