dnes je 13.06.2021 a svátek má Antonín

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku

Přidat na Seznam.cz
Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

zdroj: pexels.com

Módní trend, který nějakou dobu rozhodně zůstane na výsluní. Řeč je o shackets (shirt, jacket). Pokud jste hádali - něco mezi košilí a bundou je správně. Ideální kousek na jaro proto, že není slabý jako košile, ale zase ani tolik teplý jako bunda. Zlatá střední cesta, se kterou budou chladná rána hned příjemnější.

zdroj: pexels.com

zdroj: stories.com

Károvaný vzor nemusí vládnout jen klasickým flanelovým košilím, a vy se už vůbec nemusíte držet při zemi. Nebojte se kombinovat s vysokými podpatky a šaty. Džíny a bílé basic triko společně s converskami si nechte třeba na víkendovou procházku nebo až půjdete na hřiště s vašimi ratolestmi.

zdroj: zara.com, hm.com, monki.com

Vzhledem k tomu, že si s námi v posledních dnech počasí dost zahrává, tak se nemusíte bát ani tohoto beránka. Jsme přesvědčeni, že bude ještě spousta příležitostí, kdy se bude hodit. Nám se líbí v kombinaci s kabelkou ze stejného materiálu.

zdroj: stroies.com, monki.com, weekday.com

zdroj: @lovisabarkman,@soppisticated, @lovecloth, @styledumonde

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA MÓDA SHACKETS KOŠILE BUNDA INSPIRACE STREET STYLE FASHION TRENDY JAK SE NOSÍ

Související články

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

5 instagramových fitness účtů, které vám pomůžou udržet se v kondici

Také jste přišli na to, že udržet se v dobré náladě a kondici zvládnete i doma? Nebo se některý den hned po tom, co vstanete z postele, toužíte protáhnout?

Celý článek

Dior vítá léto spuštěním své nové plážové kolekce

Teplé počasí evokuje pocit léta a dovolené. Kolekce s názvem Dioriviera pro léto 2021 myslí na všechny milovníky plážové pohody.

Celý článek

Příprava šatníku na léto

Rok uběhl jako voda a o slovo se opět začíná hlásit teplé počasí. Nastal čas otevřít skříně a zjistit, jestli vám v nich nechybí základní kousky jako kraťasy, tílka nebo plavky.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Anja Rubik na letní vlně v kolekci plavek značky Zara

Plážová sezóna je tu a Zara nabízí spoustu trendy stylů a vzorů pro léto 2021. Tentokrát je představila na polské modelce Anje Rubik, které zanedlouho oslaví 38. narozeniny.

Celý článek

Kolekce plavek a šatů spojená se sebeláskou a pozitivním pohledem na své tělo

To, jak nás hodnotí druzí, ovlivňuje i náš pohled na sebe samu. „Body positivity“ neboli pozitivní pohled na sebe a své tělo je velmi důležité, často však ženami nepřijatelné. Pojďme to letos v létě změnit, mít se ráda na tisíc procent, a to i přes veškeré „nedostatky“, které na sobě vidíme.

Celý článek