dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku

Přidat na Seznam.cz
Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

zdroj: pexels.com

Módní trend, který nějakou dobu rozhodně zůstane na výsluní. Řeč je o shackets (shirt, jacket). Pokud jste hádali - něco mezi košilí a bundou je správně. Ideální kousek na jaro proto, že není slabý jako košile, ale zase ani tolik teplý jako bunda. Zlatá střední cesta, se kterou budou chladná rána hned příjemnější.

zdroj: pexels.com

zdroj: stories.com

Károvaný vzor nemusí vládnout jen klasickým flanelovým košilím, a vy se už vůbec nemusíte držet při zemi. Nebojte se kombinovat s vysokými podpatky a šaty. Džíny a bílé basic triko společně s converskami si nechte třeba na víkendovou procházku nebo až půjdete na hřiště s vašimi ratolestmi.

zdroj: zara.com, hm.com, monki.com

Vzhledem k tomu, že si s námi v posledních dnech počasí dost zahrává, tak se nemusíte bát ani tohoto beránka. Jsme přesvědčeni, že bude ještě spousta příležitostí, kdy se bude hodit. Nám se líbí v kombinaci s kabelkou ze stejného materiálu.

zdroj: stroies.com, monki.com, weekday.com

zdroj: @lovisabarkman,@soppisticated, @lovecloth, @styledumonde

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA MÓDA SHACKETS KOŠILE BUNDA INSPIRACE STREET STYLE FASHION TRENDY JAK SE NOSÍ

Související články

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

ALEXMONHART představuje svou podzimní novinku

O české značce ALEXMONHART jsme vám psali již několikrát a stále nás překvapuje svou neutuchající kreativitou a novinkami, se kterými přichází. 

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Vlasy s mokrým efektem jako svěží letní trend

Vlasy s mokrým efektem. Další z letních trendů, které stojí za to vyzkoušet. Máme pro vás několik tipů, jak takového stylingu lehce a rychle docílit.

Celý článek