dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Přidat na Seznam.cz
Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

zdroj: pinterest.com

Úspěšný seriál, který dříve začínal před více než 20 lety, se opět vrátí na obrazovky a v tu správnou chvíli na HBO Max. Na co se můžete těšit? A co bude v seriálu jinak?

Ty, já, New York

V neděli na svůj Instagramový účet přidala Sarah J. P. video, které ukazuje pulzující město New York. „Nemůžu si pomoci, zajímá mě, co je s nimi teď,“ uvedla Parker.
„Ty, já, New York... všechno je možné,“ dodala Nixon.

LINK NA VIDEO ZDE 

Samanthu opláčeme

Kristin Davis a Cynthia Nixon video sdílely také, jako potvrzení své účasti na sérii. Smutná zpráva čeká ty, kteří si oblíbili Kim Cattrall – Samanthu Jones, která se rozhodla svou rolí tentokráte nepřispět. Šlo o údajnou nelibost vůči dalším 3 herečkám a Kim se ani nelíbilo pokračování jejího příběhu. Otázkou zůstává, co se s její postavou stane...

zdroj: pinterest.com

 „Hodně lidí říká, včetně Kim Cattrall, že kdybychom měly mít nějakou jinou čtvrtou ženu, možná by byla z menšinového etnika. Já také myslím, že by to bylo úžasné,“ uvedla loni C. Nixon.

Děj nového Sexu ve městě

Seriál bude následovat Carrie, Mirandu a Charlotte, dříve procházely cestou od komplikované reality života a přátelství jako třicátnice a nyní k ještě komplikovanější realitě života a přátelství jako padesátnice. Zatímco datum premiéry nebylo oznámeno, desetidílná půlhodinová série je naplánována na zahájení produkce v New Yorku již na jaře. Výkonným producentem bude Michael Patrick King a všechny tři hlavní aktérky.

Těšíte se na pokračování?

 

Přidat na Seznam.cz
SEX VE MĚSTĚ SERIÁLY TIPY SARAH JESSICA PARKER MÓDA MÓDNÍ SERIÁL LUXUSNÍ ZNAČKY

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Nejlepší módní inspirace z filmů a seriálů dostupných na Netflixu

Streamovací platforma Netflix nabízí na svých stránkách nespočet seriálů a filmů, z nichž se dá inspirovat. Zvlášť, co se módy týče. Připravili jsme seznam těch, které by vám coby módním nadšencům neměli uniknout. 

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek