dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Přidat na Seznam.cz
Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

foto Oscar de la Renta Spring 2022

Návrháři Laura Kim a Fernando Garcia věří v dobu digitální. Rozhodli se proto, že místo klasické přehlídky v rámci New York Fashion Weeku natočí unikátní video, které dokáže o jejich nové kolekci jaro 2022 říci mnohem více ve 4 minutách než jakákoli módní přehlídka. Hlavním motivačním faktorem bylo kromě kreativního uvažování také podpora rozpočtu a dosahu přehlídky, který je podle návrhářů u videa mnohem větší.

foto Oscar de la Renta Spring 2022

"Umožňuje nám to snížit rozpočet a rozšířit náš dosah. Navíc jsou videa pravděpodobně podmanivější než fotografie, " řekl pro magazín Vogue Fernando Garcia.

foto Oscar de la Renta Spring 2022


foto Oscar de la Renta Spring 2022

Videoklip se odehrává v ulicích New Yorku . Pět modelů, včetně Iriny Shayk a Candace Swanepoel, pobíhá po městě, stopuje taxi, nastupuje do metra a jezdí na Citi Bikes, než se sejde v Bryant Parku na improvizované show. Ve videu se pak setkávají s "náhodnými" osobnostmi včetně samotných návrhářů a rodiny Hiltonových - Paris a Nicky s jejich maminkou Kathy Hilton. To vše za songu Oxytocin od Billie Eilish, která dala duu právo používat její píseň. Není pak náhodou, že se pár dní po uvedení klipu objevila zpěvačka na Met Gala v nádherných šatech právě od Oscara de la Renta.

foto Oscar de la Renta Spring 2022

K samotné kolekci lze říci toliko, že hlavní roli v ní hraje rozkvétající jaro. Návrháři Laura Kim a Fernando Garcia však předčili květované klišé použitím květů magnolie. Kolekci pak prolínaly tylové šaty se třpytivými doplňky. A konečně pak šaty z materiálu připomínající peří.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY OSCAR DE LA RENTA LAURA KIM FERNANDO GRACIA PARIS HILTON NICKY HILTON BILLIE EILISH

Související články

Módní dům Bottega Veneta jmenoval novým kreativním ředitelem návrháře Matthieu Blazyho, od kterého očekává pokračování v odkazu značky

Informaci o novém kreativním řediteli oznámil módní dům v pondělí v rámci tiskové konference. Matthieu Blazy má bohatou designérskou historii a značka si tak slibuje velké zítřky.

Celý článek

Punkový nádech přináší kolekce Chanel 2022 v hlavní roli s Annou Ewers a Lolou Nicon

Jižní Francii obklopuje plavba značky Chanel pro rok 2022. Prostředí, kde je kampaň nafocená i výběr modelek, jsou jasným signálem, na co se můžeme v příštím roce těšit.

Celý článek

Anna Ewers září v nejnovější kampani značky Zimmermann. Kromě elegantně-kouzelné módy představuje i krásy Řecka

Německá modelka zachycená s pozadím moře a přístavem plných lodí vyhlíží nejenom elegantní módu značky Zimmermann, ale také krásy řeckého ostrova Hydra.

Celý článek

Nová kolekce Tory Burch je ztělesněním elegance a barevností

Letošní newyorský týden módy byl plný výjimečných kolekcí, které vynikaly mimo jiné svou barevností. Jednou takovou byla kolekce Tory Burch pro jaro-léto 2022, která však byla výjimečná ve více ohledech.

Celý článek

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Prosluněný newyorský den Toma Forda - kolekce RTW 2022

Newyorský týden módy je v plném proudu. Tom Ford je každoročně se svou kolekcí pomyslnou třešničkou na dortu. Letošní kolekce ready-to-wear 2022 byla nejen o sportu, ale také barvách i pohledu do minulosti.

Celý článek

Nejnovější kolekce Kataríny Filan Halásové a Zdeňka Marka oslavují svojí různorodostí i jejich rodná města

V pondělním programu pražského týdne módy se objevilo další silné uskupení. Minimalistická a hravá kolekce značky MUSA se během večerních hodin protnula se světem snů a vizí budoucnosti zrcadlící se v tvorbě návrháře Zdeňka Marka.

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek