dnes je 01.06.2020 a svátek má Laura

Showroom originálního módního obchodu Minimalista

Přidat na Seznam.cz
Módní obchod Minimalista představil ve svém novém showroomu aktuální kolekci, kterou přišly obdivovat i herečky Andrea Růžičková a Marika Šoposká.

Minimalista je místem pro všechny, kteří v módě vyhledávají jednoduchost, kvalitu a osobitost.

Tvorba Minimalisty přináší vysoce kvalitní módu v podobě oděvů a jejich doplňků, ve které se snoubí jednoduchost a ženskost. Herečku a fotografku Andreu Růžičkovou zaujala kolekce na módním festivalu, kde se Minimalista prezentoval. „U Minimalisty jsem svému muži koupila peněženku a pak mi přišla pozvánka na otevření showroomu, a to jsem nemohla odmítnout, protože už tehdy mě zaujalo mnohem více věcí a navíc moc ráda podporuji udržitelnou módu,“ usmívá se Andrea Růžičková.

„Mám ráda jednoduché, jednobarevné modely a propracované detaily, které skvěle podtrhnou ženskou linii,“ doplňuje známá herečka a fotografka. „Showroom Minimalista je kouzelný. Je to příjemné místo, kde si v klidu u kávy vyberete. Já jsem se zamilovala do kožených kabelek. Jednu už mám doma a jsem si jistá, že ji budu věrně nosit po mnoho let a že čím bude starší, tím bude krásnější. Majitelka Martina si osobně vybírá značky od designérů, kterým záleží na ekologii, a to je mi velmi blízké, to chci podporovat,“ říká herečka Marika Šoposká.

Obchod se zakládá na myšlence, že v jednoduchosti je skutečná síla a že minimalismus je víc než aktuální trend. Že lze k módě a oblékání přistupovat s respektem k životnímu prostředí a k lidem, kteří nápady designérů vlastníma rukama přivádějí k životu. Proto v obchodě Minimalista najdete značky, kterým záleží na co největší udržitelnosti a ekologičnosti výroby a které do současného světa rychlé módy přinášejí kvalitu a dlouhodobou hodnotu. Minimalista je místem pro všechny, kteří v módě vyhledávají jednoduchost, kvalitu a osobitost. Zakladatelkou a duší obchodu je Martina Strnadová, která pro zákazníky vyhledává designéry vytvářející věci sofistikované, někdy na první pohled nezvyklé, ale přesto srozumitelné a lehce nositelné, jindy zdánlivě obyčejné, ale propracované a důvtipné v detailu. Věci, které dají vyniknout osobnosti nositelky a které vydrží mnohem déle než jednu sezónu. Téměř u všech modelů převládá jednobarevnost. Tím vším si Minimalista vytváří jedinečnou identitu.

„Chceme z obchodu Minimalista vytvořit místo, kam se budou zákazníci rádi vracet a kde je nakupování příjemným zážitkem. Prvotřídní zákaznický servis je pro nás prioritou, vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc,“ říká Martina Strnadová.

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD ANDREA RŮŽIČKOVÁ MINIMALISMUS #moda DÁMSKÁ KABELKA

Související články

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Oblečení plné oblíbené vůně i neuvěřitelná síla páry

Jednou rukou během několika vteřin zvládnete zničit až 99,9 % bakterií, a ještě své prádlo provonět svým oblíbeným parfémem.

Celý článek

Designová skleněná lízátka, která nekazí zuby, ocení zejména maminky, říká jejich autorka Kateřina Macháčková

Co by to bylo za život, kdybychom si občas nemohli zamlsat. Nejenom cukrová, pečená nebo skleněná lízátka jsou tím, čím se Mgr. Kateřina Macháčková se svou značkou Šumavská skleněnka již třetím rokem zabývá. Připravili jsme pro vás rozhovor se ženou, která dělá cukroví krásnější a zdravější.

Celý článek

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

Celý článek

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

Celý článek

Jaro volá po novém klobouku, pojďte se inspirovat!

Do jarních dnů s novou pokrývkou hlavy. Značka TONAK přináší limitovanou kolekci, která je pro slunečné dny jako stvořená, a navíc opět v BOHO stylu.

Celý článek

Roušky jako byznys aneb zbláznili jste se?

Že je dnešní situace nelehká, o tom není pochyb. V množství informací ohledně COVID-19 nám nezbývá než důvěřovat vládě a odborníkům. Hlavně bychom se měli pokusit neztěžovat situaci profesionálům, kteří jsou tomuto virovému onemocnění vystaveni nejvíce a jsou na ně kladeny největší nároky, tedy lékařům, zdravotníkům a vědcům.

Celý článek