dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Rihanna údajně zakládá módní dům pod hlavičkou koncernu LVMH

Přidat na Seznam.cz
Deník The New York Times přišel s informacemi, že je zpěvačka Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní módní smlouvy s LVMH. Pokud by tomu tak bylo, stala by se první módní návrhářkou tmavé pleti ve společnosti Moët Hennessy Louis Vuitton. 

Spekulace o tom, že by měla mít Rihanna svůj vlastní módní dům pod hlavičkou největšího světového koncernu LVMH, vznikly, když byla vyfotografována na ulici s velikými slunečními brýlemi s nápisem Fenty po stranách. Detaily ohledně podpisu smlouvy jsou zatím neznámé, avšak deník The New York Times zjistil od blízkého zdroje LVMH, že je Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní smlouvy.

Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) má pod sebou více jak 60 luxusních módních domů včetně Dior, Louis Vuitton, Givenchy či Fendi. Poslední dům, který vznikl pod hlavičkou LVMH byl Christian Lacroix v roce 1987. Rihannina značka by tak byla zcela první od roku 1987, která vznikla u LVMH. Očekává se, že by nově vzniklá značka nesla jméno Fenty, které Rihanna používá i u značky spodního prádla a kosmetiky.

Zdá se, že na co Rihanna sáhne, to ji vychází. Její spolupráce s Pumou a Manolo Blahnikem měla neskutečný úspěch, stejně tak jako její kosmetická řada Fenty Beauty a vlastní linie spodního prádla Savage X Fenty. Kromě toho byla v minulosti jmenována první černou ambasadorkou Dioru. Pokud by byl opravdu založen módní dům v čele s Rihannou, sklízel by dozajista úspěchy, stejně jako její předchozí aktivity.  

TheGuardian.com, NyTimes.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
RIHANNA LVMH DIOR MÓDNÍ DŮM FASHION NEWS 2019 LOUIS VUITTON ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Sexy umění v podání Toni Garrn v aktuálním čísle Harper's Bazaar

Singapurská verze časopisu Harper's Bazaar přináší na červenec 2019 velmi poutavou obálku se šestadvacetiletou německou modelkou.

Celý článek

Jak princezna Diana navždy změnila naši dobu

Princezna Diana - nejslavnější princezna všech dob. Ikonická nejen pro své oblékání, ale také rebelka v konzervativním okolí královské rodiny. Její osud zasáhl svět jako žádný jiný. Jak její život změnil svět módy, jak jej známe dnes, se dozvíte v tomto článku.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek