dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Sdělení tolerance mezi kulturami najdete v pánské kolekci GmbH pro jaro 2018

Různé kultury i národnosti smíchané v jedné kolekci působí celkem solidně. Estetiku i relevantní pohled na módu přichystali Alexander Huseby a Serhat Isik za značku GmbH.

Vzdání holdu svým otcům a jejich smyslu pro oblékání bylo hlavní pohnutkou designérů značky GmbH. Oba totiž přišli do Evropy jako přistěhovalci s pocitem pýchy, že sem přináší velmi zvláštní způsob oblékání. Tak alespoň hodnotili kolekci a vzpomínku na rodinné počátky v Evropě Huseby a Isik.

To všechno je pak vedlo k rozšíření pánského zboží v rámci košil, vlněných plášťů a kalhot s vysokým pasem či dvojitým záhybem. Barvy a textury inspirovali muži z Blízkého východu a arabského dědictví, prozradil Huseby v zákulisí přehlídky. Množství zlatých a stříbrných detailů klade důraz na lesk, který je s kolekcí jednoznačně spjat.

Tesařský střih džínsů, džínové bundy těsné v pase a široké na ramenou ala motorkářský styl rovněž inspirovali turečtí teenageři svým typickým oblékáním. Kolekce je určitým posláním a sdělením tolerance mezi kulturami.

wwd.com

 

MÓDA PÁNSKÁ MÓDA JARO 2018 GMBH

Související články

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

ELEGANCE 2018 - NÁVRAT DO PRVNÍ REPUBLIKY

Ve dnech 12. – 15. dubna se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 23. ročník výstavy Elegance. Výstava nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek

Jarní kampaň Marc Fisher s Marthou Hunt u moře

Marta Hunt se vrací i v sezóně 2018 do kampaně na obuv značky Marc Fisher. 

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek