dnes je 10.12.2018 a svátek má Julie

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Roberto Cavalli sáhl v pánské jarní módě 2019 po zvířecích potiscích, které velkoryse spojoval dohromady a některé modely tak působily opravdu dostatečně extravagantně. Byť je nám jasné, že většina mužů by je do města jen stěží oblékla, móda má být o inspirací a nelze brát návrháře za slovo. I toho si je Cavalli vědom, protože kdo by opravdu chtěl potkávat muže s odhaleným břichem nebo v leopardím kabátu? Modely byly doplněny sportovními teniskami, které jejich extravagantnost ještě umocnily. 

Trochu prostoru v kolekci dostal denim, návrhář ho nakombinoval s černým tílkem. Počet modelů, do nichž ho zapojil, by se však dal spočítat na prstech jedné ruky. Na závěr přišlo lehké vystřízlivění. Nejrůznější barevné tóny a jejich kombinace nahradila černá barva, kůže a decentní vzor lesklou černou na matné černé. Návrhář kolekci ukončil jak se patří - nečekaně a slavnostně. 

vogue.com

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ROBERTO CAVALLI JARO 2019 PÁNSKÁ KOLEKCE

Související články

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Celý článek

Tory Burch ve své kolekci zavzpomínala na slavnou malířku

Návrhářka Tory Burch svou práci miluje, není to však jenom móda, která ji při jejich návrzích ovlivňuje. Jsou to i práva žen.

Celý článek

Anglická žena třicátých let v podzimní kolekci 2019 víc než zaujme

Pozadí fotografií kolekce Preen by Thornton Bregazzi skýtá typicky anglickou atmosféru místních zahrad. Z toho vyplývají i jednotlivé módní outfity.

Celý článek

Victoria's Secret přehlídka 2018 měla nejnižší sledovanost v historii

Nejočekávanější přehlídka spodního prádla v čele s nejkrásnějšími ženami světa se propadla na nejnižší stupeň sledovanosti. Jaké jsou důvody?

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Valentino: Modelové a modelky poprvé společně na přehlídce v Tokiu

Dokonalá nedokonalost souznila na přehlídce Valentino. Poprvé v historii luxusní značka vyslala obě pohlaví na stejné molo!

 

Celý článek

Obliba barbershopů v ČR roste

Holičství neboli barbershopy během 90. let téměř vymizely. Co může za rostoucí oblibu těchto služeb a jaké jsou jejich výhody?

Celý článek