dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2016

Přidat na Seznam.cz
Prostory Španělského sálu Pražského hradu zas tak často nehýří všemi barvami. Stane-li se tak, pak už jen ve výjimečném případě.

Překrásné prostory Španělského sálu Pražského hradu se ve středu 31. srpna opět otevřely příznivcům módy, kteří zde v přítomnosti výjimečných hostů a záři barevných světel měli jedinečnou příležitost přihlížet volbě nových objevů pro profesionální svět modelingu, do něhož díky celosvětové soutěži SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK každoročně proniknou i tváře z Čech a Slovenska.


Jste-li skutečným nadšencem pro módu a dostane se vám do rukou takováto pozvánka, veškeré předchozí plány musí jít stranou. 

Jako v předchozích ročnících, i tento rok se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například česká vítězka světového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková, dále Linda Vojtová, Denisa Dvořáková a slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková a další, které se staly hrdými gratulanty vítězům letošního ročníku SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2016 pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Letošními vítězi, kteří během finálového večera stejně jako jejich souputníci předvedli na molu to nejlepší z italských a amerických módních domů jsou Jana Tvrdíková (15) a Jakub Čeřovský (18) za Českou republiku a Alice Niedelská (17) a Robert Haborák (17) za Slovenskou republiku. Velkým překvapením večera bylo také vyhlášení vítězky za Ukrajinu, kterou se stala Alina Dementieva, jež se do soutěže přihlásila na Slovensku, kde absolvovala i semifinále.

 

  

Nejen vítězky a vítězové, ale všichni finalisté, budou mít možnost navázat na úspěšné kariéry výše jmenovaných topmodelek. Pevně věříme, že postup z krásných prostor Španělského sálu Pražského hradu na světové finále Elite Model Look, které se uskuteční v listopadu, přinese národním vítězům takové možnosti, jako světovým vítězkám posledních ročníků Evě Klímkové či Báře Podzimkové.

  

Finálového večera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2016 se zúčastnili také herečka Jitka Schneiderová, moderátor Leoš Mareš s přítelkyní Monikou Koblížkovou, módní návrhářka Liběna Rochová a další zástupci českého a slovenského módního průmyslu a showbyznysu.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2016 ZE SPOLEČNOSTI MÓDA ČESKÉ MODELKY LINDA VOJTOVÁ EVA KLIMKOVÁ DENISA DVOŘÁKOVÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘI LIBĚNA ROCHOVÁ

Související články

60 let od vzniku Barbie: Prestižní módní panel v USA vzdá 3. června panence hold

Ikonická hračka oslaví významné kulatiny a americký panel CFDA udělí Barbie speciální cenu za přínos módě. Jak se změnila panenka od 60. let minulého století?

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek