dnes je 24.09.2020 a svátek má Jaromír

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Přidat na Seznam.cz
Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Simona Krainová cestování miluje

Dovolenou se svou rodinou a čas, kdy se může na chvíli zastavit, však vnímá mnohonásobně lépe. O tom vypovídá i její profil na Instagramu, kde své fanoušky těší pravidelnými fotkami. Nechybí ani snímky, jak perfektně vypadá v bikinách, že ráda a často běhá i na dovolené, nebo fotky s jejími nejbližšími.

Stejně tak svůj profil obohatila o nečekané setkání na Miami, které okomentovala slovy: „Když jdeš pro chleba a narazíš na naši největší, nejusměvavější a nejmilejší hvězdu modelingu, Karolínu Kurkovou.“ Modelky se svými rodinami pak strávily jeden společný den, který si upřímně užily. Svou náklonnost vyjádřila na profilu Simony Krainové i Karolína Kurková, která tam zanechala komentář: „Ráda jsem vás všechny poznala. Nikdy nevíš, na koho narazíš v supermarketu.“

I když dovolená už skončila, nádherné zážitky si modelky ponesou ve svých vzpomínkách ještě dlouho.. 

foto: instagram.com/simonakrainova

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SIMONA KRAINOVÁ KAROLINA KURKOVÁ TOP MODELKY ČESKÉ MODELKY MIAMI

Související články

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek

Značka Estée Lauder po obvinění z rasismu stahuje určité produkty z prodeje

Značka Estée Lauder stahuje z prodeje a znovu reviduje veškeré své produkty. Děje se tak v souvislosti s obviněním, že některé produkty jsou rasistické. Kritika míří především na zesvětlovací kosmetické produkty.

Celý článek

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Jděte k volbám! Vyzývají americké módní značky

Silná prohlášení provázejí americké volby od nepaměti. Polarizující se společností se však ke slovu dostávají i módní značky, designéři i retaileři. Mají totiž pro voliče jeden důležitý vzkaz: „Jděte volit!"

Celý článek

Kožedělník Jan Planička: Jakékoliv činnosti musíte věnovat deset tisíc hodin, abyste v ní byli skutečně dobří

Umíte si představit, že zabalíte práci v kanceláři a začnete se věnovat klasickému řemeslu? A co víc, že budete muset k práci používat vlastní ruce? Honza Planička do toho šel a nyní je z něj kožedělník se slibnou kariérou, prací, která ho baví a spokojenou duší.  

Celý článek

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek