dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Reem Acra v Resort kolekci 2018 spojil zelenou, červenou a růžovou

Značku známou pro svou zdobnost a bohatost možná v Resortu 2018 nepoznáte. Ze začátku určitě ne...

Reem Acra, který byl dlouho známý pro své svatební a večerní róby nazdobené kraječkami, mašličkami a volánky, se v posledních několika sezónách mění. Prvních několik modelů z kolekce Resort 2018 tomu jasně nasvědčuje. Návrhář dal na minimalistických střizích dohromady odstíny, které se jindy nekombinují - zelenou a růžovou a červenou a růžovou. Výsledek je výrazný právě díky barevné kombinaci, protože střihově navrhl Acra pouze hladké pouzdrové šaty.

V duchu hladkých minimalistických modelů uvedl návrhář také několikero večerních šatů. Ty už však ladil do daleko jemnějších odstínů, a byť vsadil pouze na půvabný lesk saténu, povedlo se. Dlouhé róby v sobě kombinovaly černou se stříbrnou a bledě modrou s tmavě modrou a o jejich přechody se postaral tenký metalický proužek. Reem Acra se však své pověstné zdobnosti nevzdal úplně...

Protože téměř z jedné poloviny zařadil do aktuální kolekce modely bílé s částečnou krajkou i celokrajkované a nechal s nimi kontrastovat černou mašli. I přestože byly šaty daleko jednodušší, než jsme zvyklí, už se nedá hovořit o minimalismu. Po shrnutí celého Resortu 2018 vlastně dojdeme k tomu, že návrhář zapůsobil na oba protipóly - minimalistky i milovnice jeho typické zdobnosti. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA REEM ACRA RESORT 2018 #moda

Související články

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Do ulic New Yorku s podzimní Coach kampaní

Jak podle značky Coach vypadají podzimní newyorské ulice? Jsou plné vintage, boho a rockově laděných outfitů.

Celý článek