dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Rihanna zaplnila stránky Harper´s Bazaar Arabia

Přidat na Seznam.cz
Rihanna ovládla  Harper´s Bazaar Arabie. Pro měsíc červenec/srpen nafotila dech beroucí fotografie, vyjadřující skromnost ukrytou ve velkém stylu. Rihanna se tak převtělila do tajemné arabské ženy.

Arábie, krásná a bohatá země ukrývající svůj vlastní styl pod dunami písku nám poodhalila svou krásu v podobě nádherných fotografií zachycujících krásu arabských žen v podání Rihanny.

Velmi fotogenická zpěvačka se tak objevila nejen na obálce červencovosrpnového vydání známého magazínu Harper´s Bazaar Arabie. Oblékla úžasné kousky Dolce & Gabbana a Versace spolu se šperky od Cartiera.

O vynikající fotografie se postaral Ruven Afanador. A jsou opravdu výjimečné. Především tím, že nezachycují Rihannu polonahou, ale pro nás nezvykle oblečenou, doslova od hlavy až k patě. I přes to je však oslňující.

Na fotografiích kromě nádherných modelů, šperků a Rihanniny postavy, vynikne také její obličej s nápadným make-upem. Výrazné kočičí oči nápadně připomínají styl Kleopatry a rudé rty nám napovídají, že byly nalíčeny Mac lipstick Rhi Rhi Woo, rtěnkou z Rihanniny kosmetické řady.

Zdroj: rihannanow.com, eonline.com, youtube.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HARPER´S BAZAAR DOLCE & GABBANA VERSACE CARTIER RIHANNA ZPĚVAČKA

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek