dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Přidat na Seznam.cz
Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Simona Krainová cestování miluje

Dovolenou se svou rodinou a čas, kdy se může na chvíli zastavit, však vnímá mnohonásobně lépe. O tom vypovídá i její profil na Instagramu, kde své fanoušky těší pravidelnými fotkami. Nechybí ani snímky, jak perfektně vypadá v bikinách, že ráda a často běhá i na dovolené, nebo fotky s jejími nejbližšími.

Stejně tak svůj profil obohatila o nečekané setkání na Miami, které okomentovala slovy: „Když jdeš pro chleba a narazíš na naši největší, nejusměvavější a nejmilejší hvězdu modelingu, Karolínu Kurkovou.“ Modelky se svými rodinami pak strávily jeden společný den, který si upřímně užily. Svou náklonnost vyjádřila na profilu Simony Krainové i Karolína Kurková, která tam zanechala komentář: „Ráda jsem vás všechny poznala. Nikdy nevíš, na koho narazíš v supermarketu.“

I když dovolená už skončila, nádherné zážitky si modelky ponesou ve svých vzpomínkách ještě dlouho.. 

foto: instagram.com/simonakrainova

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SIMONA KRAINOVÁ KAROLINA KURKOVÁ TOP MODELKY ČESKÉ MODELKY MIAMI

Související články

DRAG Queens: Módní ikony a inspirace

Víte, co vše se může skrývat pod zkratkou DRAG (dressed as a girl - oblečená jako dívka)? Dobám, kdy jsme si mysleli, že jsou to ty uřvané paní z karaoke a říkali jsme jim transky, odzvonilo. Pojďte s námi na exkurzi do světa plného zábavy a neskutečných módních kreací!

 

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Sophia Amoruso: Kariéra připomínající jízdu na horské dráze

Dnes společně nahlédneme do života ženy, která si prošla typickým americkým snem. Sophia díky své kreativitě a úsilí vybudovala módní impérium. Ale co se stalo pak?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Hvězdný styl Victoria Beckham od 90. let až po současnost

Tehdejší popová zpěvačka, dnešní uznávaná módní návrhářka, Victoria Beckham ušla opravdu dlouhou cestu. Podívejte se společně s námi na rekapitulaci jejího osobního stylu za posledních více než dvacet let.

Celý článek