dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Šijete si sama doma? Tohle se vám bude hodit!

Pro zručné a odvážné ženy, které si své oblečení šijí samy, nebo šijí svým dětem, či rády kupované oblečení ozvláštňují, přinášíme pár tipů, čím posílit svou šicí výbavu.

Stylová zlepšení

Kdo tvrdí, že si rovnou musíte ušít celý šatník? Na to byste potřebovala spoustu času a hlavně také hodně zkušeností. Pokud máte ráda oblečení, v němž nikoho druhého na ulici nepotkáte, bohatě vám stačí běžně dostupné kousky trochu poupravit - triko olemovat barevnou nití, šaty doplnit krajkou nebo svému novému bomberu změnit náplety. Nic z toho nemusíte složitě vymýšlet, hotové lemovky, náplety i krajky se již dají koupit. Stačí si vybrat ten produkt, který se vám nejvíce líbí. A zmiňované drobné úpravy svedete hravě i bez šicího stroje, jen si vyžádají více pečlivosti, trpělivosti a času.

Nevyhazujte, opravujte

I přesto, že ceny oblečení v běžných řetězcích nejsou zase tak nízké, jeho kvalita dost často zaostává. Proto se běžně stává, že se vám rozpárají legíny nebo rozjede zip u bundy. Uznáváme, opravit zip si žádá trochu zkušeností a šikovné ruce, nikdo se vám ale nevysměje, koupíte-li si nový (třeba barevně kontrastní) a zanesete bundu na opravu švadleně. Přišít zpět upadnutý knoflík nebo zašít rozpáraný šev už zase zvládnete sama i bez šicího stroje. Nabídka textilní galanterie se rozpíná čím dál tím víc, proto není problém, sehnat jakoukoli maličkost, na kterou si dokážete vzpomenout. Stačí se nebát a brzy možná budete nejen opravovat ale i šít...

sew4home.com ; prima-obchod.cz

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD TEXTILNÍ GALANTERIE ŠITÍ TIPY PRIMA-OBCHOD.CZ

Související články

Vánoční atmosféru vám do kuchyně vnese kolekce Winter Bakery

Užijte si nejkrásnější svátky roku v hřejivém prostředí svého domova a doplňte ho kousky z kolekce Winter Bakery.

Celý článek

Co darovat přítelkyni, kamarádce, mamince nebo babičce?

Potěšte všechny ženy, které máte na vánočním seznamu, správným dárkem, který se jim bude hodit a líbit.

Celý článek

Pro vánoční dárky do IGY

Nové IGY postupně otevírá zbývající obchody a dává vám tak jedinečnou příležitost nakoupit všechny své vánoční dárky v moderním prostředí, a k tomu třeba ještě vyhrát mIGYlion! 

Celý článek

Potěšte pod stromečkem ručně vyrobeným mýdlem

Doma ručně vyrobené mýdlo můžete darovat členům rodiny, kamarádům i kolegům v práci. A přitom každý dostane originál. 

Celý článek

Vánoční dárky podle českých a slovenských designérů

Do tisícovky s přehledem seženete originální designový kousek z rukou českých návrhářů. Pojďte se s námi inspirovat tím, co by vás nebo vaše blízké mohlo pod stromečkem zaujmout.

Celý článek

Nejlepší vánoční sada pro muže pod stromeček

Těžko sháníte trenýrky i ponožky takové, aby si spolu rozuměly? Jack &Jones to vyřešil za vás! V jedné sadě darujete boxerky a dva páry ponožek. To všechno vánočně laděné.

Celý článek

Čistěte si zuby klackem - má to smysl!

Kupujete čím dál tím promyšlenější kartáčky se spoustou štětin a barev a pak zjistíte, že ti největší frajeři si už nějakou tu chvíli čistí zuby klacíkem. No vážně. My víme proč!

Celý článek

Stylové Vánoce? Tyto tři dárky vám je zařídí

Sníte o tom, že své partnerce, sestře nebo kamarádce uděláte pořádně stylového Ježíška? Máme tři tipy, se kterými to bude hračka!

Celý článek