dnes je 06.07.2022

Rohlík představuje vlastní značku kávy s kompostovatelnými kávovými kapslemi

Přidat na Seznam.cz
Vůbec první kompostovatelné kávové kapsle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, již nejsou sci-fi. Přichází s nimi Rohlik.cz díky své privátní značce kávy UBOMI.

foto: Pexels / Burst

„Tato nová řada byla vyvinuta v reakci na poptávku zákazníků po udržitelnějších produktech, které by splňovaly standardy nejvyšší kvality za rozumné ceny,“ zaznívá v oficiální tiskové zprávě společnosti Rohlík.

V návaznosti na úspěšné uvedení privátních značek mléčných produktů „Miil“, uzenin „Dacello“ a papírových hygienických potřeb „Moddia“, Rohlik.cz nyní přichází s nejnovější značkou „UBOMI" – domácími kompostovatelnými kávovými kapslemi, které od 1. března můžete zakoupit na Rohlik.cz. Nabídnou svým zákazníkům kvalitní kávu za přijatelnou cenu je pro Rohlík zásadní obzvlášť v době, kdy jsou ceny kávy nejvyšší za posledních 11 let.

Příběh UBOMI

Slovo UBOMI má ztělesňovat život a design obalu s kmenovými maskami připomíná původ kávy. Zákazníci nyní mohou vyzkoušet kávu v kompostovatelných kapslích a již brzy také různé variace kávových zrn z Brazílie, Etiopie, Kolumbie a dalších regionů. UBOMI, to je káva nejvyšší kvality za přijatelné ceny.

100% kompostovatelné kávové kapsle

Udržitelnost je klíčovým pilířem společnosti Rohlik.cz a také značka UBOMI klade důraz na ochranu životního prostředí. Kapsle UBOMI jsou vyrobeny z přírodního materiálu získaného ze 100% biocelulózy a rostlinných olejů. Rohlík je získává od dodavatele Capsul-in-Pro a jde o vůbec první kapsle na trhu, které mají certifikaci TUV OK Home Compost umožňující kompostování doma. „Naši zákazníci mohou tyto kapsle přidat do svého zahradního kompostu bez obav z negativního dopadu. Důležité je, že káva v našich kapslích UBOMI má certifikaci Rainforest Alliance. Koupí tohoto produktu zákazníci zároveň Rainforest Alliance podporují a pomáhají tak propagovat ekologicky šetrné a férové ​​zemědělství,“ komentuje Petr Chvojka, Group Head of Private label Rohlik.cz, a dodává: „Ve společnosti Rohlík víme, že udržitelnost je pro naše zákazníky důležitá. A stejně tak je důležitá i pro nás. Pracujeme na tom, abychom naplňovali náš celkový závazek vůči planetě a zachovali ji pro budoucí generace.”

Kávu v kompostovatelných kapslích* UBOMI zakoupíte v balení po 10 kusech exkluzivně na Rohlik.cz:

​​59,9 Kč za kávovou směs
69,9 Kč za jednodruhovou kávu

*Kapsle jsou kompatibilní s kávovary NESPRESSO®

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD RADY REDAKCE ROHLÍK ROHLIK.CZ KÁVA UBOMI KÁVOVÉ KAPSLE KÁVA

Související články

V italském stylu. Zažijte čistou přírodu, aktivní vyžití, relax i komfort

Oblíbená turistická destinace v Jižním Tyrolsku má mnohé co nabídnout. V létě si zde užijete horské túry, jízdu na kole, na koni i procházky nedotčenou přírodou. V zimě vás budou lákat Dolomity a místní lyžařská střediska.

Celý článek

Skiareál Ještěd oficiálně zahájí první červnovou sobotu letní sezónu

Letní Ještěd Opening v sobotu 4. června 2022 oficiálně zahájí letní sezónu ve Skiareálu Ještěd. Těšit se můžete na celodenní program a spoustu aktivit pro dospělé i děti.

Celý článek
restaurace Praha

Dokonalá volba pro pracovní schůzky i příjemné posezení s kolegy

Hledáte zajímavé místo pro pracovní oběd s kolegy či klienty a chcete vyzkoušet něco nového? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout nová pražská restaurace ZEM, která se nachází na Senovážném náměstí v objektu luxusního lifestylového hotelu Andaz Prague.

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Destinace Sušicko - brána Šumavy nabitá zážitky

Šumava je bezesporu perlou Čech. Turisté ji milují a sjíždějí se za jejím přírodním bohatstvím z celé republiky i z ciziny. Opomíjet by ale neměli ani  bránu Šumavy, Sušicko.

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

Celý článek