dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Rihanna údajně zakládá módní dům pod hlavičkou koncernu LVMH

Přidat na Seznam.cz
Deník The New York Times přišel s informacemi, že je zpěvačka Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní módní smlouvy s LVMH. Pokud by tomu tak bylo, stala by se první módní návrhářkou tmavé pleti ve společnosti Moët Hennessy Louis Vuitton. 

Spekulace o tom, že by měla mít Rihanna svůj vlastní módní dům pod hlavičkou největšího světového koncernu LVMH, vznikly, když byla vyfotografována na ulici s velikými slunečními brýlemi s nápisem Fenty po stranách. Detaily ohledně podpisu smlouvy jsou zatím neznámé, avšak deník The New York Times zjistil od blízkého zdroje LVMH, že je Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní smlouvy.

Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) má pod sebou více jak 60 luxusních módních domů včetně Dior, Louis Vuitton, Givenchy či Fendi. Poslední dům, který vznikl pod hlavičkou LVMH byl Christian Lacroix v roce 1987. Rihannina značka by tak byla zcela první od roku 1987, která vznikla u LVMH. Očekává se, že by nově vzniklá značka nesla jméno Fenty, které Rihanna používá i u značky spodního prádla a kosmetiky.

Zdá se, že na co Rihanna sáhne, to ji vychází. Její spolupráce s Pumou a Manolo Blahnikem měla neskutečný úspěch, stejně tak jako její kosmetická řada Fenty Beauty a vlastní linie spodního prádla Savage X Fenty. Kromě toho byla v minulosti jmenována první černou ambasadorkou Dioru. Pokud by byl opravdu založen módní dům v čele s Rihannou, sklízel by dozajista úspěchy, stejně jako její předchozí aktivity.  

TheGuardian.com, NyTimes.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
RIHANNA LVMH DIOR MÓDNÍ DŮM FASHION NEWS 2019 LOUIS VUITTON ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek