dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Šijete si sama doma? Tohle se vám bude hodit!

Pro zručné a odvážné ženy, které si své oblečení šijí samy, nebo šijí svým dětem, či rády kupované oblečení ozvláštňují, přinášíme pár tipů, čím posílit svou šicí výbavu.

Stylová zlepšení

Kdo tvrdí, že si rovnou musíte ušít celý šatník? Na to byste potřebovala spoustu času a hlavně také hodně zkušeností. Pokud máte ráda oblečení, v němž nikoho druhého na ulici nepotkáte, bohatě vám stačí běžně dostupné kousky trochu poupravit - triko olemovat barevnou nití, šaty doplnit krajkou nebo svému novému bomberu změnit náplety. Nic z toho nemusíte složitě vymýšlet, hotové lemovky, náplety i krajky se již dají koupit. Stačí si vybrat ten produkt, který se vám nejvíce líbí. A zmiňované drobné úpravy svedete hravě i bez šicího stroje, jen si vyžádají více pečlivosti, trpělivosti a času.

Nevyhazujte, opravujte

I přesto, že ceny oblečení v běžných řetězcích nejsou zase tak nízké, jeho kvalita dost často zaostává. Proto se běžně stává, že se vám rozpárají legíny nebo rozjede zip u bundy. Uznáváme, opravit zip si žádá trochu zkušeností a šikovné ruce, nikdo se vám ale nevysměje, koupíte-li si nový (třeba barevně kontrastní) a zanesete bundu na opravu švadleně. Přišít zpět upadnutý knoflík nebo zašít rozpáraný šev už zase zvládnete sama i bez šicího stroje. Nabídka textilní galanterie se rozpíná čím dál tím víc, proto není problém, sehnat jakoukoli maličkost, na kterou si dokážete vzpomenout. Stačí se nebát a brzy možná budete nejen opravovat ale i šít...

sew4home.com ; prima-obchod.cz

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD TEXTILNÍ GALANTERIE ŠITÍ TIPY PRIMA-OBCHOD.CZ

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek