dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Sběratelská panenka Barbie Lagerfeld jde do prodeje!

Přidat na Seznam.cz
Připravte se! Barbie oblékla šaty jednoho z nejznámějších módních návrhářů, Karla Lagerfelda. Tato sběratelská panenka Barbie Lagerfeld od Mattela půjde koncem září konečně do prodeje.

Hlavní návrhář značky Chanel, Karl Lagterfeld, vtiskl nové sběratelské panence Barbie svůj kultovní rukopis. Její celkový outfit nese prvky rock´n´rollu a dýchá z něj i duch jeho nové dámské kolekce.

Unikátní panenka je oblečena podle tradičního německého couture stylu, do na míru střiženého černého saka, bílé košile s vysokým límcem a francouzskými manžetami, které perfektně doplňuje černá saténová kravata. To vše je dotaženo úzkými černými kalhotami.

Samozřejmě panence nechybí ani elegantní doplňky. Především typické černé rukavice bez prstů, což jsou snad nejmenší rukavičky tohoto typu na světě! Dalšími doplňky jsou černé brýle, černé kotníkové boty a černá kabelka se stříbrnými akcenty.

Osobitost a styl Karla Lagerfelda vyzařuje ze všech detailů panenky nejen z jejího oblečení, ale i účesu a tváře. Pro Karla a jeho tým bylo oblékání nové Barbie ohromná zábava a společnost Mattel, pro kterou bylo obrovskou ctí, že Lagerfeld přijal tuto nabídku, byla s touto jedinečnou tvůrčí spoluprácí velice spokojena.

Panenek Barbie Lagerfeld bylo vyrobeno pouze 999 a půjdou do prodeje již 29. září. Její prodejní cena se pohybuje kolem 200 USD nebo 200 eury. Kromě vybraných prodejen Karla Lagerfelda můžete tuto jedinečnou sběratelskou Barbie sehnat exkluzivně prostřednictvím webů TheBarbieCollection.com, NET-a-porter.com a v obchodě Colette v Paříži.

Zdroj: karl.com, barbiecollector.com, barbie.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KARL LAGERFELD COUTURE BARBIE PANENKA BARBIE BARBIE LAGERFELD ZAJÍMAVOST

Související články

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Ken slaví 60. narozeniny!

Je to neuvěřitelné, ale Ken stojí věrně po boku Barbie už 60 let! Stal se stejnou ikonou jako ona, ale v žádném případě to neznamená, že by ustrnul v minulosti.

Celý článek