dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

Sí, Italy aneb objevte kouzlo slunečného Toskánska

Přidat na Seznam.cz
Kraj plný gastronomických skvostů a architektury, kde na každém rohu voní olivové háje, vinohrady a výborné pokrmy. Sí, Italy je cestovatelský projekt, který svým zákazníkům ukazuje krásy vřelého Toskánska.

Přemýšlíte nad báječnou dovolenou plnou zážitků? Unavuje vás tohle počasí bez teplého slunce? Tak zvolte Toskánsko. Přinášíme vám skvělé zážitkové pobyty i mnohem více. Jdete do toho s námi? Sí!

Klasickou cestovku nečekejte

Asi už tušíte, že se nejedná o klasickou cestovku. Sí, Italy opravdu myslí na vše, a díky tomu si můžete naplno užít svou dovolenou a všechen stres a starosti nechat doma. Individuální a srdečný přístup majitelky je třešničkou na dortu tohoto krásného zážitku.

Na co se můžete těšit

Na vlastní kůži můžete okusit Itálii a vybrat si pobyty šité na míru. V ceně balíčku je vždy ubytování ve vilách, rodinných farmách, historických sídlech a spousta dalších. Plánujete nezapomenutelný výlet, svatbu, teambuilding nebo romantiku ve dvou? Zde si každý najde to své.

Zážitkové pobyty

Nádherné pobyty plné krásných momentů a gurmánských zážitků. Zvolit si můžete z velké nabídky od dechberoucího potápění, kurzů focení a vaření, cyklistických výletů, po jazykové kurzy a mnoho dalších. 

Můžete si vybrat v průběhu celého roku z několika možností. Je libo gurmánský pobyt u Italů nebo grilovačka pod toskánským sluncem? Chcete zažít pravou toskánskou svatbu, supergurmánské chutě, ochutnávku těch nejlepších vín nebo vyučování italštiny pod toskánským nebem? To vše a mnohem více nabízí tento projekt.


@si_toskansko

Toužíte si přečíst více?

O tomto kouzelném kraji jsme vám už dříve napsali v šestidílném vyprávění pod názvem Móda na cestách v Toskánsku.

Sladká škola pečení s Luciou Gažovou 18 - 22.4.2020 

 


@lulusbakery.sk

 

Sí, Italy: Instagram

Přidat na Seznam.cz
TOSKÁNSKO SI_TOSKANSKO KAM VYRAZIT DOVOLENÁ DOVOLENÁ U MOŘE ITÁLIE

Související články

Den Haag: elegantní metropole

Když se řekne Holandsko, každý si hned vybaví Amsterdam, hlavní město zábavy, muzeí a hříchu. Ale co Den Haag? Třetí největší nizozemské město a zároveň srdce politiky.

Celý článek

Nejkrásnější kostýmy z Felliniho filmů

Jeden z nejslavnějších režisérů všech dob, držitel pěti Oscarů, italský rodák Federico Fellini, by 20. ledna 2020 oslavil své sté narozeniny. Pojďme si připomenout nejkrásnější šaty, které se objevily v jeho filmech.

Celý článek

Must have tohoto léta: Plavky s vysokým pasem

Jestli jste stále nenašla plavky, které by vám přesně padly, tak pro vás máme několik tipů na střih, který musíte rozhodně vyzkoušet. Tohle léto bude patřit vám!

Celý článek

Samoopalovací přípravky pro krásné opálení

Počasí nám stále nepřeje, ale nebudeme zoufat, protože ono se to brzo zlomí, a abychom byly dokonale připravené na sezónu sukní a letních šatiček, pomůžeme si prozatím těmi nejlepšími samoopalovacími přípravky. 

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den šestý

Tohle ráno bylo opravdu lenivé a pozvolné... Vždyť už jsme toho za necelý ten týden hodně procestovali, poznali, nafotili a snědli...

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku- den pátý

Dnešní plány začaly už od samého rána. Na osmou hodinu jsme byli pozváni na snídani do nejbližší vesničky od našich hostitelů Zdenky a Martina z cestovky Si Toskánsko. 

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den čtvrtý

Dneska jsme si dali se vstáváním pěkně na čas. Venku sice svítilo sluníčko, ale my jsme neměli kam spěchat. Přeci jen jsme na pracovní DOVOLENÉ a spoustu "práce" jsme už zvládli, dost toho viděli a nafotili. Vlastně největší dilema tohoto rána bylo, co si dáme k snídani.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den třetí

I dnešek si zasloužil výbornou a vydatnou snídani, a i když se dnes z pelíšku lezlo ještě hůř než včera, těšení na dnešní nemalé plány bylo silnější, a tak jsme se kolem půl deváté slezli v kuchyni.

Celý článek