dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Přidat na Seznam.cz
Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Neutrální barvy

Krásná herečka je často fotografovaná ve stejných barvách oblečení. Neutrální tóny se prolínají dlouhodobě v jejím šatníku. Málokdy zvolí jiné barvy, natož něco pestře barevného. Své elegantní, ale pohodlné modely doplňuje designovými kabelkami a brýlemi v černé, červené nebo bílé barvě. Angelina si oblíbila nenápadné barvy outfitů, aby nebyla příliš výrazná a mohla si tak užívat normální život, včetně návštěv obchodů, restaurací i pracovní schůzky. Oblečení ji hned neprozradí.

Maminka i humanitní pracovnice

Proslulá krása herečky vyniká dokonale v neutrálních tónech oblečení. I na červený koberec a oficiální akce volí tělové odstíny obohacené flitry nebo kamínky pro slavnostní příležitost. Angelina je také zaneprázdněnou matkou a její praktické šik modely jsou lehce upravené šikovným krejčím tak, aby byly elegantní, ale i nositelné. Herečka je i humanitní aktivistkou, a tudíž potřebuje vypadat kdykoliv reprezentativně a sebejistě.  

Sofistikovaný styl

Angelina patří mezi hvězdy, které dobře znají samy sebe. Dlouhodobě se obléká ve stejném stylu. Přesně ten jí sluší. Neutrální barvy jí pomáhají udržet si sofistikovaný pracovní šatník, který lze lehce doplnit výraznějším doplňkem. Tělové barvy totiž mohou vypadat nudně na ramínku v obchodě, ale v praxi fungují dokonale. Ve svých 43 letech je herečka elegantní stylovou ikonou.

Zdroj: popsugar.co.uk, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁMÓDA ZE SPOLEČNOSTI ANGELINA JOLIE STYL NEUTRÁLNÍ BARVY NEUTRALS BÉŽOVÁ TĚLOVÁ

Související články

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Co by znamenal Brexit pro český módní průmysl?

S neustále přibližujícím se a oddalujícím se termínem Brexitu vyvstávají otázky ve smyslu, co se vlastně stane? Jaké změny by to znamenalo pro českou módu? 

 

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek