dnes je 20.08.2018 a svátek má Bernard

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Roberto Cavalli sáhl v pánské jarní módě 2019 po zvířecích potiscích, které velkoryse spojoval dohromady a některé modely tak působily opravdu dostatečně extravagantně. Byť je nám jasné, že většina mužů by je do města jen stěží oblékla, móda má být o inspirací a nelze brát návrháře za slovo. I toho si je Cavalli vědom, protože kdo by opravdu chtěl potkávat muže s odhaleným břichem nebo v leopardím kabátu? Modely byly doplněny sportovními teniskami, které jejich extravagantnost ještě umocnily. 

Trochu prostoru v kolekci dostal denim, návrhář ho nakombinoval s černým tílkem. Počet modelů, do nichž ho zapojil, by se však dal spočítat na prstech jedné ruky. Na závěr přišlo lehké vystřízlivění. Nejrůznější barevné tóny a jejich kombinace nahradila černá barva, kůže a decentní vzor lesklou černou na matné černé. Návrhář kolekci ukončil jak se patří - nečekaně a slavnostně. 

vogue.com

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ROBERTO CAVALLI JARO 2019 PÁNSKÁ KOLEKCE

Související články

Zlatá namíchaná s purpurovou v sexy duchu - jaro Dundas 2019

Peter Dundas uvedl jarní kolekci plnou mini sukní, černé, zlaté a s důrazem na strukturu oděvu.

Celý článek

Modelky Kendall Jenner a Bella Hadid opanovaly přehlídku pánské módy Versace v Miláně

Říká se, že moment překvapení může být klíčem k jistému úspěchu. Na tento výrok letos vsadila i značka Versace na své přehlídce pánské módy na jaro a léto 2019 v Miláně.

Celý článek

Pánská jarní kolekce Giorgio Armani 2019 ctí len a denim

Z jarní pánské kolekce Giorgio Armani je patrný jistý návrat v čase. Ale nepřišlo žádné retro. Jen inspirace přetvořená do nového trendu.

Celý článek

NAĎA GOCMANOVÁ uvádí novou kolekci Podzim/Zima “linka,čára“

Nevím, jestli je to tím, že jsem starší, ale postupem času vnímám věci jinak. Proto mi je letošní inspirací pro kolekci Podzim/Zima  “linka,čára,“ říká Naďa Gocmanová.

Celý článek

Lou de Betoley háčkuje své modely pro Couture celé dny

Neobvyklé používání tradičních ručních prací z dílny francouzské návrhářky oslnilo i Jeana Paula Gaultiera.

Celý článek

Designérka Eva Klabalová propojila zlínskou tradici s moderní technologií

Nejdříve se Eva Klabalová naučila správně vytvořit obuv, dnes vede vlastní značku a boty ušité ve zlínských továrnách prodává do světa.

Celý článek

Podzimní road trip v podání Guess bude stát za to

Vyzývavá kampaň značky Guess přináší v podzimní kampani hluboké výstřihy, odhalená bříška i výrazné líčení. Zkrátka nepřijdou ani dámy.

Celý článek