dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Rohlík představuje vlastní značku kávy s kompostovatelnými kávovými kapslemi

Přidat na Seznam.cz
Vůbec první kompostovatelné kávové kapsle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, již nejsou sci-fi. Přichází s nimi Rohlik.cz díky své privátní značce kávy UBOMI.

foto: Pexels / Burst

„Tato nová řada byla vyvinuta v reakci na poptávku zákazníků po udržitelnějších produktech, které by splňovaly standardy nejvyšší kvality za rozumné ceny,“ zaznívá v oficiální tiskové zprávě společnosti Rohlík.

V návaznosti na úspěšné uvedení privátních značek mléčných produktů „Miil“, uzenin „Dacello“ a papírových hygienických potřeb „Moddia“, Rohlik.cz nyní přichází s nejnovější značkou „UBOMI" – domácími kompostovatelnými kávovými kapslemi, které od 1. března můžete zakoupit na Rohlik.cz. Nabídnou svým zákazníkům kvalitní kávu za přijatelnou cenu je pro Rohlík zásadní obzvlášť v době, kdy jsou ceny kávy nejvyšší za posledních 11 let.

Příběh UBOMI

Slovo UBOMI má ztělesňovat život a design obalu s kmenovými maskami připomíná původ kávy. Zákazníci nyní mohou vyzkoušet kávu v kompostovatelných kapslích a již brzy také různé variace kávových zrn z Brazílie, Etiopie, Kolumbie a dalších regionů. UBOMI, to je káva nejvyšší kvality za přijatelné ceny.

100% kompostovatelné kávové kapsle

Udržitelnost je klíčovým pilířem společnosti Rohlik.cz a také značka UBOMI klade důraz na ochranu životního prostředí. Kapsle UBOMI jsou vyrobeny z přírodního materiálu získaného ze 100% biocelulózy a rostlinných olejů. Rohlík je získává od dodavatele Capsul-in-Pro a jde o vůbec první kapsle na trhu, které mají certifikaci TUV OK Home Compost umožňující kompostování doma. „Naši zákazníci mohou tyto kapsle přidat do svého zahradního kompostu bez obav z negativního dopadu. Důležité je, že káva v našich kapslích UBOMI má certifikaci Rainforest Alliance. Koupí tohoto produktu zákazníci zároveň Rainforest Alliance podporují a pomáhají tak propagovat ekologicky šetrné a férové ​​zemědělství,“ komentuje Petr Chvojka, Group Head of Private label Rohlik.cz, a dodává: „Ve společnosti Rohlík víme, že udržitelnost je pro naše zákazníky důležitá. A stejně tak je důležitá i pro nás. Pracujeme na tom, abychom naplňovali náš celkový závazek vůči planetě a zachovali ji pro budoucí generace.”

Kávu v kompostovatelných kapslích* UBOMI zakoupíte v balení po 10 kusech exkluzivně na Rohlik.cz:

​​59,9 Kč za kávovou směs
69,9 Kč za jednodruhovou kávu

*Kapsle jsou kompatibilní s kávovary NESPRESSO®

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD RADY REDAKCE ROHLÍK ROHLIK.CZ KÁVA UBOMI KÁVOVÉ KAPSLE KÁVA

Související články

Vždy šik! Doma, na dovolené i o Vánocích

Francouzské napařovače SteamOne jsou lehké, ergonomické a především výkonné. A Francouzi ví, proč jsou jedničkou v úpravě oděvů párou, vždyť právě Francie je matka módy.

Celý článek

Podzimní dekorace? Inspiraci hledejte v přírodě

Dnešní děti rozhodně netráví tolik času v přírodě, jako tomu bylo v generaci jejich rodičů. Zatímco ti běhali venku, šplhali po stromech nebo rozbíjeli sousedům okna fotbalovým míčem, dnešní generace dětí se zdržuje spíše doma. Proto by stálo za to připomenout jim, že příroda může být zajímavější, než surfování po internetu. A podzim k pobytu venku vyloženě vybízí.

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek

Staňte se nejúspěšnějším Ježíškem letošních Vánoc!

Vánoce se neodkladně blíží a s nimi i každoroční rozhodování, co komu pod stromeček. Letos pro vás máme řešení v podobě produktů značky WMF, které potěší jak babičky, rodiče, tak i přátele a známé.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

VŽDY PŘIPRAVEN, VŽDY PERFEKTNÍ, VŽDY ČISTÝ & BEZPEČNÝ! 

Značka KRUPS získala certifikaci nezávislé světově uznávané společnosti TÜV Rheinland dokládající vysokou kvalitu a bezpečnost pro všechny plnoautomatické kávovary řady KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

Celý článek