dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Restart pro unavenou podzimní pleť

Přidat na Seznam.cz
Také se poslední dobou cítíte unavené a zrcadlo vám vrací odraz ženy, která vypadá mnohem starší, než ukazuje její rodný list? Pak je nejvyšší čas dopřát vám i vaší pleti podzimní restart. Chcete přeci zářit na vánočních večírcích i u stromečku.

Asi každá žena sní o tom, že bude mít hedvábně hebkou pleť bez vrásek a zářivou tak, že oslní nejednoho muže. Jenže věk nezastavíte a tak čím dál častěji stojíte před zrcadlem a sledujete, jak se na vaší dosud bezchybné tváři objevuje jedna vráska za druhou, a to nemluvíme o popelavé a unavené pleti. Možná je nejvyšší čas dopřát své pleti pořádnou péči. Máme pro vás převratné řešení. 

 

Anti-Age sérum s živým kolagenem a dračí krví

Určitě už víte, že kolagen dodává naší pokožce pevnost a odolnost, jenže mezi dvacátým a třicátým rokem jej naše kůže postupně začíná ztrácet. Podle odborníků jde o úbytek až 1 % ročně. Naše pleť tak ztrácí na elasticitě a vláčnosti a začínají se tvořit vrásky. A právě kolagen své pleti dodáte novinkou – Anti-Age sérem s živým kolagenem a dračí krví. Toto přírodní, biologicky aktivní a hypoalergenní sérum si jednoduše zamilujete, protože je vhodné pro každý typ pleti, včetně aknózní, problematické, citlivé, mladé i zralé, která má sklon k tvorbě tmavých skvrn. Pleť krásně rozzáří, vyživí a regeneruje. Obsahuje totiž hydrát nativního živého kolagenu, který je velmi vzácný a také přímo kouzelnou složku, kterou je tzv. Dračí krev, která se získává ze vzácného dračího stromu. 

„Živý kolagen v podobě hydrátu přináší překvapivé výsledky nejen v oblasti krásy, ale i regenerace," říká na základě osobní zkušenosti významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

 

S čím vším si sérum poradí?

Při pravidelném používání najednou zjistíte, že vaše pleť omládla, unavený vzhled je tatam a ze zrcadla se na vás usmívá zářící žena s mladistvou pletí. Sérum si hravě poradí s vráskami a zároveň zabraňuje tvorbě nových. Pleť zpevní a zregeneruje. Pokud je vaše pokožka vysušená, dodá jí tolik potřebnou hydrataci, zklidní ji a revitalizuje. To potvrzuje i Eva Sojková (*1954), zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se v rámci zkušebních programů více než 30 let zabývá účinky různých druhů kolagenů.  

„Jedinečná kombinace přírodních, biologicky aktivních látek působí proti vráskám a dodává pokožce zdravý a mladistvý vzhled. Dochází k velmi výraznému zmenšení délky i hloubky vrásek, k šetrnému odstranění odumřelých kožních buněk a velmi snadnému pronikání aktivních látek do pokožky. Ta tak získává mladistvou pevnost, jas, svěžest a hedvábnou jemnost…,“ říká Eva. 

Výživa, sjednocení a pružnost

To jsou další benefity, které sérum přináší. Zabraňuje totiž ztrátě zmíněného kolagenu a navíc tělo stimuluje k produkci vlastního. Díky tomu je pak pleť mnohem pevnější, pružnější a jemnější. Poradí si také se sjednocením barevného tónu pleti a zároveň ji krásně rozjasní. Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje nežádoucí dehydrataci. A potěší vás určitě i to, že si částečně poradí také s jizvičkami po akné nebo tmavými skvrnami, které se s postupujícím věkem objevují. 

Použití je snadné

Jednoduše zařaďte sérum do vaší každodenní péče o pokožku, naneste minimální množství séra na vyčištěnou a vlhkou pleť ještě předtím, než aplikujete make-up. A potom už se můžete nalíčit přesně tak, jak jste zvyklá. Pokud vaše pleť potřebuje opravdu pořádný restart, pak sáhněte zároveň se sérem také po doplňku stravy s kolagenem. Nám v redakci se osvědčil INVITA SKIN BEAUTY pro krásnou pleť, pružné tělo, ohebné klouby a zdravé vlasy a nehty.

 Originální kosmetiku a doplňky stravy s živým kolagenem zakoupíte v e-shopu dovozce na NEZESTARNI.CZ

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA KOLAGEN DRAČÍ KREV ANTI-AGE NEZESTARNI.CZ

Související články

Silná imunita díky jídlu. Co byste měli na podzim zařadit do jídelníčku? 

Podzimní mlhy a nevlídné počasí s deštěm a větrem nahrávají nejrůznějším virózám a nachlazení. Abyste neměli každý druhý týden rýmu a kašel, je nutné posílit imunitu, ale nemusíte hned běžet do lékárny, vystačíte si s tím, co máte doma v ledničce nebo ve spíži. Jaké potraviny skvěle posilují imunitu? 

Celý článek

Víkendový workshop s WIM HOF METODOU

Sportoviště města Sušice pořádají v termínu od 25. do 27. listopadu 2022 víkendový workshop s certifikovaným instruktorem Wim Hof metody Filipem Zemanem.

Celý článek

Akné, růžovka nebo ekzém. Jak na nepříjemné trápení s pokožkou? 

Cítit se dobře ve vlastním těle je pro naše psychické i fyzické zdraví jedním ze zásadních faktorů.  Proto mohou jakékoliv viditelné problémy naším sebevědomím pěkně zamávat a ovlivnit nás více, než bychom sami chtěli.

Celý článek

Jak dosáhnout work-life balance a proč je pro nás tak důležitý?

Každý den má 24 hodin a v ideálním světě bychom osm z nich měli strávit spánkem, osm volným časem a osm hodin v práci. Kdo však může říct, že toto rozdělení má a dodržuje?

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Vitamíny a minerály pro zdravou pleť

V poslední době si lidí mnohem více začíná uvědomovat, že to, co jíme a pijeme, má významný vliv na naše zdraví a na to, jak se cítíme. Každý den jsme prostřednictvím reklamy a marketingových pastí bombardováni informacemi o tom, jak jsou důležité bílkoviny pro tvorbu svalů, vitamíny proti chřipce, sacharidy pro podání lepších výkonů a mohli bychom pokračovat.

Celý článek