dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Redakce Móda.cz posiluje své řady

Přidat na Seznam.cz
Je nám velkým potěšením, představit vám naši čerstvou posilu, týmového hráče a kolegyni, herečku a blogerku Dominiku Býmovou, která bude vaší každodenní inspirací.

Dominika Býmová je mladá česká herečka s bohatými zkušenostmi jak z divadelních prken, tak i z televizních obrazovek. Poté, co padlo rozhodnutí o jevištní kariéře, úspěšně vystudovala Vyšší odbornou školu herectví obor činoherní herectví a moderátorství v Praze a první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat.

Herectví prakticky zasvětila celý svůj život, a až na nepatrné odchylky na tom nehodlá nic měnit.

Dominiku mohli televizní diváci poznat ve filmech a seriálech jako Cizinec a krásná paní, Křídla Vánoc, Zdivočelá země nebo Ordinace v růžové zahradě. Poslední dobou se některým také ale mohla vrýt do paměti díky seriálu Přístav, jenž coby glosátorka Dívka ve žlutém nejprve jen uváděla a posléze se v samotné komediální sáze dokonce i objevila v roli blogerky Jitky. 

O Dominičině zjevném talentu tak není pochyb, ale nám nemohl uniknout ani její vytříbený písemný projev, který bychom vám také rádi zprostředkovali. Proto je nám potěšením, že se tato nadaná mladá dáma připojí právě k našemu teamu.

Na co nového se můžete těšit?

Ve fashion a lifestylovém okénku FASHION DAYS by DOMINIKA, které jsme pro naši čerstvou posilu otevřeli, nyní budete moci pravidelně čerpat nejen módní inspirace z pohledu mladého perspektivního člověka, ale také žhavé tipy, kam zajít na něco dobrého na zub či si jen vychutnat šálek lahodné kávy.

Nebude zde ale chybět ani český showbyznys, jehož bouřlivými vodami Dominika hezkou řádku let neohroženě proplouvá. Proto se zde můžete těšit i na čerstvé novinky ze světa plného večírků, společenských událostí a hvězd, bez kterých by se jen stěží obešly.

Fotil Igor Bodnar

 

Přidat na Seznam.cz
#REDAKCEMODACZ FASHION DAYS BY DOMINIKA DOMČI OKÉNKO ČESKÁ MÓDA LIFESTYLE DOMINIKA BÝMOVÁ HEREČKA FASHION BLOGERKY

Související články

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek

DESPERADOS JE INSPIRACE NEJENOM PRO ČESKÉ UMĚLCE

Unikátní pestrobarevné malby tří českých výtvarníků promítnuté na průhledné plexisklo zachytila kamera. Ochucená piva Desperados vyostřená tequilou podněcují temperament i svobodu osobnosti.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek

Na letní dovolené v Korutanech můžete vyrazit za turistikou, na kolo, ale také lyžovat

Čas letních dovolených láká na různé formy odpočinku. Ti, kteří milují aktivní odpočinek a chtějí toho zažít i na dovolené co nejvíce, najdou ideální místo letní dovolené v rakouských Korutanech.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek