dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Schwarzkopf Elite Model Look 2014 zná své vítěze

Přidat na Seznam.cz
Španělský sál Pražského hradu ovládlo finále prestižní soutěže Elite Model Look 2014 pro Českou a Slovenskou republiku. Známe vítěze!

Historické prostory Španělského sálu Pražského hradu ožily díky finále prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2014 pro Českou a Slovenskou republiku, které si nenechala ujít řada hvězd showbyznysu a módního průmyslu.

Stejně jako tomu bylo i v předchozích ročnících, i letos se slavnostního finále zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, které byly skvostným zpestřením skvěle moderovaného večera Leošem Marešem. Finále soutěže si ale nenechali ujít ani herečka Jitka Schneidrová, moderátorka Emma Smetana, Daniela Peštová s manželem Palom Haberou nebo fotograf Robert Vano a módní návrhářka Liběna Rochová a mnoho dalších.

 

 

Velkou novinkou letošního ročníku největší modelingové soutěže světového formátu, díky které byly v minulosti objeveny i hvězdy jako Cindy Crawford či Gisele Bündchen, bylo rozšíření o účast mužských finalistů z Čech a Slovenska. Celosvětově byli tedy poprvé vyhlášeni i vítězi v mužské sekci, kteří následně poletí na světové finále Elite Model Look.

 

Porota složená z ambasadorky a české topmodelky Pavlíny Němcové ale i předsedkyně Adély Banášové, bedlivě sledovaly přehlídku kolekcí pařížských a italských módních domů a multibrandového butiku DUSNI3, který nabízí modely značek jako jsou Vivienne Westwood, Diane von Fürstenberg, Jean Paul Knott či Joseph. Nakonec vybraly i vítěze.

Těmi jsou Barbora Podzimková a Josef Utěkal za Českou republiku a Barbora Beňová a Eduard Michalko za Slovenskou republiku.

 

Zdroj: bluegekko.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ELITE MODEL LOOK 2014 SCHWARZKOPF LIBĚNA ROCHOVÁ JITKA VÁLKOVÁ PAVLÍNA NĚMCOVÁ

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek
Můj deník vděčnosti

KŘEST KNIHY ŽIVOTNÍ KOUČKY ERIKY BACH - MŮJ DENÍK VDĚČNOSTI

Jak se v životě cítit lépe? Základem je přenastavit svou mysl a zaměřovat pozornost na to dobré. A právě s tímto vám může skvěle pomoci nástroj Můj deník vděčnosti, který jeho autorce Erice Bach pokřtila ředitelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, funkční lékař Jan Vojáček a moderátorka Gabriela Partyšová.

Celý článek

Kurz šití a upcyklace? Zkuste je u návrhářského dua SegraSegra

Chybějící knoflík, malá dírka nebo rozbitý zip? Naučte se je opravit a prodlužte tak vašemu šatníku životnost. Pokud nevíte jak na to, dozvíte se to na kurzech šití pro začátečníky, které od listopadu startují v letenské prodejně SegraSegra.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Adidas ukončil spolupráci s Kanye Westem

Výroky umělce o nadřazenosti bílé rasy a antisemitské výlevy vedly německou oděvní a obuvnickou společnost k ukončení téměř deset let trvající miliardové smlouvy.

Celý článek

Gigi Hadid odhaluje příběh jména své módní značky

Gigi Hadid v rámci pátečního summitu Vogue v New Yorku prozradila více o své nedávno založené značce Guest in Residence. Rozpovídala se, kdo ji inspiroval i proč dostala značka tak netradiční jméno.

Celý článek

Kniha „Worn Out“ vypráví realitu o fast fashion i o spoluúčasti celebrit na vykořisťování některých značek

Bývalá redaktorka magazínů InStyle a Teen Vogue Alyssa Hardy nešetří ve své nové knize žádnými detaily, které odhalují temné podhoubí našich současných módních výstřelků.

Celý článek