dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Neutrální barvy

Krásná herečka je často fotografovaná ve stejných barvách oblečení. Neutrální tóny se prolínají dlouhodobě v jejím šatníku. Málokdy zvolí jiné barvy, natož něco pestře barevného. Své elegantní, ale pohodlné modely doplňuje designovými kabelkami a brýlemi v černé, červené nebo bílé barvě. Angelina si oblíbila nenápadné barvy outfitů, aby nebyla příliš výrazná a mohla si tak užívat normální život, včetně návštěv obchodů, restaurací i pracovní schůzky. Oblečení ji hned neprozradí.

Maminka i humanitní pracovnice

Proslulá krása herečky vyniká dokonale v neutrálních tónech oblečení. I na červený koberec a oficiální akce volí tělové odstíny obohacené flitry nebo kamínky pro slavnostní příležitost. Angelina je také zaneprázdněnou matkou a její praktické šik modely jsou lehce upravené šikovným krejčím tak, aby byly elegantní, ale i nositelné. Herečka je i humanitní aktivistkou, a tudíž potřebuje vypadat kdykoliv reprezentativně a sebejistě.  

Sofistikovaný styl

Angelina patří mezi hvězdy, které dobře znají samy sebe. Dlouhodobě se obléká ve stejném stylu. Přesně ten jí sluší. Neutrální barvy jí pomáhají udržet si sofistikovaný pracovní šatník, který lze lehce doplnit výraznějším doplňkem. Tělové barvy totiž mohou vypadat nudně na ramínku v obchodě, ale v praxi fungují dokonale. Ve svých 43 letech je herečka elegantní stylovou ikonou.

Zdroj: popsugar.co.uk, pinterest.com

MÓDA DÁMSKÁMÓDA ZE SPOLEČNOSTI ANGELINA JOLIE STYL NEUTRÁLNÍ BARVY NEUTRALS BÉŽOVÁ TĚLOVÁ

Související články

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek