dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

SETKÁNÍ VOZŮ PORSCHE 911 V RAKOUSKÉM TYROLSKU

Přidat na Seznam.cz
Impozantní scenérie, spousta koňských sil pod kapotou, elegantní design, řada doprovázejících akcí s vybroušeným stylem a vytříbeným vkusem. Vzrušující týden pro milovníky vozů Porsche v rakouském Tyrolsku startuje už 11. září.
Setkání Porsche 911

Luxusní vozy a luxusní panoramata

Skvostné trasy v Alpách, průsmyky, jedinečné vyhlídky a velkolepé výhledy zpoza volantu i mimo něj, stylové pěší túry. O tom všem je tradiční setkání Porsche vozů v rakouském SPA HOTELU Jagdhof, které se letos koná od 11. do 18. září. Účastníky čeká týden plný divokých jízd po alpských silnicích, proložený návštěvami nejvybranějších horských chat, kulinářských oáz, exkluzivních zábavních míst a obdivuhodných lokací, které nabízejí jenom Alpy.


Zdroj: se svolením Porsche

Výrobci legendární značky Porsche 911 letos připravili čtyři trasy. Všechny začínají v Neustiftu v tyrolském údolí Stubai a vedou mj. přes starou brennerskou silnici, vysokohorskou silnici Silvrettu a další legendární alpské cesty. Pořadatelé opět připravili program, který si užijou účastníci setkání nejen za volantem.

11.9. Příjezd a přivítání účastníků, brífink k trasám a programu.

12.9. Trasa s délkou 240 km, předpokládaná délka jízdy cca 4,5 hodiny.

13.9. Po svých to také nemá chybu: snadná 1½ hodinová túra k oblíbené chatě Isse.

14.9. Trasa s délkou 340 km, předpokládaná délka jízdy cca 4 hodiny 45 minut.

15.9. Druhá nenáročná pěší túra do Stubaiských hor.

16.9. Trasa s délkou 300 km, předpokládaná délka jízdy 5 hodin.

17.9. Trasa s délkou 150 km, předpokládaná délka jízdy 3 hodiny.

18.9. Brunch a odjezd.


Zdroj: se svolením Jagdhof

Relais & Châteaux SPA-HOTEL Jagdhof*****

Unikátní hotel v loveckém stylu se zřetelem na čistotu designu a nadčasovost patří mezi špičkové hotely mezinárodního sdružení Relais & Châteaux. Součástí je prvotřídní wellness areál o rozloze 3 000 m², přírodní zahrada o ploše 5 000 m² a především vynikající kuchyně. Za zmínku stojí i raritně vybavený vinný sklípek a požitková gondola. Hotel leží v Neustiftu v tyrolském údolí Stubai.


Zdroj: se svolením Jagdof

Přidat na Seznam.cz
PORSCHE RAKOUSKO HOTEL JAGDOF HOTEL

Související články

Bulgari London hotel

BULGARI HOTEL LONDON A YINKA ILORI SPOLEČNĚ OSLAVUJÍ 10. VÝROČÍ HOTELU

Londýnský hotel Bulgari v Knightsbridge od září nově spolupracuje s všestranným umělcem a designérem Yinkou Ilori.

Celý článek

Originální Smarthotel Nezvalova Archa vás zve do svých útrob

Přemýšlíte nad výletem? Co třeba Olomouc? V Nezvalově ulici vyrostla unikátní stavba, připomínající bájnou archu. V jejích útrobách se skrývá chytrý hotel, který téměř nepotřebuje personál a cílí na páry. Originální pojetí vás mile překvapí.

Celý článek

V italském stylu. Zažijte čistou přírodu, aktivní vyžití, relax i komfort

Oblíbená turistická destinace v Jižním Tyrolsku má mnohé co nabídnout. V létě si zde užijete horské túry, jízdu na kole, na koni i procházky nedotčenou přírodou. V zimě vás budou lákat Dolomity a místní lyžařská střediska.

Celý článek

Zillertal aktuálně: lanem svázaní lyžaři a fantastické podmínky pro jarní lyžování 

Slunce už vystrkuje růžky a láká ven. Na sjezdovkách v Zillertalu si báječně užijete jaro a lyžování na sluníčku vás tu ohromí jedinečným panoramatem okolních třítisícovek. Sněhově bílé štíty, zářivě modrá obloha a perfektně upravené sjezdovky: na jaře nenajdete dokonalejší lyžařskou dovolenou, než právě v tomto tyrolském údolí.

Celý článek

Lyžařský areál Bad Kleinkirchheim: slunečné okamžiky na sněhu

Zimní fajnšmekři si v regionu Bad Kleinkirchheim rozhodně přijdou na své. Kromě lyžování, snowboardingu, běhu na lyžích, sáňkování, bruslení či výletů na sněžnicích nebo pěšky, si mohou užívat hned ve dvou termálních lázních – Römerbad a St.Kathrein. 

Celý článek

LUXUSNÍ LYŽAŘSKÁ DOVOLENÁ V NEJVÝŠE POLOŽENÉM PĚTIHVĚZDIČKOVÉM HOTELU V ALPÁCH

Máte rádi sníh a zimní sporty a střediska se špičkovou nabídkou sjezdovek? Už se vám omrzely après-ski party na lyžařských chatách a v hlučných barech dole u lanovek? Umíte ocenit skvělou gastronomii, pozorný servis a kvalitní horské wellness? Pak jedině Hochgurgl! Vítejte na vrcholu potěšení z lyžování, obklopeném 21 třítisícovkami v Ötztálských Alpách.

 

Celý článek

Nocleh jako v pohádce

Lákají vás na přespání netradiční místa, stany v korunách stromů nebo vysokohorské chaty nabízející víc než nádherný výhled? Máme pro vás jeden skvělý tip!

Celý článek

Letošní dovolenou si budeme užívat v Česku

Vzhledem k nejisté situaci kolem pandemie a všeobecně omezeným možnostem cestování po světě, bude hodně lidí měnit plány na letní dovolenou. Hranice mnoha států jsou stále uzavřené, letiště výrazně omezila provoz, ne všude fungují hotely nebo stravovací zařízení, proto mnoho rodin  i jednotlivců bude volit dovolenou v České republice.

Celý článek