dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Řetězec H&M oznámil novou spolupráci se značkou KENZO

Přidat na Seznam.cz
Po spolupráci s módním velikánem Balmain řetězec oznámil dalšího návrháře, který se bude podílet na společné kolekci. Volba padla na Kenzo. 

H&M ve spolupráci s pařížským módním domem Kenzo nabídne fanouškům vysokého návrhářského umění ve spojení s dostupností řetězce svou kolekci 3. listopadu. Záměrně neříkáme, že kolekce bude dostupná od daného data, ale přímo v dané datum. Z předchozích zkušeností totiž vyplývá jistá pravděpodobnost, že kolekce bude dostupná nejen od, ale i do 3. listopadu. Uvedení kolekce proběhne ve vybraných (pražských) prodejnách a online, a jak už to bývá zvykem, další den už mohou být dostupné pouze okrajové velikosti a méně oblíbené kousky z kolekce. Proto pokud vás společná kolekce zajímá a ráda byste o ní obohatila svůj šatník, tento datum už teď zvýrazněte v diáři. 

Cílem celé kolekce má být unikátnost jednotlivých kousků. Lidé by měli být hrdí stejně na nákup trička jako šatů či čehokoli jiného z této kolekce. Zároveň se Kenzo bude stačit také o vzájemnou jednotu, aby zabránilo případné roztříštěnosti kolekce. Snahou obou tvůrců má být prosadit každý své silné stránky a formou oblečení psát jakýsi dialog mezi uměním řetězce a uznávaného módního domu.

 

hm.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDA KENZO H&M LISTOPAD AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY

Související články

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek