dnes je 24.09.2018 a svátek má Jaromír

Reem Acra v Resort kolekci 2018 spojil zelenou, červenou a růžovou

Značku známou pro svou zdobnost a bohatost možná v Resortu 2018 nepoznáte. Ze začátku určitě ne...

Reem Acra, který byl dlouho známý pro své svatební a večerní róby nazdobené kraječkami, mašličkami a volánky, se v posledních několika sezónách mění. Prvních několik modelů z kolekce Resort 2018 tomu jasně nasvědčuje. Návrhář dal na minimalistických střizích dohromady odstíny, které se jindy nekombinují - zelenou a růžovou a červenou a růžovou. Výsledek je výrazný právě díky barevné kombinaci, protože střihově navrhl Acra pouze hladké pouzdrové šaty.

V duchu hladkých minimalistických modelů uvedl návrhář také několikero večerních šatů. Ty už však ladil do daleko jemnějších odstínů, a byť vsadil pouze na půvabný lesk saténu, povedlo se. Dlouhé róby v sobě kombinovaly černou se stříbrnou a bledě modrou s tmavě modrou a o jejich přechody se postaral tenký metalický proužek. Reem Acra se však své pověstné zdobnosti nevzdal úplně...

Protože téměř z jedné poloviny zařadil do aktuální kolekce modely bílé s částečnou krajkou i celokrajkované a nechal s nimi kontrastovat černou mašli. I přestože byly šaty daleko jednodušší, než jsme zvyklí, už se nedá hovořit o minimalismu. Po shrnutí celého Resortu 2018 vlastně dojdeme k tomu, že návrhář zapůsobil na oba protipóly - minimalistky i milovnice jeho typické zdobnosti. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA REEM ACRA RESORT 2018 #moda

Související články

Vivienne Westwood šetří planetu v jarní kolekci 2019

Hlavním tématem video přehlídky od Vivienne Westwood byla fast fashion, její omezení a typický znak této značky- anarchismus.

Celý článek

Jaro v podání Josepa Fonta značky Delpozo je plné umění

Návrhář Josep Font se tak soustředil na jaro, že se nechal inspirovat sklářským umělcem Fulvio Bianconim, který vytvořil dílo Fifties Murano plné květin.

Celý článek

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

Celý článek

Versus Versace s grafickými potisky a recyklovatelnými materiály

Recyklace textilií, grafické popisky, nejednotná kolekce a známé jméno stojí za jarní kolekcí 2019.

Celý článek

Pohádková Marchesa vytvořila pro Jaro 2019 jemné víly

Přeneste se do světa víl, zasněte se a nechte se unášet nedotčenou přírodou a krásou těchto šatů…

Celý článek

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek

Bella Hadid a téma pláže na přehlídce Michael Kors Collection

Michael Kors o sobě prozradil, že je člověk, který umí zvednout náladu. Což se v dnešním světě plném zármutku hodí. Proto svou kolekci zahalil do veselých barev a prostředí pláže.

Celý článek

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Celý článek