dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

SHOP ProTibet - Nadělte si dárky a pomáhejte v Himálaji

Přidat na Seznam.cz
Že Vám to k sobě moc nesedí? Nezisková organizace MOST ProTibet pomáhá tibetským dětem, seniorům, mnichům i mniškám v indickém Himálaji již více jak 15 let a jednou z forem, jak se můžete zapojit i Vy, je nadělit si letos vánoční dárky právě z Indie.

Originální módní doplňky, elegantní i tradiční šperky, či voňavé čaje potěší každou maminku, manželku či sestru. Vonné tyčinky doma navodí příjemnou atmosféru, ručně vyráběné dekorace, ať už z kovů či dřeva ozdobí interiér a teplé vlněné šály či ponožky vyráběné vysoko v horách ve Spiti Vám vykouzlí to pravé zimní potěšení. Vyberte si na www.shop.protibet.cz.

TSAMPA – Energie z Himálaje

Rádi ochutnáváte nová jídla? A čím exotičtější, tím lepší? Vyzkoušejte tsampu. Pražený a mletý bio ječmen podle pradávné himálajské receptury dodá spoustu živin, vitamínů, minerálů a vlákniny kamkoliv jej přimícháte. Ranní kaše s ovocem, dopolední smoothie, energetické kuličky na svačinu či zeleninové placky na večeři, fantazii se meze nekladou. Tsampu už nemusíte tepelně upravovat, má nízký glykemický index a k pocitu nasycení jí stačí sníst velmi málo. Vyzkoušejte i zdravé nepečené tsampa cukroví – recepty najdete www.protibet.cz/tsampa

A nakonec malá pozvánka. 20.12. - 22.12.2019 si můžete Vánoční dárek z SHOPu ProTibet vybrat na dobročinném prodejním víkendu v Arkádách Pankrác. Potěšte své blízké a pomáhejte zároveň. Dobrých skutků totiž není nikdy dost.

Přidat na Seznam.cz
PRO TIBET TSAMPA DÁRKY VÁNOCE NADACE O.P.S. MOST

Související články

Top 5 nejkrásnějších šatů českých princezen

Vánoce jsou svátky klidu a pohody a málokdo z nás si je dokáže představit bez tradičních českých vánočních pohádek, jejichž rozměr by mohl být i světovým unikátem. Zaměřili jsme se tedy právě na české pohádky a zmapovali pro vás nejkrásnější šaty českých princezen.

Celý článek

10 vánočních pohádek a filmů, o kterých jste nevěděli všechno

Věděli jste, že princ Pavel Trávníček v nejoblíbenější vánoční pohádce Tři oříšky musel být kvůli svému moravskému přízvuku předabován? Nebo že představitelka Jasněnky skončila po souboji s čarodějnicí Helenou Růžičkovou s přeraženou čelistí a otřesem mozku? Pronikněte s námi do zákulisí českých pohádek.

Celý článek

Vánoční fejeton

Všechen tento zmatek začal nakupováním dárků, pečením cukroví pro všechny, které znáte i neznáte. Když pak zbýval týden do Vánoc, začala jsem být nervózní. Čekal mě předvánoční úklid a já nevěděla co dřív. 

Celý článek

Jak stylově nazdobit vánoční stromeček

Dozdobit perníčky, uklidit dům a připravit se na Vánoce. Ale co stromeček? Jak ho správně nazdobit a jaké jsou trendy? Máte rádi barvy, přírodní prvky nebo spíše nic přehnaného? Pojďte se s námi podívat na 6 různých stylů.

Celý článek

Vánoce ve znamení pomoci

Vánoce jsou ideálním obdobím na to, abychom se alespoň na chvilku zastavili a věnovali svůj čas sobě a rodině. Ovšem je mezi námi spousta těch, kteří by si to moc přáli, ale buď už rodinu nemají nebo s ní bohužel nemohou být.

Celý článek

Jak netradičně pojmout štědrovečerní večeři

Vánoce bez kapra? Pro někoho je to špatný vtip, pro jiného vítaná změna. Bramborového salátu se vzdáváme jen těžko. Nespoléhejte se na řízek, co třeba losos, candát nebo vegetariánské menu?

Celý článek

Svíčka jako skvělý vánoční dárek a designový prvek na každou příležitost

Svíčky jsou krásným designovým prvkem, zvláště pak v čase Vánoc. Hodí se i při jiných příležitostech a jen na vás, které zvolíte. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si moderně zpříjemnit prostředí pomocí svíček.

Celý článek

Chystáte se péct vánoční cukroví? Co to zkusit zdravě

Dobrých receptů není nikdy dost, a o vánočních svátcích to platí dvojnásob. Jaké jsou vaše nejoblíbenější? Tradiční linecké, sladké perníčky, vanilkové rohlíčky nebo včelí úly? Vybrali jsme pro vás několik z nich, tak nasaďte zástěru a jdeme na to.

Celý článek