dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Riskantní téma v kolekci Christophera Kane se vyplatilo

Přidat na Seznam.cz
Není jiného návrháře, který by dokázal z bizarních a odpudivých sexuálních praktik vytvořit šik modely s nádechem luxusu a šarmu. Kolekce inspirovaná šokujícími vzrušujícími praktikami je tu.

Netypické téma a inspirace

Skotský návrhář a jeho sestra strávili dlouhé měsíce tím, že se věnovali výzkumu lidí, kteří se sexuálně vzrušují balónky, jídlem, tekutinou a gumovými materiály. Oba se pokaždé předvedou s něčím novým, inspirovaným intimními praktikami. Právě tato prazvláštní posedlost návrhářů z nich činí ojedinělý módní kreativní talent. Kane vždy dokáže odejmout vše nechutné, odporné, protivné a šokující právě z těchto zvláštních fetišistických úchylek.

Sugestivní dvojsmysl

Po mole se procházely modelky v nádherně ušitých oděvech s nápaditými detaily korespondující s návrhářovou inspirací. Plastické lemy nad kapsami, límce a rukávy se stříbrným štrasem na řetízcích propůjčily šatům plíživý erotický náboj. Sugestivní dvojsmysl byl i v latexových látkách našitých na světle růžové šaty a kabát. Brčálově zelené celogumové kabáty byly ušity na základě motivace balónky, rukavic a plasty. Motiv gumových balónků se objevil i na šatech v drobnější grafice.

Balónky a rukavice

Některé modelky hlásaly na šatech slogan: Balónkář nebo Rukavičkář. Gumové materiály prostě návrháře fascinovaly. Jejich dortíčkové šaty s plastickým detailem ve výstřihu, kruhové plastové brože, sexy průstřihy, průhledná lehounká krajka, proměna obyčejného trička na neobyčejné, díky krystalickým cvočkům a řetízkům, nastřihaná a našitá guma, latexové kabáty, to vše je chytrá alchymie úžasného návrháře. Mistr dvojsmyslů se tentokrát trefil přímo do černého. V době, kdy se mnoho sexuálních skandálů propírá v médiích a slavní lidé se bojí zmínit slovo sex, je tato kolekce upřímným výletem do nemravného světa. Bez výčitek.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CHRISTOPHER KANE LFW 2019 LONDON FASHION WEEK LONDÝN PODZIM 2019 FETIŠISMUS BALÓNKY RUKAVICE

Související články

Nová kampaň Pre-Fall značky Gucci přinesla antiku

Kreativní ředitel Alessandro Michele nás s novou kolekcí Pre-Fall 2019 módního domu Gucci zavedl do daleké řecké antiky. Ve sbírce nechybí zajímavé vzory a materiály.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

10 trendů v manikúře pro jaro 2019, které si zamilujete!

Módní přehlídky byly plné rozmanitých nehtových trendů od téměř neviditelných po extrémně výrazné. My vám přinášíme 10 krásných, snadných a výrazných stylů pro vaše jarní nehty. 

Celý článek

Nová capsule kolekce od Victoria Beckham je plná šatů inspirovaných minulostí

Návrhářka vybrala do nové kolekce 11 šatů, které celý život nosila a milovala. Historické modely přizpůsobila svým zákaznicím dneška. Capsule kolekce je plná elegantních, ale i svůdných střihů vhodných na celý rok.

Celý článek

MBPFW z pohledu návrhářky Denisy Dovalové

Mercedes Benz Prague Fashion Week z pohledu návrhářky Denisy Dovalové. Jak se cítila před přehlídkou a jaký má pohled na pražský fashion week. 

Celý článek

Tokio street style: Alternativní svět módy bez hranic

Svátek módy v Tokiu v podobě přehlídek japonských návrhářů po dobu jednoho týdne je příležitostí pro největší módní nadšence se ukázat. Tentokrát se objevilo 5 hlavních trendů, které byly nošeny až do extrémů.

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek