dnes je 08.05.2021

Redakční WISHLIST - co si přeje Móda.cz k Vánocům?

Přidat na Seznam.cz
O letošních Vánocích jsme se rozhodli podělit se s vámi o naše vánoční přání. A zdaleka to nebude jen o módě... 

Péťa (šéfredaktorka)

"Nutně, ale nutně potřebuji novou myčku na nádobí. Ta stará dosloužila a já a mé ruce jí nechtějí nahrazovat. Byl by to vlastně dárek pro celou rodinu. Další jsou už jen měkké dárky. Přála bych si zimní bundu, ale fakt teplou, protože je mi stále zima. K Vánocům také neodmyslitelně patří knihy a já vím, které by mě potěšily. Továrna na sny a Mudrc surfař a byznysmenka. Taky bych chtěla dalšího psa, ale to mi asi neprojde. :-) Zamilovala jsem si Anglického setra, který nám byl modelem při prosincovém coveru... Tak Ježíšku, víš jak. Ať jsme všichni zdraví. Díííík! JEJDA MÁLEM JSME ZAPOMNĚLA NA KABELKU ELGA BY DANA M."

Janča

"Letos jsem Vánoce pojala opravdu prakticky. Vše, co potřebuji, si během roku koupím sama a tak jsem vybrala pár maličkostí, které by se mi domů hodily... Do práce tašku na notebook, pro radost levandulový olej a něco zajímavého na čtení. Ostatně Vánoce jsou přeci jen časem, který bychom měli pojmout více v klidu a v kruhu rodinném."

Verča

"Na Vánocích nejvíc miluji jejich atmosféru a dárky nejsou zrovna tím hlavním, co mě na nich baví, ale pár přání mám. Třeba minimalistický noční stolek, kam bych si mohla odkládat nezbytnosti. Ten mi totiž chybí. A také lampičku na stůl, abych když pracuji do noci, měla dost světla. A až se můj šílený studijně-pracovní kolotoč uklidní, chtěla bych zalézt pod deku a přečíst si něco oddechového - třeba bestseller Bez jablka. A ještě bych prosila tekutou rtěnku od Sleek v úžasném zimním odstínu Shabby Chic. A pak štěstí. A lásku. Já bych chtěla lásku, prosím (a taky tu rtěnku)."

pinterest.com ; martinus.cz ; sleekcosmetics.eu ; hm.com ; tovarnanaradost.cz

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE WISHLIST VÁNOCE 2016 MODA.CZ REDAKCE MÓDA.CZ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY INSPIRACE

Související články

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek

Inspirace růžovou barvou přišla od posádky letadel Nikiho Laudy, říká ředitelka dopravy RegioJet Ivana Sachsová

Přinášíme vám další inspirativní rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát jsme si povídali s ředitelkou dopravy "žlutých autobusů a vlaků" Ivanou Sachsovou.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek