dnes je 20.03.2019 a svátek má Světlana

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2016

Přidat na Seznam.cz
Prostory Španělského sálu Pražského hradu zas tak často nehýří všemi barvami. Stane-li se tak, pak už jen ve výjimečném případě.

Překrásné prostory Španělského sálu Pražského hradu se ve středu 31. srpna opět otevřely příznivcům módy, kteří zde v přítomnosti výjimečných hostů a záři barevných světel měli jedinečnou příležitost přihlížet volbě nových objevů pro profesionální svět modelingu, do něhož díky celosvětové soutěži SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK každoročně proniknou i tváře z Čech a Slovenska.


Jste-li skutečným nadšencem pro módu a dostane se vám do rukou takováto pozvánka, veškeré předchozí plány musí jít stranou. 

Jako v předchozích ročnících, i tento rok se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například česká vítězka světového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková, dále Linda Vojtová, Denisa Dvořáková a slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková a další, které se staly hrdými gratulanty vítězům letošního ročníku SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2016 pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Letošními vítězi, kteří během finálového večera stejně jako jejich souputníci předvedli na molu to nejlepší z italských a amerických módních domů jsou Jana Tvrdíková (15) a Jakub Čeřovský (18) za Českou republiku a Alice Niedelská (17) a Robert Haborák (17) za Slovenskou republiku. Velkým překvapením večera bylo také vyhlášení vítězky za Ukrajinu, kterou se stala Alina Dementieva, jež se do soutěže přihlásila na Slovensku, kde absolvovala i semifinále.

 

  

Nejen vítězky a vítězové, ale všichni finalisté, budou mít možnost navázat na úspěšné kariéry výše jmenovaných topmodelek. Pevně věříme, že postup z krásných prostor Španělského sálu Pražského hradu na světové finále Elite Model Look, které se uskuteční v listopadu, přinese národním vítězům takové možnosti, jako světovým vítězkám posledních ročníků Evě Klímkové či Báře Podzimkové.

  

Finálového večera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2016 se zúčastnili také herečka Jitka Schneiderová, moderátor Leoš Mareš s přítelkyní Monikou Koblížkovou, módní návrhářka Liběna Rochová a další zástupci českého a slovenského módního průmyslu a showbyznysu.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2016 ZE SPOLEČNOSTI MÓDA ČESKÉ MODELKY LINDA VOJTOVÁ EVA KLIMKOVÁ DENISA DVOŘÁKOVÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘI LIBĚNA ROCHOVÁ

Související články

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek