dnes je 21.10.2019 a svátek má Brigita

Showroom originálního módního obchodu Minimalista

Přidat na Seznam.cz
Módní obchod Minimalista představil ve svém novém showroomu aktuální kolekci, kterou přišly obdivovat i herečky Andrea Růžičková a Marika Šoposká.

Minimalista je místem pro všechny, kteří v módě vyhledávají jednoduchost, kvalitu a osobitost.

Tvorba Minimalisty přináší vysoce kvalitní módu v podobě oděvů a jejich doplňků, ve které se snoubí jednoduchost a ženskost. Herečku a fotografku Andreu Růžičkovou zaujala kolekce na módním festivalu, kde se Minimalista prezentoval. „U Minimalisty jsem svému muži koupila peněženku a pak mi přišla pozvánka na otevření showroomu, a to jsem nemohla odmítnout, protože už tehdy mě zaujalo mnohem více věcí a navíc moc ráda podporuji udržitelnou módu,“ usmívá se Andrea Růžičková.

„Mám ráda jednoduché, jednobarevné modely a propracované detaily, které skvěle podtrhnou ženskou linii,“ doplňuje známá herečka a fotografka. „Showroom Minimalista je kouzelný. Je to příjemné místo, kde si v klidu u kávy vyberete. Já jsem se zamilovala do kožených kabelek. Jednu už mám doma a jsem si jistá, že ji budu věrně nosit po mnoho let a že čím bude starší, tím bude krásnější. Majitelka Martina si osobně vybírá značky od designérů, kterým záleží na ekologii, a to je mi velmi blízké, to chci podporovat,“ říká herečka Marika Šoposká.

Obchod se zakládá na myšlence, že v jednoduchosti je skutečná síla a že minimalismus je víc než aktuální trend. Že lze k módě a oblékání přistupovat s respektem k životnímu prostředí a k lidem, kteří nápady designérů vlastníma rukama přivádějí k životu. Proto v obchodě Minimalista najdete značky, kterým záleží na co největší udržitelnosti a ekologičnosti výroby a které do současného světa rychlé módy přinášejí kvalitu a dlouhodobou hodnotu. Minimalista je místem pro všechny, kteří v módě vyhledávají jednoduchost, kvalitu a osobitost. Zakladatelkou a duší obchodu je Martina Strnadová, která pro zákazníky vyhledává designéry vytvářející věci sofistikované, někdy na první pohled nezvyklé, ale přesto srozumitelné a lehce nositelné, jindy zdánlivě obyčejné, ale propracované a důvtipné v detailu. Věci, které dají vyniknout osobnosti nositelky a které vydrží mnohem déle než jednu sezónu. Téměř u všech modelů převládá jednobarevnost. Tím vším si Minimalista vytváří jedinečnou identitu.

„Chceme z obchodu Minimalista vytvořit místo, kam se budou zákazníci rádi vracet a kde je nakupování příjemným zážitkem. Prvotřídní zákaznický servis je pro nás prioritou, vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc,“ říká Martina Strnadová.

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD ANDREA RŮŽIČKOVÁ MINIMALISMUS #moda DÁMSKÁ KABELKA

Související články

Těchto osm výrobců textilu šetří svět

Klimatická krize už není tématem, které by firmy přehlížely. Veškeré životní aspekty a úsilí o udržitelnost jsou hlavním programem a my si teď představíme osm společností, které snižují svou uhlíkovou stopu.

Celý článek

Rozhovor s Petrou Hušpauerovou z Appart Label

Jestli hledáte pohodlné oblečení, které nebudete nikdy chtít svléct a zároveň v něm budete vypadat fantasticky, seznamte se s malou českou značkou Appart Label. Šijí krásné, minimalismem inspirované oblečení z teplákoviny. Víc se dozvíte v rozhovoru s designérkou Petrou Hušpauerovou.

Celý článek

Eva Samková podpořila svou nahotou boj za udržitelnou módu

Upozornit na závažnost ekologických dopadů módního průmyslu se rozhodla česká návrhářka Iva Burkertová, která stojí za značkou Odivi a jejich poměrně šokující přehlídky v rámci MBPFW. Ukázala nám, jak si představuje 100% udržitelnou módu. Že žádnou kolekci není třeba šít a poslala své modely na molo nahé.

Celý článek

Soutěž o Knihu Prima mazlíček

Jste-li milovníky čtyřnohých mazlíčků a máte pocit, že i psí život může být naplněný a šťastný, bude tato kniha tím pravým ořechovým právě pro vás. Dnes ji navíc můžete společně s naším magazínem vyhrát.

Celý článek

Sofistikované stolování podle módního domu Carolina Herrera

Debutová kolekce jídelního setu inspirovaná cestováním spojuje magazín Cabana zabývající se interiéry a módní dům Carolina Herrera. Výsledek tvoří elegantní i eklektické stolování.

Celý článek

Přehlídka Gucci a neposlušná modelka

Kreativní ředitel renomované značky Gucci Alessandro Michele otevřel přehlídku v rámci milánského fashion weeku velice výrazně a zapamatovatelně. Možná si tuto přehlídku budeme pamatovat spíše kvůli odvážné modelce, která se rozhodla projevit svůj názor a její čin možná strhl větší rozvíření a diskuzi než skvěle připravená přehlídka.

Celý článek

Progresivní české a slovenské oděvní značky

Vybrali jsme pro vás tři nejzajímavější české značky, které se specializují na street módu. Pojďte se s námi podrobně podívat na oblečení od My Dear Clothing, Wolfgang a Dear Friends.

Celý článek
archiv Merceds-Benz Prague Fashion Week, Foto: Maria Sutter

Odivi a Adam Kost na Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Dva návrháři, Iva Burketová se značkou Odivi a Adam Kost, nám ukázali, co si představují pod pojmem udržitelná móda. A Odivi nám vytřelo zrak tím, že poslalo téměř všechny své modelky a modely na molo úplně nahé. 

Celý článek