dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Reem Acra v Resort kolekci 2018 spojil zelenou, červenou a růžovou

Značku známou pro svou zdobnost a bohatost možná v Resortu 2018 nepoznáte. Ze začátku určitě ne...

Reem Acra, který byl dlouho známý pro své svatební a večerní róby nazdobené kraječkami, mašličkami a volánky, se v posledních několika sezónách mění. Prvních několik modelů z kolekce Resort 2018 tomu jasně nasvědčuje. Návrhář dal na minimalistických střizích dohromady odstíny, které se jindy nekombinují - zelenou a růžovou a červenou a růžovou. Výsledek je výrazný právě díky barevné kombinaci, protože střihově navrhl Acra pouze hladké pouzdrové šaty.

V duchu hladkých minimalistických modelů uvedl návrhář také několikero večerních šatů. Ty už však ladil do daleko jemnějších odstínů, a byť vsadil pouze na půvabný lesk saténu, povedlo se. Dlouhé róby v sobě kombinovaly černou se stříbrnou a bledě modrou s tmavě modrou a o jejich přechody se postaral tenký metalický proužek. Reem Acra se však své pověstné zdobnosti nevzdal úplně...

Protože téměř z jedné poloviny zařadil do aktuální kolekce modely bílé s částečnou krajkou i celokrajkované a nechal s nimi kontrastovat černou mašli. I přestože byly šaty daleko jednodušší, než jsme zvyklí, už se nedá hovořit o minimalismu. Po shrnutí celého Resortu 2018 vlastně dojdeme k tomu, že návrhář zapůsobil na oba protipóly - minimalistky i milovnice jeho typické zdobnosti. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA REEM ACRA RESORT 2018 #moda

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Vzory, barvy i motivy křičí z kolekce pre-fall 2019 značky Versace

Na přehlídkovém mole při příležitosti představení Versace kolekce byla ukázána různorodost střihů, barev, materiálů, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Největší módní influenceři roku 2018

Lidé nás, zejména na sociálních sítích, svými příspěvky velmi ovlivňují. A my si to mnohdy ani neuvědomujeme. Jací jsou největší módní influenceři roku 2018?

Celý článek

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Celý článek