dnes je 28.02.2020 a svátek má Lumír

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Přidat na Seznam.cz
Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Neutrální barvy

Krásná herečka je často fotografovaná ve stejných barvách oblečení. Neutrální tóny se prolínají dlouhodobě v jejím šatníku. Málokdy zvolí jiné barvy, natož něco pestře barevného. Své elegantní, ale pohodlné modely doplňuje designovými kabelkami a brýlemi v černé, červené nebo bílé barvě. Angelina si oblíbila nenápadné barvy outfitů, aby nebyla příliš výrazná a mohla si tak užívat normální život, včetně návštěv obchodů, restaurací i pracovní schůzky. Oblečení ji hned neprozradí.

Maminka i humanitní pracovnice

Proslulá krása herečky vyniká dokonale v neutrálních tónech oblečení. I na červený koberec a oficiální akce volí tělové odstíny obohacené flitry nebo kamínky pro slavnostní příležitost. Angelina je také zaneprázdněnou matkou a její praktické šik modely jsou lehce upravené šikovným krejčím tak, aby byly elegantní, ale i nositelné. Herečka je i humanitní aktivistkou, a tudíž potřebuje vypadat kdykoliv reprezentativně a sebejistě.  

Sofistikovaný styl

Angelina patří mezi hvězdy, které dobře znají samy sebe. Dlouhodobě se obléká ve stejném stylu. Přesně ten jí sluší. Neutrální barvy jí pomáhají udržet si sofistikovaný pracovní šatník, který lze lehce doplnit výraznějším doplňkem. Tělové barvy totiž mohou vypadat nudně na ramínku v obchodě, ale v praxi fungují dokonale. Ve svých 43 letech je herečka elegantní stylovou ikonou.

Zdroj: popsugar.co.uk, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁMÓDA ZE SPOLEČNOSTI ANGELINA JOLIE STYL NEUTRÁLNÍ BARVY NEUTRALS BÉŽOVÁ TĚLOVÁ

Související články

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Proč nakupovat v second handech

Jsou lidé, kteří by nikdy do sekáče ani nevkročili a existují také ti, kteří těmito obchody žijí. To, že máte rádi módu ještě neznamená, že musíte neustále utrácet spoustu peněz a pořizovat si nejnovější kousky. 

Celý článek

Svobodná procházka měsíční krajinou s novou kolekcí H&M Studio

Obchodní řetězec H&M vlétl do jarní sezóny s odvážnou kolekcí pyšnící se energií, barevností i svobodným duchem. Nechybí inspirace měsíční krajinou i uvolněnou surf kulturou.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Značka Victoriano dává vyniknout pravým gentlemanům

Módní značka Victoriano přináší výrobu pánských oděvů na míru. Můžete si tak být naprosto jistí, že každý opravdový gentleman zde najde to, co hledá! Letos poprvé se navíc mohou i dámy těšit na svou kolekci.  

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek