dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

Samatha Cameron založila novou britskou společnost

Přidat na Seznam.cz
Začátkem října registrovala bývalá britská první dáma Samantha Cameron novou společnost ve Velké Británii.

Samantha Cameron Studio Ltd. získalo oficiální registraci podniků ve Spojeném království. Konkrétně je společnost založena v severním Lincolnshire, kde Cameron vyrůstala. Společnost s ručením omezeným, kde se jediným ředitelem stala sama zakladatelka.

Ve chvíli, kdy David Cameron loni v červnu oznámil svou rezignaci v závislosti na referendu Brexit, okamžitě se začalo spekulovat, zda se do podnikatelských aktivit nepustí jeho žena Samantha. A podle britských médií je to právě ona, kdo plánuje zahájit vlastní oděvní značku společně se stylistkou, kreativní konzultantkou a její dlouholetou zástupkyní Isabel Spearman.

Samantha Cameron i přes svou nově vzniklou společnost a vidinu vlastní značky zůstává v roli kreativní konzultantky britského luxusního papírnictví a koženého zboží značky Smythson. A na její módní počiny se budeme zatím těšit, ostatně vkus má tato žena na jedničku.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SAMANTHA CAMERON

Související články

Záhada botoxu - fakta, která možná neznáte

Společnost jde kupředu stejně jako technický pokrok. Jakou roli má v dnešní společnosti technická krása? Co byste měli vědět o botoxu? A které celebrity jdou příkladem? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Leťte s námi do pohádkového světa v představení, které milují děti i jejich rodiče

Petr Pan, milovaný dětmi i dospělými po celém světě, je skutečnou legendou v pohádkovém světě knih a filmů. Zveme vás na představení, které mělo premiéru v divadle ABC v září letošního roku a je novou adaptací slavného příběhu v režii Davida Drábka.
 

Celý článek

Converse X paria/FARZANEH vzdává hold íránské kultuře

Klasika se potkává s moderní funkčností v nové kolaboraci Converse a londýnské designérky Paria Farzaneh. Jde už o druhou spolupráci, která znovu vzdává hold estetice 90. let a íránské kultuře.

Celý článek

Původně režisérka, nyní malířka. Veronika Mikalová svými obrazy inspiruje stovky tisíc lidí po celém světě

Když si umělkyně a youtuberka Veronika Mikalová přivydělávala při studiu jako modelka na kresbě aktu, nikdy by ji nenapadlo, že jednou bude sama inspirovat stovky tisíc lidí po celém světě svými malbami a tutoriály na youtube. 

Celý článek

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Ve světě e-commerce jsou džíny a tričko až na výjimky ok, říká generální ředitelka CZC.cz Jitka Dvořáková

Přinášíme vám rozhovor s další nejvlivnější ženou Česka. Tentokrát je jí Jitka Dvořáková, generální ředitelka CZC.cz. Zeptali jsme se jí na módu, konkurenci i poslání budoucím generacím.

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek

IKEA se chystá na trh s ohromující kolekcí ve spolupráci se Zandrou Rhodes

IKEA v září představí unikátní kolekci KARISMATISK. Podílela se na ní i návrhářka Zandra Rhodes, která spolupracovala například s Freddiem Mercury nebo princeznou Dianou. Zrůžoví i známá IKEA taška.

Celý článek