dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

Šijete si sama doma? Tohle se vám bude hodit!

Pro zručné a odvážné ženy, které si své oblečení šijí samy, nebo šijí svým dětem, či rády kupované oblečení ozvláštňují, přinášíme pár tipů, čím posílit svou šicí výbavu.

Stylová zlepšení

Kdo tvrdí, že si rovnou musíte ušít celý šatník? Na to byste potřebovala spoustu času a hlavně také hodně zkušeností. Pokud máte ráda oblečení, v němž nikoho druhého na ulici nepotkáte, bohatě vám stačí běžně dostupné kousky trochu poupravit - triko olemovat barevnou nití, šaty doplnit krajkou nebo svému novému bomberu změnit náplety. Nic z toho nemusíte složitě vymýšlet, hotové lemovky, náplety i krajky se již dají koupit. Stačí si vybrat ten produkt, který se vám nejvíce líbí. A zmiňované drobné úpravy svedete hravě i bez šicího stroje, jen si vyžádají více pečlivosti, trpělivosti a času.

Nevyhazujte, opravujte

I přesto, že ceny oblečení v běžných řetězcích nejsou zase tak nízké, jeho kvalita dost často zaostává. Proto se běžně stává, že se vám rozpárají legíny nebo rozjede zip u bundy. Uznáváme, opravit zip si žádá trochu zkušeností a šikovné ruce, nikdo se vám ale nevysměje, koupíte-li si nový (třeba barevně kontrastní) a zanesete bundu na opravu švadleně. Přišít zpět upadnutý knoflík nebo zašít rozpáraný šev už zase zvládnete sama i bez šicího stroje. Nabídka textilní galanterie se rozpíná čím dál tím víc, proto není problém, sehnat jakoukoli maličkost, na kterou si dokážete vzpomenout. Stačí se nebát a brzy možná budete nejen opravovat ale i šít...

sew4home.com ; prima-obchod.cz

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD TEXTILNÍ GALANTERIE ŠITÍ TIPY PRIMA-OBCHOD.CZ

Související články

Vzdušná a ženská podzimní kolekce v podání Michaela Kováčika

Lehkost, vzdušnost a ženskost. To jsou fáze, které provázely módní přehlídku Michaela Kováčika.

Celý článek

Sportujte ve skvěle padnoucím prádle!

V pondělí na jógu, v pátek po práci běhat, o víkendu kolo nebo pěší výlet. Je tohle také váš cvičební itinerář? Pak budete dozajisté potřebovat kvalitní sportovní podprsenku, aby bylo při aktivitách o vaše vnady dobře postaráno.

Celý článek

Třídění odpadu je jednodušší, než se zdá

Doba přeje všem ekologicky smýšlejícím, třídění odpadu není nic složitého či snad nedostupného.

Celý článek

C&A vyslyšelo přání Evropy – spouští e-shop

Oblíbený řetězec s dostupnou módou pro ženy, muže i děti spustil na území Evropy jednotný e-shop.

Celý článek

Dresscode: Business formal attire

Víte, jaký je nejvhodnější oděv na důležitou schůzku s klienty nebo na pracovní pohovor? Máme pro vás několik tipů, co obléct a čemu se vyvarovat.

Celý článek

Zapomeňte na mastící se vlasy

S mastnými vlasy není potřeba se smířit. Můžete je změnit. Správná péče totiž dokáže zázraky.

Celý článek

Cindy Crawford v jarní kampani Reserved

Supermodelka Cindy Crawford se na jaře 2018 ukazuje v kampani mladistvého řetězce Reserved. 

Celý článek

Answear posílá do světa kolekci WILD NATURE včetně klipu

Internetový obchod Answear se dostal zase o krok dál, když svou kolekci WILD NATURE nafotil v Izraeli. Promítá v ní vlastní vizi westernu. 

Celý článek