dnes je 04.03.2021 a svátek má Stela

Říjnový pop-up store módního domu Alexander McQueen odráží lásku k přírodě

Přidat na Seznam.cz
Legendární obchodní dům Harrods obohatil na pár týdnů nový pop-up store. Alexander McQueen v něm představuje ručně šité šaty a psaníčka ze svého londýnského ateliéru.

Prostředí pop-up store je vytvořené tak, aby odráželo jednotlivé kousky módního domu pomocí přirozeného světla. Proto může pop-up store působit lehce temně. Světlo ale přináší i podzimní květiny, které zdobí celý obchůdek, tentokrát v sušené podobě.

Pop-up store obvykle prezentuje to nejlepší, co značka zrovna nabízí, tzv. exkluzivní kousky, v tomto případě můžete očekávat bohatý výběr doplňků v limitované edici v několika odstínech od slonovinové, přes půlnoční modř až po temně zelenou. Nebo také hedvábný černý kostýmek a červené hedvábné šaty s velkou taftovou růží na boku.

Všechny doplňky jsou k dostání až do 2. listopadu v obchodím domě Harrods Exhibition Windows v pop-up store Alexander McQueen.

alexandermcqueen.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY PSANÍČKA ALEXANDER MCQUEEN POP-UP STORE KALHOTOVÝ KOSTÝM DÁMSKÝ KOSTÝMEK

Související články

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek