dnes je 21.10.2019 a svátek má Brigita

Řetězec H&M oznámil novou spolupráci se značkou KENZO

Přidat na Seznam.cz
Po spolupráci s módním velikánem Balmain řetězec oznámil dalšího návrháře, který se bude podílet na společné kolekci. Volba padla na Kenzo. 

H&M ve spolupráci s pařížským módním domem Kenzo nabídne fanouškům vysokého návrhářského umění ve spojení s dostupností řetězce svou kolekci 3. listopadu. Záměrně neříkáme, že kolekce bude dostupná od daného data, ale přímo v dané datum. Z předchozích zkušeností totiž vyplývá jistá pravděpodobnost, že kolekce bude dostupná nejen od, ale i do 3. listopadu. Uvedení kolekce proběhne ve vybraných (pražských) prodejnách a online, a jak už to bývá zvykem, další den už mohou být dostupné pouze okrajové velikosti a méně oblíbené kousky z kolekce. Proto pokud vás společná kolekce zajímá a ráda byste o ní obohatila svůj šatník, tento datum už teď zvýrazněte v diáři. 

Cílem celé kolekce má být unikátnost jednotlivých kousků. Lidé by měli být hrdí stejně na nákup trička jako šatů či čehokoli jiného z této kolekce. Zároveň se Kenzo bude stačit také o vzájemnou jednotu, aby zabránilo případné roztříštěnosti kolekce. Snahou obou tvůrců má být prosadit každý své silné stránky a formou oblečení psát jakýsi dialog mezi uměním řetězce a uznávaného módního domu.

 

hm.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDA KENZO H&M LISTOPAD AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY

Související články

Martina Sáblíková ukázala své vytrénované tělo

I přes plně nabitý program, si česká krasobruslařka, trojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková našla čas na to, aby nafotila nejnovější kolekci sportovní značky Under Armour.

Celý článek

Donald Trump při otevření nové továrny Louis Vuitton v Texasu

Prezident Spojených států amerických a král luxusu značky Louis Vuitton se potkali ve čtvrtek při příležitosti otevření nové továrny LVHM, která se zaměří na výrobu kabelek Louis Vuitton.

Celý článek

Pozvánka na Designblok 2019

Jako každý rok se v prostorách holešovického výstaviště koná Pražský mezinárodní designový festival. Nechte se nalákat na letošní program, který byl již zahájen a potrvá do 21. října.

Celý článek

Módní dům Tod's jmenoval nového kreativního ředitele

Walter Chiapponi přichází od značky Bottega Veneta, kde pracoval pod bývalým tvůrčím ředitelem Tomasem Maierem. Nyní ho čeká lepší pozice u značky Tod's.

Celý článek

Iveta Paulerová představila svou novou kolekci s názvem Awakening

Podzim a zimu oslaví česká návrhářka ve znamení „probouzení“. Tak totiž nazvala svou nejnovější kolekci odrážející nejenom její módní tvorbu, ale také každodenní život. Celou kolekci představila návrhářka před pár dny v rámci módní přehlídky, kterou jsme si nenechali ujít.

Celý článek

Folklorní elegance je novou kolekcí značky Tradice

Pánský i dámský formální šatník inspirovaný folklorem přináší ve své nové kolekci návrhářka Zuzana Osako pod značkou Tradice.

Celý článek

Roláky vládnou podzimu i zimě. Milují je ženy i muži!

Podzim je oficiálně tu se vším všudy a s ním i sezóna milující roláky. Jestli si ještě pořád nejste úplně jistí, tento článek vás o tom rozhodně přesvědčí.

Celý článek

Pure Model 2019 má své vítěze

Finále prestižní modelingové soutěže Pure Model 2019 je za námi. Vítězové druhého ročníku získali kontrakt v hodnotě 1 500 000 Kč a velkou naději uchytit se ve světě modelingu.

Celý článek