dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Roberto Cavalli sáhl v pánské jarní módě 2019 po zvířecích potiscích, které velkoryse spojoval dohromady a některé modely tak působily opravdu dostatečně extravagantně. Byť je nám jasné, že většina mužů by je do města jen stěží oblékla, móda má být o inspirací a nelze brát návrháře za slovo. I toho si je Cavalli vědom, protože kdo by opravdu chtěl potkávat muže s odhaleným břichem nebo v leopardím kabátu? Modely byly doplněny sportovními teniskami, které jejich extravagantnost ještě umocnily. 

Trochu prostoru v kolekci dostal denim, návrhář ho nakombinoval s černým tílkem. Počet modelů, do nichž ho zapojil, by se však dal spočítat na prstech jedné ruky. Na závěr přišlo lehké vystřízlivění. Nejrůznější barevné tóny a jejich kombinace nahradila černá barva, kůže a decentní vzor lesklou černou na matné černé. Návrhář kolekci ukončil jak se patří - nečekaně a slavnostně. 

vogue.com

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ROBERTO CAVALLI JARO 2019 PÁNSKÁ KOLEKCE

Související články

Michael Kors přivezl do New Yorku vzpomínky na dobré časy módy v čele s modelkou Patti Hansen

Říká se, že módní trendy přicházejí a odcházejí, ale nikdy ne napořád. Značce Michael Kors se v letošní kolekci ready-to-wear podařilo probudit sedmdesátá léta.

Celý článek

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek

Intimní zpověď v kolekci Simone Rocha

Dvojsmyslný dialog oděvů ve velmi ženské kolekci, kde sexualita a erotika bojují o svou pozornost v té nejelegantnější formě, je fenomenální kolekcí.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Nový koncept oblékání od Diane von Furstenberg

DVF přichází se staronovým způsobem, jak obohatit dámský šatník a usnadnit výběr oděvu při ranním spěchu. Po 45 letech také slaví narozeniny známé zavazovací šaty!

Celý článek

Ženský půvab v objemných kreacích od Marca Jacobse

Extrémní objem byl k vidění na ženských šatech a kabátech z rukou Marca Jacobse. Milovník alternativních ženských siluet úspěšně představil novodobou krásu.

Celý článek