dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Rezidence Sacre Coeur 2 je opravdový POKLAD mezi BYTY

Přidat na Seznam.cz
Rezidence Sacre Coeur2 splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury, nachází se v jižním svahu pod Petřínem v pěší dostupnosti na Malou Stranu a na Anděl přímo v centru Prahy. 

Tyto překrásná rezidence nabízí krásné výhledy, špičkové standardy, vzdušnou architekturu i bezpečnost a soukromí obyvatel. Novostavba s půdorysem podkovy a šesti vchody má šest nadzemních a dvě podzemní podlaží. Sacre Coeur2 nabídne k výběru tři typy rezidenčních jednotek v cenové relaci od 2,9 mil. do 34 mil. Kč. Vedle osmi loftů v prvních dvou patrech se nabízí celkem 72 bytů o velikosti 1+kk až 5+kk a pět luxusních penthousů na střeše objektu.

Bydlení ve špičkovém standardu

Filozofie společnosti SATPO vychází z toho, že největším luxusem je prostor. Platí to nejen pro penthousy a mezonetové lofty, ale také pro standardní byty, které mají oddělenou obývací a privátní zónu. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, prostorově velkorysé ložnice, dětské pokoje a další místnosti se nacházejí v privátní zóně bytové jednotky. Samozřejmostí je vysoký standard bytů a moderní technologie, velká pozornost je věnována i bezpečnosti obyvatel prostřednictvím čipového a kamerového systému. Součástí rezidence je nonstop recepce se službami, dostatečný počet parkovacích stání a sklepů.  

Unikátní dvoupodlažní lofty

Lofty obecně jsou synonymem pro volnost a prostorovou svobodu. Rezidence Sacre Coeur2 svými lofty dokazuje, že podobný typ bytu může být příjemný i pro rodiny s dětmi, zejména díky zahrádkám, které náležejí ke každému mezonetu. Obývací pokoje s výškou stropu přes 5 metrů nabízejí potřebnou „vzdušnost“ i pohled daleko přes Vltavu, zatímco ložnice jsou orientovány do klidové zóny vnitřního atria. Velkou předností jsou nabízené klientské změny a interiéry na klíč od našich partnerů jako jsou společnosti STOPKA či Ranný Architects.

Komplexní služby spojené s nákupem nemovitostí či z oblasti zprostředkování prodeje bytů, vil a pozemků  poskytuje společnost SATPO prostřednictvím profesionálního prodejního týmu v příjemném a komfortním prostředí prodejního centra SATPO, zkrátka prémiový přístup ke klientovi až do nejmenšího detailu. Pro kompletní nabídku nemovitostí navštivte: www.satpo.cz .

 

Zdroj: SATPO

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN BYTOVÝ DESIGN SATPO BYDLENÍ A ZAHRADA BYDLENÍ

Související články

Jak nosit doplňky, aby perfektně sedly k vaší postavě i oblečení?

Doplňky dokážou víc, než si myslíme, umí rozšířit váš šatník a doladit kombinace, které by vás dříve možná ani nenapadly. Doplňky také dokážou transformovat celý váš outfit a okamžitě ho povýšit na jinou úroveň.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Podzimní lenošení ve stylu hygge!

Teplá deka, horký čaj ve stylovém hrníčku, poutavá kniha a pocit pohody a štěstí mohou naplno provázet vaše podzimní dny. Zkuste si tohle roční období udělat klidné, krásné a pohodové, jednoduše ve stylu hygge.

Celý článek

Fashion must have: říjen ve znamení osobitého designu

Říjnové plískanice svádí k tomu, abychom alespoň část měsíce strávili v pohodlí domova s knížkou v ruce. Pořiďte si k tomu stylovou knihovnu, fajn křeslo nebo pohodlné pončo a oddejte se chvílím jen pro sebe.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Kožedělník Jan Planička: Jakékoliv činnosti musíte věnovat deset tisíc hodin, abyste v ní byli skutečně dobří

Umíte si představit, že zabalíte práci v kanceláři a začnete se věnovat klasickému řemeslu? A co víc, že budete muset k práci používat vlastní ruce? Honza Planička do toho šel a nyní je z něj kožedělník se slibnou kariérou, prací, která ho baví a spokojenou duší.  

Celý článek

Fashion must have: V září zazáříte s doplňky od českých značek a návrhářů

A samozřejmě nejenom od nich! Takový stylový pásek, kožená kabelka či ledvinka, originální náhrdelník nebo nadčasový svetřík unosíte nejenom tento měsíc nebo tuto sezónu. Poslouží vám totiž i na podzim, v zimě během jara či léta. A to už stojí za zvážení!

Celý článek