dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Sardinie - evropský Karibik pro zamilované páry i rodiny

Přidat na Seznam.cz
Tenhle italský ostrůvek nemá s ryzí Itálií zas tak moc společného. I když je tahle země zprofanovaná, Sardinie je také takový tropický ráj= útočiště pro zamilované a romantické duše.

Když jsme vymýšleli, kam letošní léto na dovolenou, tak dlouho jsme se rozmýšleli, práce nás brzdila, až jsme nakonec museli rychle improvizovat. Zamluvili jsme soukromý apartmán kdesi v Puntaldii, aniž bychom měli čas si cokoliv zjišťovat podrobněji.

Na letišti jsme si půjčili auto, abychom byli nezávislí a mohli trochu pocestovat a objevovat. Aby to byla stylovka, došlo na sportovní kabriolet a my sejráci se mohli opalovat už za jízdy a dýchat ten mořský sarniňácký vzduch.

Když jsme dorazili na ubytování, nevěřili jsme svým očím. Apartmán se soukromou zahradou a krásnou terasou, výhledem na moře a marínu. Prostředí tohohle městečka je velmi utěšené, opečovávané a neskutečně romantické.

Takovou náhheru jsme při vší té improvizaci opravdu nečekali. Průvodci na internetu slibovali krásné průzračné moře a tak jsme byli zvědaví, jestli i se sluněním a plážováním budeme mít takové štěstí. Nelhali! Kříšťálově čisté moře, bílé pláže... Až na to, že v sezóně je hlava na hlavě, prostě značka ideál. K tomu si ještě přikoupit nafukovacího jednorožce s plameňákem a opalovačka je perfektní!

A jak lépe strávit teplé večery, než si před večeří zajít na trh se serepetičkama, dárečkama a veselýma kýčema?! Moc mě pobavil stánek s obuvníkem, který na přání zákaznic stloukal na počkání "součástky", ze kterých sestavil pantofle a střevíce. Zákaznice si mohla vybrat z několika typů bot, výšku podpatků, široké škály barev řemínků a pásků. Každá se cítila jako návrhář Manolo Blahnik a obuvník si mnul ruce nad skvělým marketingovým tahem. Já mu tady tleskám!

Snad se nemusím ani rozepisovat, jaké dobrůtky byly na každém rohu. Mořské plody, skvělé sýry, pravá italská pizza a zmrzlina. Byl by hřích na takové dovolené držet dietu a nedopřávat si každičký den!

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ LÉTO 2018 SARDINIE DOVOLENÁ

Související články

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Sí, Italy aneb objevte kouzlo slunečného Toskánska

Kraj plný gastronomických skvostů a architektury, kde na každém rohu voní olivové háje, vinohrady a výborné pokrmy. Sí, Italy je cestovatelský projekt, který svým zákazníkům ukazuje krásy vřelého Toskánska.

Celý článek

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších. 

Celý článek

Must have tohoto léta: Plavky s vysokým pasem

Jestli jste stále nenašla plavky, které by vám přesně padly, tak pro vás máme několik tipů na střih, který musíte rozhodně vyzkoušet. Tohle léto bude patřit vám!

Celý článek

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Celý článek

Samoopalovací přípravky pro krásné opálení

Počasí nám stále nepřeje, ale nebudeme zoufat, protože ono se to brzo zlomí, a abychom byly dokonale připravené na sezónu sukní a letních šatiček, pomůžeme si prozatím těmi nejlepšími samoopalovacími přípravky. 

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den šestý

Tohle ráno bylo opravdu lenivé a pozvolné... Vždyť už jsme toho za necelý ten týden hodně procestovali, poznali, nafotili a snědli...

Celý článek