dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Rihanna údajně zakládá módní dům pod hlavičkou koncernu LVMH

Přidat na Seznam.cz
Deník The New York Times přišel s informacemi, že je zpěvačka Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní módní smlouvy s LVMH. Pokud by tomu tak bylo, stala by se první módní návrhářkou tmavé pleti ve společnosti Moët Hennessy Louis Vuitton. 

Spekulace o tom, že by měla mít Rihanna svůj vlastní módní dům pod hlavičkou největšího světového koncernu LVMH, vznikly, když byla vyfotografována na ulici s velikými slunečními brýlemi s nápisem Fenty po stranách. Detaily ohledně podpisu smlouvy jsou zatím neznámé, avšak deník The New York Times zjistil od blízkého zdroje LVMH, že je Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní smlouvy.

Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) má pod sebou více jak 60 luxusních módních domů včetně Dior, Louis Vuitton, Givenchy či Fendi. Poslední dům, který vznikl pod hlavičkou LVMH byl Christian Lacroix v roce 1987. Rihannina značka by tak byla zcela první od roku 1987, která vznikla u LVMH. Očekává se, že by nově vzniklá značka nesla jméno Fenty, které Rihanna používá i u značky spodního prádla a kosmetiky.

Zdá se, že na co Rihanna sáhne, to ji vychází. Její spolupráce s Pumou a Manolo Blahnikem měla neskutečný úspěch, stejně tak jako její kosmetická řada Fenty Beauty a vlastní linie spodního prádla Savage X Fenty. Kromě toho byla v minulosti jmenována první černou ambasadorkou Dioru. Pokud by byl opravdu založen módní dům v čele s Rihannou, sklízel by dozajista úspěchy, stejně jako její předchozí aktivity.  

TheGuardian.com, NyTimes.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
RIHANNA LVMH DIOR MÓDNÍ DŮM FASHION NEWS 2019 LOUIS VUITTON ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek

Na Oskarech bodovala Natalie Portman s vyšitými jmény slavných režisérek

Máme za sebou předávání cen Oskar - nejočekávanější večer pro americký Hollywood. A my se ptáme, jaké byly nejlepší outfity na tomto předávání v letošním roce. A že bylo, na co se dívat!

Celý článek

Nevíte, jak se obléct na ples? Inspirujte se u celebrit, co vyrazily na Český ples!

Plesová sezona je v plném proudu, a pokud vám stejně jako nám přijde jako špatný nápad oblékat šaty z maturitního plesu, který se odehrál už před několika lety, vyrazte do půjčoven a obchodů! Před tím se ale podívejte na nejkrásnější róby, které se objevily na Českém plese.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Celý článek

Na předávání cen BAFTA zářila mezi herečkami vévodkyně Kate s outfitem od McQueena

Letošní 73. ročník předávání cen BAFTA, tedy British Academy Film Awards, se neslo v duchu udržitelné módy. Ne všechny celebrity tento dress code zvládly dodržet. I s ohledem na tento fakt jsme pro vás připravili 10 nejlepších outfitů celebrit z předávání cen BAFTA.

Celý článek

3 nejznámější módní ikony Česka

Představujeme vám tři české slavné dámy, které to s módou skutečně umí. Inspirují mnohé módní návrháře a mají svůj osobitý styl. O jaké ženy z Česka se jedná?

Celý článek