dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Přidat na Seznam.cz
Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

foto Oscar de la Renta Spring 2022

Návrháři Laura Kim a Fernando Garcia věří v dobu digitální. Rozhodli se proto, že místo klasické přehlídky v rámci New York Fashion Weeku natočí unikátní video, které dokáže o jejich nové kolekci jaro 2022 říci mnohem více ve 4 minutách než jakákoli módní přehlídka. Hlavním motivačním faktorem bylo kromě kreativního uvažování také podpora rozpočtu a dosahu přehlídky, který je podle návrhářů u videa mnohem větší.

foto Oscar de la Renta Spring 2022

"Umožňuje nám to snížit rozpočet a rozšířit náš dosah. Navíc jsou videa pravděpodobně podmanivější než fotografie, " řekl pro magazín Vogue Fernando Garcia.

foto Oscar de la Renta Spring 2022


foto Oscar de la Renta Spring 2022

Videoklip se odehrává v ulicích New Yorku . Pět modelů, včetně Iriny Shayk a Candace Swanepoel, pobíhá po městě, stopuje taxi, nastupuje do metra a jezdí na Citi Bikes, než se sejde v Bryant Parku na improvizované show. Ve videu se pak setkávají s "náhodnými" osobnostmi včetně samotných návrhářů a rodiny Hiltonových - Paris a Nicky s jejich maminkou Kathy Hilton. To vše za songu Oxytocin od Billie Eilish, která dala duu právo používat její píseň. Není pak náhodou, že se pár dní po uvedení klipu objevila zpěvačka na Met Gala v nádherných šatech právě od Oscara de la Renta.

foto Oscar de la Renta Spring 2022

K samotné kolekci lze říci toliko, že hlavní roli v ní hraje rozkvétající jaro. Návrháři Laura Kim a Fernando Garcia však předčili květované klišé použitím květů magnolie. Kolekci pak prolínaly tylové šaty se třpytivými doplňky. A konečně pak šaty z materiálu připomínající peří.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY OSCAR DE LA RENTA LAURA KIM FERNANDO GRACIA PARIS HILTON NICKY HILTON BILLIE EILISH

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Zmodernizované prostředí módního domu zachytil Versace ve své nové kampani

Výrazné a barevné potisky provází kampaň od začátku až do konce. S nimi také sandály na platformě a sluneční brýle, které dodávají outfitům kompletní výraz.

Celý článek

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Milan Fashion Week: Módní dům Versace předvedl kolekci plnou latexu a korzetů

Dramatická i sexy kolekce z rukou Donatelly Versace přinesla rozporuplné pocity. Návrhářka nešetřila teatrálností i perfektně padnoucími střihy.

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Milan Fashion Week: Kreativní návrhář Fendi čerpal z historie samotné značky

Jakoby se Kim Jones v pozici hlavního návrháře značky Fendi začal skutečně rozehřívat. V čele s Bellou Hadid představil kolekci vyšperkovanou do posledního detailu.

Celý článek

Mladý návrhář Ives Conner představil na London Fashion Week upcyklovanou kolekci

Premiéru v rámci módního týdne v Londýně si vyzkoušel i návrhář těsně po studiích, Ives Conner. Mnohým svým profesně starším kolegům jasně ukázal, jak neplýtvat materiály a myslet víc ekologicky.

Celý článek